Dilara Doğan

Dilara Doğan

Meyveme dokunma

Demet Evgar, şapkası, mayosu ve meyve tabağıyla bu hafta sosyal medyanın en ilgi gören ünlüsü oldu. Demet Hanım, şıkır şıkır plaj stiline bürünmüş ama epey sinirli görünüyor. Yan dairedekiler meyvesinden istedi sanırım. Yeşil eriğin kilosu malumunuz…
Babalar gününe özel hediyeler listesi… Geri sayım başladı!

Babalar gününe özel hediyeler listesi… Geri sayım başladı!

Babalar Günü yaklaşıyor. Babanızı hem duygulandıracak hem de sevindirecek hediyelerle karşınızdayım.

Kısa soluklu olsun

Bu hafta, yeterince derdimiz yokmuş gibi Amine Gülşe’nin yeni saç modeli yakışmış mı yakışmamış mı onu tartıştık. Yorumlarda birbirlerine giren insanlara denk geldim. Bana sorarsanız esmerler esmer, sarışınlar sarışın kalmalı ama her esmer hayatında bir defa da olsa sarışın olma heyecanına kapılıyor. Umarım kısa soluklu olur. O muhteşem gözlere koyu renk saç yakışıyor.

Geçmişe dönüş

Moda, sürekli kendini tekrarlıyor. Bugün sıkıldığınız parçalarla vedalaşmadan önce bir kere daha düşünün. İşte karşınızda 60’larda ve 90’larda popüler olan ve günümüzde tekrar trend olmuş kombinler...
Bitirim ikili tatilde

Bitirim ikili tatilde

Bitirim ikilimiz Safiye Soyman ve Seda Sayan’ın tatil paylaşımları bu hafta sosyal medyanın güldüren yüzü oldu. Safiye Soyman sadece bu Miami tatili için YouTube kanalı açmış.

Trendler geçici, doğallık kalıcıdır

Nasıl bir süreçten geçersek geçelim, güzellik ve değişim ihtiyacımıza “Dur” demek mümkün olmuyor. Estetik Cerrah Serdar Bora Bayraktaroğlu ile bunun nedenlerini ve gelecekte bizi neler beklediğini konuştuk.
Ezber bozan defile

Ezber bozan defile

Geçtiğimiz hafta en çok Kapadokya’da gerçekleşen Dosso Dossi Fashion Show konuşuldu. Markanın, 2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesi, Kapadokya’nın muhteşem doğası eşliğinde gerçekleşti. Sabah güneşin doğmasıyla birlikte çekimlere başlandı.
Mayo ve bikini trendleri

Mayo ve bikini trendleri

Bu yaz her tarza uygun bir bikini-mayo modeli var. Yeni sezonda plaj stilleri çok konuşulacak, hazır olun.
Bayram baklavasını yanında taşıyor

Bayram baklavasını yanında taşıyor

Dila Tarkan ve sevgilisinin bayram paylaşımı bu haftanın en çok konuşulan fotoğraflarından biri oldu. En güldüğüm yorum “Dila Tarkan bayram baklavasını yanında gezdiriyor” oldu. Fotoğrafın altı alev emojileriyle doldu taştı. Ee bu vücutlar kolay yapılmıyor. Aşıklar her gün spordalar. New York...
Yaza giriş stilleri

Yaza giriş stilleri

Bu yaza her boyutta şortlar, renk renk takımlar ve çılgınca süslü takılar eşlik edecek. İşte karşınızda geçiş döneminin en sevilenleri.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder