Magazin gündeminde neler oluyor?

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sihirbazlı doğum günü partisi

Oyuncu Hande Ataizi, 7 yaşına giren oğlu Leon Harvey için dün doğum günü partisi düzenledi.

Boğaz manzaralı geniş bir bahçede düzenlenen partiye Leon’un 10 arkadaşı katıldı. Hep birlikte koşup eğlenen çocuklar daha sonra sihirbazın yaptığı gösteriyle harika vakit geçirdi.

Teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Denizli Burnaz’ın küçük oğlu Kerem Ege de dün üç yaşına girdi.

Abdullah-Selin Burnaz çifti, pandemi nedeniyle doğum gününü kutlamasını evlerinde, aile arasında yaptılar.

Ünlü hanımlar Bodrum’da zayıflıyor

Sosyetenin ünlü simalarından Evin Şaşmaz Bodrum’da detoks, master detoks ve ayurvedik detoks programlarının uygulandığı Vitalica Wellness’ta çalışmaya başladı. Yaz tatilinde kilo alan sosyetik hanımlar fazlalıklarından kurtulmak için şimdilerde Evin Şaşmaz’ın kapısını çalmaya başlamışlar. Aslı Üstünkaya, Selma Türkeş, Aslı Kuseyrioğlu, Bilgün Sazak ve Yasemin Aloğlu geçen hafta Bodrum’da detoks programına katılıp organik sebze ve meyvelerle beslenip eski formlarına kavuşmuşlar.

Fazla güneş cildi bozar

Oyuncu Berrak Tüzünataç yaz başından beri Ege sahillerinde tatil yapıyor. Zamanının büyük bölümünü deniz sporları yaparak geçiren Berrak geri kalan vaktinde de yüzüyor ve güneşleniyordu. Fazla güneşte kalan Berrak’ın yüzünde tıbbi termonolojide ‘solar lentigo’ olarak adlandırılan güneş lekeleri oluşmuş.

Covid -19 yüzünden teklifleri reddettim

Oyuncu Ece Uslu’ya annesi Nazan Hanım ile Alaçatı Cahide’de rastladım. Neler yaptığını sordum. Ece "Geçen yıl İstanbul’daki evimi kapatıp Çeşme’ye taşınmıştım. Pandemi dönemini Çeşme’de geçirdim. Birçok dizi teklifi geldi ama setlerde pandemi ve sosyal mesafe kurallarının tam anlamıyla uygulanmadığına inandığım için hiçbir projeyi kabul etmedim. Sanırım bu yılı çalışmadan Çeşme’de geçireceğim" dedi.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder