Yatak odasına gizli kamera taktı, hırsız kadın komşusu çıktı!

Yatak odasına gizli kamera taktı, hırsız kadın komşusu çıktı!

Adana’da bir ev sahibi, 1.5 yıldır altın ve para çalınan yatak odasına gizli kamera takınca, hırsızın kadın komşusu olduğunu ortaya çıktı

16 Mayıs 2017, Salı 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Adana Seyhan'da meydana gelen olayda, Fatih K.’nin yatak odasından 1.5 yıldır 15 bin lira değerinde altın ve para çalındı.
 

GİZLİ KAMERA TAKTI


Hırsızlıkla baş edemeyen Fatih K. yatak odasına gizli kamera taktı. Eve gelip akşam görüntüleri izlediğinde bir kadının yatak odasına girerek elbise dolabından içinde para olan cüzdanı aldığını gördü. Görüntüyü kontrol ettiğinde kadının alt komşusu Dilek A. olduğunu tespit etti.
 

PARA ÖDENMEYİNCE POLİSE GİTTİ


Fatih K., polise başvurmadan önce Dilek A.’nın eşini çağırıp zararının ödenmesini istedi. Aradan zaman geçmesine rağmen zarar ödenmeyince görüntüler ile polise başvurdu.


KAHVE İÇME BAHANESİYLE GELİYORMUŞ


Polis ise Dilek A.’yı gözaltına aldı. Fatih K.’nin polise verdiği ifadesinde, Dilek A.’nın eve kahve içme bahanesiyle gelip mutfakta eşiyle kahve içerken telefonu çaldığını, konuşma bahanesiyle yatak odasına gidip burada telefonla konuşurken bir taraftan da hırsızlık yaptığını söylediği öğrenildi.


 

TEHDİT ETTİLER


Ayrıca Fatih K., Dilek A. ve kardeşinin eve gelerek kendilerinin kapısını zorlayıp tehdit ve hakaret ettiğini de kaydetti. Dilek A.’ya hem tehdit ve hakaret hem de hırsızlıktan işlem yapıldı. İfadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi. Zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Koca 'çok yüksek risk' grubundaki 5 ilin valisi ve sağlık müdürleriyle görüştü