4 Nisan'ı ciddiye alın!

28 Nisan 2015, Salı 23:00
AA

4 Nisan'da Trabzon'da Fenerbahçe kafilesine gerçekleştirilen silahlı saldırının fail ya da failleri ortaya çıkarıldı mı? Bu sorunun yanıtını hepimiz biliyoruz. Fanatik'in haberine göre bugün Bursa'da stada yakın bir bölgedeki Kültür Park civarında Fenerbahçe otobüsüne 150-200 kişilik grup iki taraftan taşlı saldırıda bulunuldu. Saldırı yalnızca Fenerbahçe ile sınırlı kalmadı. Polis konvoyu eşliğinde stada gelen hakemleri taşıyan otobüse yapılan saldırıya konvoyda bulunan polisler hemen müdahale etti. Araçları yumruklanan hakemler stada güçlükle girdiler ve durumu polise anlatarak şikayetçi oldular.

>> 4 NİSAN BİR MİLATTIR!


Yine gerekli önlemler alınmamış

Bugün Fenerbahçe otobüsüne 200 kişilik grubun taşlı saldırıda bulunması öncelikle gerekli önlemlerin alınmadığının en net  göstergesidir. Şimdi burada başa dönüp soruyorum, 4 Nisan saldırısı ile ilgili yol alınamaması bu tür saldırıların önünü açmıyor mu? Ya da bu tür saldırıları planlayanları cesaretlendirmiyor mu? Böyle bir maçından ardından biz şu anda futbol konuşuyoruz. Ama çok başke şeyler konuşabilirdik. Beni korkutan 4 Nisan'ın ciddiye alınmadığını düşünmemdir. Bir an evvel o saldırının üstündeki sis bulutu kaldırılmalıdır.
 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.