Yasmin Erbil: Ne yapalım, ölelim mi?

Sosyal medya paylaşımları ve sosyal hayatıyla magazin gündemine gelen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den dikkat çeken bir açıklama geldi.

09 Ekim 2020, Cuma 15:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Yasmin Erbil, önceki akşam yanında bir erkek arkadaşı ile Arnavutköy’de bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. Mehmet Ali Erbil’in kızı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Ali Biçim’le İstanbul’da bir mekanda görüntülenmişti.

Ali Biçim, “Yasmin Erbil’le içeride samimi bir şekilde görüntülendiniz, neler söyleyeceksiniz?” sorusuna, “Nerede be abi” diye yanıt vermişti. Görüntü vermemek için yüzünü gizlemeye çalışan Erbil ise taksiye bindiği sırada, “Ali benim yıllardır arkadaşım” şeklinde konuşmuştu.

24 yaşındaki güzel, "Ali Bey'le görüntülendiniz" sorusu üzerine bu kez, “Evet bu gün de başka bir erkek arkadaşım” dedi ve alaylı şekilde gülmeye başladı.

Milliyet'te yer alan habere göre; Erbil, sürekli gece hayatında görüntülenmesinin zaman zaman tepkiye neden olması hakkında ise "Ne yapalım yani, ölelim mi?” karşılığını verdi. Yasmin Erbil'in babası Mehmet Ali Erbil, uzun süredir kaçış sendromu hastalığı ile mücadele ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise ve Kaan Yıldırım ayrıldı mı?