Yassine Benzia: Umarım Fenerbahçe'de kalırım

Yassine Benzia: Umarım Fenerbahçe'de kalırım

Fenerbahçe'nin Lille'den kiraladığı Benzia, 'Bonservisimi konuşmak için erken ama kariyerimi burada sürdürmek isterim' dedi.

29 Eylül 2018, Cumartesi 10:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe taraftarının yeni sevgilisi Yassine Benzia, kısa sürede Türkiye'ye aşık oldu. Antrenmanlardaki sıcak tavrıyla takım arkadaşlarının sevdiği bir isim haline gelen Cezayirli oyuncu, sarılacivertli futbolcularla yaptığı sohbetlerde Türkiye'ye bu kadar kısa sürede uyum sağlayacağını kendisinin bile beklemediğini dile getirdi.

Türkiye'nin Müslüman futbolcular için yaşanacak en güzel yerlerden biri olduğunu belirten 24 yaşındaki on numara, "İstanbul'a hemen alıştım. Türk insanının sıcaklığı ve kültür olarak bizim kültürümüze çok yakın olması bunda en büyük etken. Elbette bunda İslam gibi Aatif gibi aynı dili konuştuğum oyuncuların takımda bulunmasının da etkisi var" dedi.

Bonservisinin alınıp alınmayacağı sıkça kendisine sorulan Benzia, "Hem İstanbul yaşamı hem de Fenerbahçe benim için harika. Taraftarın ilgisi inanılmaz. Maçlardaki atmosfer eşsiz. Bonservisimi konuşmak için erken ama umarım Fenerbahçe'de uzun yıllar kalırım" cevabını veriyor. (SPORX)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jose Mourinho kovuldukça kazanıyor: 90 milyon euro