Yaz bitmeden: Dua Lipa'nın en sevdiğimiz 9 bikinisi

Dua Lipa sesini duyurmaya başlayalı aslında çok uzun zaman geçmedi. Bir anda, iri dudaklı, kaşlı gözlü, Hollywood'un alıştığımız ince yapısının aksine, aslında bizim Türk kadınlarına çok da benzeyen bir dünya starı beliriverdi. Yavaş yavaş sesini radyoda sık sık duymaya başladık, Instagram keşfetimize sürekli düşer oldu. 25 yaşındaki Dua Lipa, bu süreçte kendi tarzını oluşturmaya başladı. Sık sık değiştirdiği saçları, çılgın pozlarıyla Dua Lipa moda ikonu olma yolunda ilerliyor. Biz de yaz bitmeden Dua Lipa'nın en sevdiğimiz bikinilerini şöyle bir toparlayalım dedik.

19 Ağustos 2020, Çarşamba 18:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Biraz batik biraz ebruyu andıran bu desen, turkuaz mavisiyle Dua'nın hafif yanık tenine fena halde yakışmış. Bikininin markasını bilmiyoruz ancak, özellikle üst bikini alışık olduğumuz modellerin oldukça dışında.

Dua, son bir iki senede büyük oranda kilo kaybetti. Kilo vermesiyle paralel olarak göğüsleri de eski dolgunluğunu kaybetti. Biz küçük göğüslülere klasik üçgen modelleri de çok yakıştırıyoruz. Ayrıca... Bikinine uydurduğun lastik tokan dikkatimizden kaçmadı Dua'cım.

Daha üçüncü fotoğrafta Dua'nın mümkün olduğunca küçük bikini altlarına yöneldiğini fark etmişsinizdir. Bu sene leopar deseni plajlarda bolca gördük. Dua Lia da trendi kaçırmamış. Leopar desen karamel rengi saçlarıyla da uyum sağamış.

Fotoğraflardan en eskisi işte bu. Dua Lipa'nın 2017'den kalma fotoğrafında ne kadar sıradan bir bikini seçtiğini fark ettiniz mi? Yavaş yavaş oturan tarzı derken işte tam da bundan bahsediyorduk. Göğüsleri küçüldü demiştik... Dua'nın burada toparlayıcı özellikli bikini üstü seçtiği gözünüzden kaçmamıştır.

Bu neon ve dikdörtgen minik bikini üstleri bu senenin vazgeçilmezlerinden olmuştu. Hailey Bieber da giydi, Kendall Jenner da... Ama Dua Lipa'ya bir başka yakışmış ne yalan söyleyelim.

Dua, alışılmışın dışında modelleri olduğu kadar klasikleri de bir o kadar iyi taşıyor. Siyah üçgen bikini, en sevdiğimiz. Başındaki kova şapka ise anında 90'lara ışınlıyor.

Fotoğraf: Instagram

Triko bikiniler şık olmasına şık ama kurutma kısmı biraz sıkıntılı. Triko bikini giyecekseniz plaj çantanıza yedek bikininizi almayı unutmayın. Dua'nın iki yandan ördüğü saçları, pembe ayıcıklı bikinisiyle büyük uyum içinde.

Bikininin markasını bulamadık ancak bu bikini gerek büyük çiçek desenleri büyük 'golden' zincirleriyle Versace olduğunu tahmin ediyoruz.

Fotoğraf: Instagram

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yaz bitmeden giyin: Slip elbise giymenin incelikleri