Yayında karısının görüntülerini izletti! Sunucu utançtan bakamadı

Fulya ile Umudun Olsun programında ilginç anlar! İzlediği cinsel içerikli bir videoda eşini gören Celal Bilgin isimli kişi, bu iddiasını kanıtlamak için söz konusu görüntüleri sunucu Fulya Öztürk ve diğer konuklara izletmeye çalıştı. Öztürk'ün utancından bakamadığı o anlar, konukları da şaşkına çevirdi.

01 Ekim 2021, Cuma 22:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İzlediği cinsel içerikli bir videoda eşini gören Celal Bilgin isimli genç, programa başvurarak çocuğunun DNA testinin yapılmasını talep etti.

İLGİNÇ ANLAR

İLGİNÇ ANLAR

Eşiyle internetten tanışarak 18 ay sonra evlenen ve bir de çocuk sahibi olan Bilgin, izlediği videodaki kişinin karısı olduğunu vücudundaki ameliyat izinden anladığını ifade etti.

Bu iddiasını kanıtlamak için söz konusu videoyu sunucuya ve diğer konuklara izletmek isteyen Bilgin, stüdyoda çok ilginç anlar yaşanmasına sebep oldu.

KONUKLAR DA ŞAŞIRDI

KONUKLAR DA ŞAŞIRDI

Bu durum karşısında stüdyodaki konuklar şaşkınlığını gizleyemezken, sunucu Fulya Öztürk'ün ise görüntülere bakamaması dikkat çekti.

Konuklardan birisinin "Sen böyle içerikli videoların peşinde misin?" sorusuna Bilgin ise "Peşinde değilim. Ben böyle bir şeyin olabileceğini düşündüğüm için sürekli girip böyle sitelere baktım" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kararı duyunca sinir krizi geçirdi: Çocuğumu nasıl koruyacağım?