Yasmin Erbil, bu sefer de üstsüz paylaşım yaptı! (Çıplak fotoğraf açıklaması)

Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar'ın kızı Yasmin Erbil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Yasmin Erbil, cesaretin sınırlarını zorladığı bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi

15 Kasım 2017, Çarşamba 17:22
A A

Mehmet Ali Erbil‘in sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla tanınan kızı Yasmin Erbil bu kez abarttı.

Cesaretin sınırlarını zorlayan Yasmin, arkadaşıyla üstsüz bir şekilde görüntülü görüşme yaparken telefonunun ekran görüntüsünü dondurdu ve story’den takipçileriyle paylaştı. 

GÖĞÜSLERİNİ SAÇLARIYLA ÖRTTÜ

GÖĞÜSLERİNİ SAÇLARIYLA ÖRTTÜ

Paylaşımında yüzünün bir kısmını kapatan Yasmin Erbil’in göğsünü de saçlarıyla örttüğü görüldü.

Yasmin Erbil’in daha önce de yaptığı cesur paylaşımlarıyla sıklıkla gündeme gelmiş, Yasmin Erbil’in annesi Nergis Kumbasar kızını savunarak “Yaşının gerektiği gibi davranıyor yorumunda bulunmuştu.

Öte yandan pozları hakkında kızını defalarca uyaran Mehmet Ali Erbil bu duruma kızacak gibi görünüyor. 

YASMİN ERBİL'DEN ÇIPLAK FOTOĞRAF AÇIKLAMASI

YASMİN ERBİL'DEN ÇIPLAK FOTOĞRAF AÇIKLAMASI

Erbil, bu haberler üzerine bir açıklama yaptı: "Hepimizin bildiği gibi asıl olan şudur ki; her ne olursa olsun konu, baktığınızda gördüğünüz ve tanımladığınız olay sizin gönül gözünüzün görmek istediği gibidir.

Tıpkı bardağa birinin boş birinin dolu tarafından bakması gibi. Bu konuyu daha fazla konuşup gündemi meşgul etmek istemiyorum. Sadece beni ve ailemi üzen kişiler hakkında artık yasal adımları atmak zorunda bırakılıyorum, hiç tercih etmememe rağmen..."

Sıradaki haber yükleniyor...