Yatak odasında ilan-ı aşk!

Seda Sayan, 4 yıl önce sosyal medyada tanıştığı ve aşk yaşamaya başladığı Erkan Çelik'e 14 Şubat nedeniyle yatak odasının aynasına romantik bir mesaj yazdı

15 Şubat 2015, Pazar 10:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seda Sayan, 4 yıl önce sosyal medyada tanıştığı ve aşk yaşamaya başladığı Erkan çelik'e 14 Şubat nedeniyle yatak odasının aynasına romantik bir mesaj yazdı.

Seda Sayan kendisinden 23 yaş küçük Gaziantepli sevgilisi Erkan çelik'e 14 Şubat Sevgililer Günü'nde çok özel bir sürpriz yaptı.

Sayan'ın sosyal medyadan tanıştığı ve İstanbul'a gelip müzik dünyasının içinde yer almasını sağladığı çelik, sabah uyandığında yatak odasının aynasında gördüğü aşk mesajıyla duygulandı.

"Sayan, aynaya göz kalemiyle "4 yıl önce bugüne kadar hiç anlamı yoktu. Sevgililer Günü'müz kutlu olsun aşk. Seni seviyorum" yazdı.

"Seda Sayan'ın evlenmeyi planladığı konuşulan çelik ise sevgilisinin bu romantik mesajının görüntüsünü Instagram'dan yayınlayıp altına "Ben de seni seviyorum" yazdı.

Geçen yaz Sayan'ın 7. kez nikah masasına oturduğu iddia edilmişti. Ancak daha sonra şarkıcının çelik'le resmi nikah yerine şimdilik imam nikahı kıydığı gündeme gelmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak