Yay burcuna asla söylenmemesi gereken 7 şey

Her insanın sinirlendiği farklı konular olduğu bir gerçek. Ancak söz konusu burçlarımız olunca, aynı burca sahip kişilerin öfkelendikleri noktalar da ortak oluyor. Peki bir Yay burcunu hangi cümleler sinirlendirir? Eğer Yay burcunun sizden tamamen uzaklaşmasını istemiyorsanız, ona bu cümleleri kurmamaya dikkat edin. /ÖZEL

15 Kasım 2021, Pazartesi 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- NEDEN BİR KEZ OLSUN BAĞLANMIYORSUN?

1- NEDEN BİR KEZ OLSUN BAĞLANMIYORSUN?

Yay burçları kişisel alanlarına önem verirler. Bir konuda zorlansalar bile tek başlarına halletmeyi isterler. Bu nedenle ortaklıkta pek iyi değillerdir. Yalnız olduklarında kendilerini daha özgür hissederler.

2- FAZLA SEYAHAT ETMİYOR MUSUN?

2- FAZLA SEYAHAT ETMİYOR MUSUN?

Yay burçları seyahat etmek için adeta deli olurlar. Onlar için tüm dünyayı ve ötesini görmek gerekir. Bunu arkadaşlarıyla da tek başlarına da yapmaktan keyif alırlar. Onların seyahat sevgilerini sorgulamak kimsenin haddine değil!

3- SAYGISIZSIN!

3- SAYGISIZSIN!

Yay burçları dürüstlüğü sever. Sizden duygularını sizden saklamayacaklardır. Size her şeyi açık açık anlatacaklardır. Biraz patavatsız oldukları bir gerçek olsa da onları bu yüzden yargılamamalısınız.

4- BİRAZ YARDIM İSTE!

4- BİRAZ YARDIM İSTE!

Duyguları, işleri, ilişkileri, yaşamları Yay burçları için özeldir ve ne olursa olsun bu konuda kimseden yardım istemezler.

5- ÇOK GERGİNSİN

5- ÇOK GERGİNSİN

Yay burçlarının ruhları gergindir. Her zaman bilgelik veya yeni bir macera arayışındadır. Bunları bulamayınca gergin ve sinirli olurlar. Onları suçlayamazsınız.


6- ÇOK NEŞELİSİN

6- ÇOK NEŞELİSİN

Yay burçları mutlu olmayı severler. Hoşunuza gitmediyse, sadece uzaklaşın çünkü siz istemiyorsunuz diye onlar mutluluklarından vazgeçecek değiller.

7- NE KADAR DUYGUSALSIN!

7- NE KADAR DUYGUSALSIN!

Yay burçları dürtüseldir. Bu da onları heyecanlı bir hayat yaşamalarını sağlıyor. Onların tarzını sorgulamak yerine kabul etmek daha doğru olacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 15 Kasım haftası