'Yatak odasında kayıt cihazı buldum, boşayın bizi'

Evlendikleri günden beri eşinin şüphelerinden bıktığını ileri süren kadın, “Eve kayıt cihazı bile koydu. Bizi boşayın” diyerek mahkemeye başvurdu

21 Ağustos 2017, Pazartesi 09:27
A A
'Yatak odasında kayıt cihazı buldum, boşayın bizi'
Gazetevatan'dan Tolga Atar'ın haberine göre İstanbul Aile Mahkemesi’nde şiddetli geçimsizlik nedeniyle açılan boşanma davasında Ahu T., 8 aylık eşi Doğan T.’nin aşırı kıskançlık ve şüphelerinin çekilmez hal aldığını ileri sürdü ve şok iddialarda bulundu.

Ahu T., "Eşim Doğan T.’nin kıskançlık ve benden gereksiz yere şüphelenmeleri balayında başladı. Tek başıma kaldığımız otelin restoranında kahvaltı ediyor o kalkana kadar çevrede dolaşıyor yada kayak yapıyordum. Beni gördüğünde hakaretler ederek, ‘burada tanıdığın biri var galiba onla mı görüşüyorsun’ gibi sözlerle hakaretlerde bulunuyordu. Ben çok şaşırdım onsuz tek başıma kaldığımız odadan hiç bir yere gitmemeye başladım.
 

"SİZİN BU KIZINIZ BENİ ALDATIYOR"


Çalıştığım yerde davalı Doğan T.’nin de bildiği ortak arkadaşlarımız vardı. Ben bir arkadaşımla öğlen ya da iş çıkışı bir kafede çay yemek yesem o akşam bana evde , ‘sen onunla bugün tek başınıza yemek yemişiniz, niye diğer arkadaşların yoktu’ gibi laflar etmesiyle tartışamaya başlıyorduk. Bir gün eşim; anne ve babamı arayarak, ‘sizin bu kızınız beni aldatıyor evlendiğime pişman oldum, inanmazsanız iş yerine yakınındaki adresini verdiğim lokantada baş başa yemek yiyorlar’ demiş.
 

"SAKLANMIŞ 3 KAYIT CİHAZI BULDUM"


Evde devamlı tartışmalar yüzünden eşimle konuşmuyorduk. O çoğu zaman işten gelince biraz evde oturuyor sonra hiçbir şey demenden evden çıkıyordu. Evde temizlik yaptığım bir hafta sonunda evde oturduğumuz oda, misafir ve yatak odasında görünmeyecek şeklide saklanmış 3 tane kayıt cihazı buldum. Hemen resimlerini çektim. Artık bu evliliğe dayanamıyorum. Bizi boşayın lütfen.”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 451 kilo taklit mücevher ele geçirildi