Dilara Doğan Ah Kulture vah Kulture
HABERİ PAYLAŞ

Ah Kulture vah Kulture

Amerikalı ünlü rapçi Cardi B, bu hafta iki yaşındaki kızı Kulture’ye Instagram hesabı açtı. Kulture, üç gün içerisinde mavi tikini aldı, hesabı 1 milyon olmak üzere. Mavi tik, Kulture’nin servet değerindeki çantaları, gözlükleri ve kıyafetlerinin yanında bir hiç, orası ayrı konu. Zenginlerin almak için sıraya girdiği Hermes çantanın, her rengine sahip Kulture.

Ah KULTURE vah KULTURE

Bazıları şanslı doğuyor diyecekken bunu şans olarak görmekten vazgeçesim geldi. Koluna milyon dolarlık çanta takmadan önce çocukluğunu yaşasaydı keşke. Ama çok tatlı değil mi? Annesine pek kanım kaynamıyor ama benim Kulture’ye kanım çok kaynadı. Takip edelim bari sevinsin diyeceğim de Kulture oraları çoktan geçmiş.

Ah Kulture vah Kulture

MÜTHİŞ BENZERLİK

Şarkıcı Ashley Tisdale, bu hafta bir röportaj vermiş. Röportaj fotoğraflarında Hadise’nin kopyası. İnanılmaz benzettim. Geçen hafta Serenay Sarıkaya, Duygu Özaslan benzerliğinden sonra bu hafta da gündemim bu oldu. Normalde pek benzemiyorlar ama poz insanı nasıl değişik havalara sokuyor bir kere daha gördüm. Buyurun siz de görün.

Ah Kulture vah Kulture

GERÇEK OLAMAYACAK KADAR YAPAY

Zayıf ve fit bir vücut insana kendini mutlu ve güvende hissettirir. Nasıl fazla kilo iyi değilse fazla zayıflık da aynı şekilde. Süreyya Yalçın, bu hafta Instagram’ında mayolu ve çizmeli fotoğraflarını paylaştı. Her daim farklı görmeye alışkın olduğumuz Süreyya Hanım’ın, ne mayosuyla ne çizmesiyle ilgilendim.

Çok ilginç bir zayıflığa sahip kendisi. Gerçek olamayacak kadar yapay bir zayıflık. Photoshop desem değil arkadaki hiçbir şey yamulmamış. Yaban ellerde iyi bakılmıyor Süreyya Yalçın’a. Miami’den İstanbul’a acil iniş yapsın. CZN Burak dış hatlarda karşılasın.

Ah Kulture vah Kulture

SÜTÜM GELDİ

Yasemin Özilhan’ın güzellik sırrı: 2 bin 700 lira değerinde bandana yapılmış eşarp, kırmızı ojeler, okumalık bir kitap ve süt. Daha ne isterim hayattan... Her şeye tamamım da o süt ne alaka? Süt mü tam ona da emin değilim. İçine buz atmışlar. Bi’ latte iç, ne biliyim americano iç, hiç olmadı gazoz iç ama süt nedir? Eşarba istersen 20 bin lira ver ama başka bir şey iç o sıcağın altında. İnşallah muzlu smoothie falandır.

Ah Kulture vah Kulture

BİR KEZ DAHA SPORDAN SOĞUDUM

Bu hafta, Louis Vuitton’un 20 bin liralık yoga matı, hayretler içerisinde paylaşıldı her yerde. Daha komiğini paylaşayım o zaman sizlerle, 3’er kilo ağırlığındaki Louis Vuitton dumbellar 22 bin lira. Deniz kenarında, keyifle oynadığımız tenis raketi seti 27 bin 300 lira.

Keyifle dedim ama şu an keyifler kaçtı farkındayım. Durun durun uygun bir şeyler de buldum. Bildiğiniz atlama ipi 5 bin lira. Ee tabii bu ucuz kaldı. Bir kez daha spordan soğudum. Teşekkürler Louis Vuitton.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder