Baba gömleği çok sevildi

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bu yaz hiç şüphesiz üç-dört beden büyük gömlekler çok sevildi. Hem bikini ve mayo üzerine hem de sokak stilinin kurtarıcı parçası olan bu gömleklerden en sevilen görünümlere bakalım.

KLASİKTİR

Mavinin her tonu başka güzel. Gömleğin mavisi ise bir ayrı güzel. Klasik bir parça olması sebebiyle dolabınızda bolca yer verin.

İKİSİ BİR ARADA

Evet, yanlış görmüyorsunuz bu gömleği iki tane üst üste giymek de çok moda. Mor ve pembenin birleşimi müthiş duruyor.

HAVALI VE SPORTİF

Batik, renk geçişleri olan modellere özellikle plajda sıkça rastlıyoruz. Doğru bir kombinle havalı ve sportif bir stil oluşturabilirsiniz.

ÇABASIZ COOL

Kocaman gömleklerin en sevilen modellerinden biri ise renkli, çizgili modelleri oldu. Çabasız cool olmak isteyenlere gelsin.

EN GÜZEL GÖMLEK SEVGİLİNİN GÖMLEĞİ

Gömlek demişken beyaz gömleğin adını geçirmeden olmaz. Babanızın, erkek arkadaşınızın ya da eşinizin beyaz gömleğine konmanın tam sırası.

VAZGEÇİLMEZ GÖRÜNÜM

Minicik şort ve kısa üstlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı oldu oversize gömlekler.

YAZIN FAVORİ GÖZLÜKLERİ

HERKES ONU TAKIYOR

Prada’nın beyaz çerçeveli gözlüğü bu yazın en sevilen ve ilgi gören modeli oldu. Plaj çantasının demirbaşları arasında olan bu modelin modası hiç geçmeyeceğe benziyor.

RENKLİ ÇERÇEVELER

Bu sezon siyah çerçeve görebilene aşk olsun. Her yer rengarenk gözlüklerle dolu. Kimine abartı gelen bu modeller stil ikonlarından tam not aldı.

VAZGEÇİLMEZ

Bu yaz her ne kadar siyah gözlüklerin papucu dama atılmış olsa da klasik klasiktir ve hep bizimledir. Simsiyah, klasik, köşeli modeller demirbaştır.

YEŞİLİN HER TÜRLÜSÜ

Altın çağını yaşayan yeşil ise gözlükleri de ele geçirdi. Özellikle neon modelleri bir cesaret deneyin. Yakışmaz diye düşünmeyin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder