Dilara Doğan Beş trend stil tüyosu
HABERİ PAYLAŞ

Beş trend stil tüyosu

PİJAMA ŞORTLAR

Pijama tipi şortlar, blazer ceketlerle resmiyet kazandı. Kulağa tuhaf gelse de günümüzün sevilen trend’leri arasında.

Beş trend stil tüyosu

VATKA

Bir göründü bir kayboldu derken vatkalar bu yaz tekrar hayatımızda. Özellikle vatkalı gömlekler çok sevildi. Dik duramayanlar için biçilmiş kaftan.

Beş trend stil tüyosu

UZUN GÖMLEK

Bu aralar uzun gömlekleri mini şortlarla ve bisikletçi taytlarla kombinlemek sokak stilinin vazgeçilmezleri arasında. Hem konforlu hem stil sahibi olmak isteyenleri buraya alalım.

Beş trend stil tüyosu

BEYAZ ELBİSE

Her kadının dolabında bu yaz uzun bir beyaz elbise olmalı. Hem şehirde hem deniz kenarında şıklık arayanlar için büyük rahatlık. Bu yaz beyaz elbiselere, büyük hasır çantalar eşlik ediyor.

Beş trend stil tüyosu

DEV PANTOLON

Dev pantolonlar form değiştirdi. Üzerinizden yalnızca bir beden değil en az üç beden büyük pantolonlara yönelip bacakları rahat ettirmenin tam zamanı. Bu tarz pantolonlara kontrast bel detayları eklendi.

Beş trend stil tüyosu

KEŞİF

AKDENİZ’DE ÖZLENEN BİR YAZ GÜNÜ

Pierre Cardin İlkbahar/Yaz koleksiyonu, deniz kokan ılık rüzgarlı bir bahar akşamını anımsatıyor. Özlenen o kalabalık masalara uzanan yaz günlerini anlatan koleksiyon, özgün, renkli ve rahatlığı ön planda tutan tarzıyla keşfedilmeye hazır. Tasarımların ilhamı, Akdeniz’in büyülü ruhundan alınmış.

Beş trend stil tüyosu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder