Dışarıda hiç bir şey olduğunu bilseydiniz nasıl olurdu?

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şimdi size üstünde fazla düşünmeden içinize doğanları hissetmeniz için bir kaç şey soracağım. Önemli olan cevaplar değil, buna nasıl tepki verdiğiniz. İçinizden gelen ses neyse; o, gerçeği söyleyecektir güvenin.

*Dışarıda hiçbir şey olduğunu, aslında her şeyin kendi içimizden yansıdığını ve biz neysek dışarıda da onu yaratıp deneyimlediğimizi bilseniz ne hissederdiniz ? 

*Dünyanın bir oyun sahnesi ve bizim de bu sahnenin başrol oyuncuları olduğumuzu bilseydiniz yaşamda hangi rolde olmayı seçerdiniz ?

*Dünyanın hiç de sandığımız gibi zavallı, hasta, yaşlı ve düşman olmadığını, istediği anda tüm gücüyle her şeyi yenileyebildiğini ve bizimle muhteşem bir uyumla BİR olmaya hazır olduğunu bilseydiniz ilk ne yapardınız ? 

*Kurban ve katil kimliklerinin aslında birbirinin birer yansıması olduğunu ve aynı frekansta var olduklarını bilseydiniz o zaman tepkiniz nasıl olurdu? 

*İçimizdeki düşük duygu frekanslarıyla (öfke, nefret, kırgınlık, mutsuzluk, lanet,üzüntü) dünyaya meydan okuduğunuzda aslında bunun kat be katını üstünüze çektiğinizi, çoğalttığınızı ve deneyimlediğiniz her şeyi bu negatif duygularla yaratmaya devam ettiğinizi bilseydiniz neyi değiştirmeye gönüllü olurdunuz?

*Ötekileştirip beğenmediğimiz, yargıladığımız herkes ve her şeyin görmekten imtina ettiğimiz kendi içimizdeki gölge taraflarımıza ait olduğunu bilseydiniz, o parçalarınıza kucak açsaydınız nasıl olurdu?

***

Yaşam yolunda kendi hikayemizi deneyimlemeye gelen bizler, yarattığımız her şeyin kendi seçimlerimizden ibaret olduğunu ve bunu değiştirebilecek sonsuz güce sahip olduğumuzu gördüğümüzde işte o zaman kendi hikayelerimizi yeniden yazmaya başlayacağız.

Şimdi kendinize sorun; 

HAYATIMI , SONSUZ VE SINIRSIZ OLASILIKLARLA YENİDEN YARATMAK İÇİN TÜM GÜCÜMÜ KULLANSAM HAYATIM NASIL OLURDU? 

İçeriden gelen cevaba güvenin. Çünkü orası gerçeğin ve özün olduğu yerdir.

Sevgi ve şükranla.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder