Cem Kerpiççiler

Cem Kerpiççiler

Dijital rekabetin haritası

Koronavirüs dünyadaki tüm futbol kulüplerinin ekonomisini büyük bir sıkıntıya soktu. Seyircisizlik nedeniyle yeni gelir kalemleri yaratmak zorunda olan kulüpler zorunlu olarak dijital dünyaya ağırlık verdiler. Youtube kanallarına yatırım yapan kulüpler, yeni dijital mecralar ile taraftarlarına ulaşarak ‘yeni normal’de gelirlerini artırmaya çabaladılar.

Bırakın şampiyonluğu önce takım yaratın

Bırakın şampiyonluğu önce takım yaratın

Çare emek emek örmek...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un 2.5 yıllık başkanlığı döneminde 4 teknik adamın görevine son verildi. Göreve geldiğinde Aykut Kocaman ile yola devam edip etmeme konusunda kararsızlık yaşayan Ali Koç, göreve getirdiği Phillip Cocu'nun ardından yardımcısı Erwin Koeman daha sonra ise Ersun Yanal ile çalıştı. Bu sezonun başında ise takımın başına Erol Bulut getirildi. Göreve geldiğinde sportif direktör olarak Damien Comolli'yi belirleyen Ali Koç, son olarak futbol aklı olarak Emre Belözoğlu'nu seçti.

‘Bulut’lu günler geçebilir

Fenerbahçe’de teknik direktörlük görevine getirilen Erol Bulut’a dair 8 Ağustos’ta hazırladığım 10 maddelik rehbere göz atınca takımın içinde bulunduğu durumu daha net anladığımı söyleyemem mümkün.

17 final maçı

Mbwana Samatta'nın üçüncü dakikada kaçırdığı fırsat ve 39. dakikada Fernando Muslera'nın kurtardığı kafa vuruşu maçın hikayesini başka bir noktaya götürebilirdi. Fenerbahçe ilk golü bulsa bekleyip üzerine gelen rakibine karşı daha fazla pozisyon bulabilirdi. İkinci yarıda yenilen golün ardından Jose Ernesto Sosa ve Ozan Tufan’ın şutlarını çıkaran Fernando Muslera maçın her zamanki gibi belirleyici aktörlerinden biriydi.
Mesut Özil: 'Maymun Kafesi'nden zirveye

Mesut Özil: 'Maymun Kafesi'nden zirveye

Almanya Gelsenkirchen’de gurbetçi bir ailenin oğlu. Fabrikada çalışan bir baba ile okulda temizliğe giden bir anne.
Mesut Özil’e ilişkin 7 soru 7 cevap

Mesut Özil’e ilişkin 7 soru 7 cevap

Real Madrid’in soyunma odasında kendisi için çok özel biri olan teknik direktörü Jose Mourinho’dan: “Bir erkek gibi ikili mücadelelere girmeni istiyorum… Ağla hadi, zırla bakalım. Bebeksin sen duşa git. Sana ihtiyacımız yok. Sen Zidane değilsin. Sen onun yanına bile yaklaşamazsın.”

Oyun sizinle güzel

Batuhan Kör 19, Ali Akman 18, Burak Kapacak 21, Çağatay Yılmaz 20, Emirhan Aydoğan 23, İsmail Çokçalış 20, Ataberk Dadakdeniz 21, Onur Atasayar 25, Ramazan Keskin 21, Kerem Şen 18, İsmail Can Çavuşluk 24, Eren Güler 17, Ozan Koç 19, Özer Hurmacı 34, Cüneyt Köz 28, Burak Altıparmak 30 yaşında.
Özkan Sümer bu toprağın çocuklarına güvendi…

Özkan Sümer bu toprağın çocuklarına güvendi…

Futbolcu, teknik direktör, başkan… Sayısız başarılar, bordo mavili muazzam bir hikaye bıraktı ardında… “Futbolun profesörü” olarak anılan Özkan Sümer, Türk futboluna ‘Şok Pres’ kavramını tanıtarak yaşadığı dönemin ötesinde bir anlayışa sahip olduğunu ortaya koyuyordu.
10'un gibi sahiciydi gözyaşları

10'un gibi sahiciydi gözyaşları

Aile albümünde mutlaka yer alan en sahici fotoğraflardan biriydi Diego Armando Maradona.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder