Helal olsun sana Türk polisi

18 Ocak 2017, Çarşamba 05:00
AA
Reina katliamından hemen sonra, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a oradan da bütün teşkilata yayılan o teröristi yakalama seferberliği dün sonuca ulaştı.Gel gör ki bu süreçte İstanbul Emniyet’ine bağlı polislerin nasıl çalıştığını bir onlar bir de Allah biliyor.Reina katliamcısının yakalanması için başlayan operasyonda 16 gün boyunca 2 bin polis çalıştı.

16 gün hiçbiri evlerine gitmedi.

7200 saatlik kamera görüntüsü vardı...

Ekiplere ayrılındı.

Ve bu 7200 saatlik kamera görüntüsü saniye saniye incelendi.

160’a yakın eve girildi.

220 şahıs gözaltına alındı.

Sonuçta İstanbul Emniyeti terörist katili saklandığı delikten çıkarıp adalete teslim etti.Arkadaşları yanı başında şehit edilirken, gözlerinin önünde evlatlar yetim, evlatlar öksüz kalırken, milletvekili maaşının 3’te birine her gün canını koltuğunun altına alıp çıkan kahraman polisimizin bu başarısıyla ne kadar gurur duysak azdır.

Sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de insanüstü bir gayret ve özveriyle çalışıyor Türk polisi. İçerideki ve dışarıdaki hainler polisimizi yıldırmak için her türlü oyunu oynarken onlar büyük bir fedakarlık ve kararlılıkla işlerini yapmaya devam ediyor.

Sokakta, yolda, trafikte...

Bugün nerede bir polis görürseniz yanına gidin. Gülümseyin ve teşekkür edin.

Şunu bilin ki, onları samimi bir tebessüm ve yürekten bir teşekkürden daha çok mutlu edecek bir şey yok.
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.