Yatak odasına heyecan katmak isteyenlere: Cinsel ilişki oyunları

İkili ilişkilerde heyecanı ve tutkuyu canlı tutmak son derece önemli. Pek çok çift yatak odalarında rutinden uzaklaşmak istiyor ve yenilik arıyor. Biz de sizler için yatak odanıza farklı bir hava katabileceğiniz, partnerinizle aranızdaki tutkuyu ateşleyecek seks oyunları listesi hazırladık.

15 Haziran 2021, Salı 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Evet / hayır /oyunu

Evet / hayır /oyunu

Partnerinizle yeni şeyler denemek için evet, hayır, belki oyunu oynayabilirsiniz. Ona yeni fantezilerinizden söz edin ve onun da size anlatmasını isteyin. Evet, hayır ya da belki cevaplarıyla neyi sevip sevmediğinizi fark edebilirsiniz.

Kura çekme oyunu

Kura çekme oyunu

Siz ve partneriniz denemek istediğiniz her bir fanteziyi küçük kağıtlara yazarak bir kavanozun içerisine atın. Tantrik seks uzmanı ve Sensual Massage Romford’un sahibi Karen Botha bu oyunun seks hayatınızı canlı tutacağını söylüyor. Kavanozun içerisine koyduğunuz küçük kağıtları sırayla çekin ve uygulamaya koyulun. Kaç tanesini deneyeceğiniz sadece size bağlı.

Birbirinize erotik hikayeler okuyun

Birbirinize erotik hikayeler okuyun

Bazı erotik hikayeler partnerinizle aranızdaki tutkuyu ateşleyebilir. Bu nedenle partnerinizle birbirinize erotik hikayeler okumaktan çekinmeyin. Hikayelerde okuduğunuz şeyler ufkunuzu açabilir.

Bal oyunu

Bal oyunu

Partneriniz için bir göz bağı (burada bir eşarp veya kravat işe yarar) alın ve parmağınızı bir miktar balın içine daldırın. Balı vücudunuzun herhangi bir yerine sürün ve parterinizden onu bulmasını isteyin. Zorluğu artırmak istiyorsanız, bir zamanlayıcı da ayarlayabilirsiniz. Kazanan içinse ödülü siz belirleyin 

Mastürbasyon oyunu

Mastürbasyon oyunu


Partnerinizi hiç mastürbasyon yaparken izlediniz mi ya da o sizi izledi mi? Cevabınız hayırsa bu oyunla yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Partnerinizi karşınıza oturtun ve yalnızca sözcüklerinizle onu tahrik etmeye çalışın. Siz bunu yaparken o ise kendine dokunacak ve işler hiç beklemediğiniz kadar ateşli bir hal alacak.

Erotik doğruluk mu cesaret mi?

Erotik doğruluk mu cesaret mi?


“Doğruluk mu cesaret mi?” Oyununu hepimiz biliyoruz. Peki partnerinizle bunun erotik versiyonuna ne dersiniz? Birbirinize erotik sorular sorun ya da partnerinizden son derece seksi bir şeyler yapmasını isteyin.


Durdur ve başlat

Durdur ve başlat


Her zaman belirli kurallar içerisinde yaşıyorsanız, yeni şeyler denemek sizin için son derece ateşli olabilir. Kendinize zaman sınırı koyun. Mesela yalnızca 4 dakika içerisinde neler yapabileceğinizi gözlemleyin. Ön sevişmeden ilişkiye kadar 4 dakika içinde tüm marifetlerinizi sergileyin sonra da sırayı partnerinize bırakın.

Buz oyunu

Buz oyunu


Birbirinizin vücudunu buz yardımıyla keşfetmeye ne dersiniz? Buz küpünü dudaklarınızın arasına alarak partnerinizin vücudunda gezdirebilirsiniz. Ancak cilde zarar vermemek için çok nazik olmanız gerekiyor. Bu kesinlikle arzularınızı ateşlemeye yardımcı olacak.


 Erotik kartlar

Erotik kartlar

Bu oyun her biri seksi senaryoları içeren 52 kartlık bir desteden oluşuyor. Sırayla bu kartlardan birini seçerek, kartta yazılı olan senaryoları deneyebilirsiniz. Böylece yeni fantezilerin de kapısını aralamış olursunuz.


Kıyafetlerinizi yırtmasını isteyin

Kıyafetlerinizi yırtmasını isteyin


Biraz daha vahşi fantezilerden hoşlanıyorsanız, belki de partnerinize kıyafetlerinizi yırtması için puan verebilirsiniz. Eğer dişleriyle yırtarsa bonus puan vermeyi unutmayın! Tabii 100 puana ulaşınca da bir ödül vaad etmelisiniz.

 Erotik Scrabble

Erotik Scrabble


Normal Scrabble’ı biraz daha erotik hale getirin ve yalnızca erotik kelimeleri yazmayı deneyin. Eşinizin aldığı her puan içinse bir kıyafetinizi çıkarın.


 Ön sevişme oyunu

Ön sevişme oyunu


Ne kadar süre ön sevişme yapabileceğinizi test edin. Partnerinizle anlaşın ve ilişkiye girmeden birbirinizi keşfederek zaman geçirmeye çalışın. Orgazma değil geçirdiğiniz ana odaklanın ve bunu bir oyun oynayarak daha keyifli bir hale getirin.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (15 Haziran 2021)