Sonuçta süt kupası

05 Şubat 2017, Pazar 23:00
AA
Maçtan önce kağıt üzerinde favori Beşiktaş'tı. Hatta Fenerli birçok dostum, "Kaybederseniz o zaman olay" demişti. Olay değil olaylar oldu... 34 yıl sonra Fener'e kupada yenildi Beşiktaş. 19'uncu maçında yeni mabedinde ilk yenilgisini aldı. Türkiye Kupası'na erken veda etti. Aslına bakarsanız, bu maçın en büyük üzüntüsü, Fenerbahçe'ye yenilmiş olmaktır. Beşiktaş, başka bir takıma üst üste iki kez kendi sahasında yenilmiş olsa, inanın kimse bu kadar üzülmezdi.
 
CEZA KAPIDA

Maçın uzatma bölümünde, o sahaya neden inersin arkadaş? Kime koşuyorsun? Ne yapacaksın? Dayı mısın be adam? Güvenlik alaşağı etti zaten seni. Hedefine ulaşamadın, kulübünü de zor durumda bıraktın. Şimdi ne olacak? Sokağında 'ben sahaya daldım mı' diyeceksin ödül olarak?
 
İŞTE MAÇIN ADAMLARI
 
TOSİC: Anladık, adam seni kafa göz yere çaldı. İyi de bir saniye sonrasını neden düşünmüyorsun. Ne kadar haklı olursan ol, neden gidip adama kafa atıyorsun. Takımı 10 kişi bıraktığın yetmedi, kafa attığın adam maçın tek golüna kaydetti, Arena'da Kartal'a ilk yenilgisini yaşattı. Eşi de soysal medyadan küfürlü mesajlar yayınlamış. Eminim şu an kızgın değil, çok pişmansındır. EĞER HALA PİŞMAN DEĞİLSEN BİR SORUN VAR DEMEKTİR.
 
ROBİN VAN PERSİE: "Kırmızı karttan sonra oyunun kontrolünü elimize aldık. Benim gidişimi engellemeye çalıştı, buna kötü tepki verdi. Net kırmızı karttı" demiş. Son cümleden neden kaçındı acaba şöyle bitebilirdi cümlesi "Ben de profesyonelce kendimi yere attım!.."
 
VOLKAN DEMİREL: Son dakikada hiç üstüne gelen de yokken, yere yatıp zaman geçirmek isterken tepkilere neden oldu. Tribünden sahaya indirdiler. Volkan maçtan sonra 'Anlamıyorum bana neden tepki var' demiş. Aynı tepkiler Volkan'a milli maçta da yapılmıştı. Gerisi Yorumsuzdur!.. Bir şeyler var ki, kızgın bu insanlar sana...
 
OĞUZHAN: "Fener top oynamaya gelmedi" diye yorumluyor koca maçı. Bugün değilse, yarın kendi içlerinde öz eleştiri yapacaklardır. Beşiktaş neden ısıramadı rakibini diye... 
 
FİKRET ORMAN: Benim yazının başında söylediğimi söylemiş Sayın Başkan. "İnsanlar tabii ki üzülüyorlar ama Fenerbahçe ile oynadığımız için üzülüyorlar. Şu maçı başkasıyla oynadığımız zaman o kadar önemli bir maç değildi" demiş. Ve şöyle devam etmiş; "Çok da önemli değil. Süt kupası bu netice itibariyle. Biz ligde lider olarak devam ediyoruz. Şampiyon olacağız" Siz öyle diyorsanız öyledir Sayın Başkan. Ama Beşiktaş'ın favori olduğu şu maç, bu duruma gelmeseydi de, müzede fazladan bir Türkiye Kupası daha olsaydı, hiç de fena olmazdı diye düşünüyorum...
 
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.