Yasmin Erbil: Yere uzan ve poz ver!

Yasmin Erbil: Yere uzan ve poz ver!

Corona virüs nedeniyle evden çıkmayan Yasmin Erbil, karantina günlerinde de sosyal medya üzerinden paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Erbil bu kez de takipçilerine bu süreç için tavsiyeler verdi.

05 Nisan 2020, Pazar 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar'dan olan kızı Yasmin Erbil, evden paylaşım yapmaya devam ediyor. Dışarıya çıkmadığı bu süreçte de sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Erbil, bol bol paylaşım yapıyor. Yasmin son gönderisinde odasında yere uzandığı pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu. 25 yaşındaki Erbil, paylaşımına “Evde kal, yere uzan zamanlayıcı ayarla poz ver” notunu düştü.

Geçtiğimiz günlerde de Instagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Yasmin, annesiyle babasının boşanmaması konusundaki itirafıyla şaşırtmıştı.

Bir takipçisinin "Kardeşlerinle aran nasıl? Annenle babanın hala evli olmasını ister miydin?" sorusuna Erbil, "Annemle babamın hala evli olmasını çok isterdim. Anne ve babayla aynı evde büyümek çocuk için en doğru en güzel şey" yanıtını vermişti.Yasmin Erbil: Bu yaz mekan belli gibi


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berfu Yenenler ve Eser Yenenler'in ortak noktası... Canını sıkıyormuş!