Bu kış ayaklar çok havalı

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

DİZÜSTÜ MODASI

Dizüstü çizmeleri geride bıraktığımızı düşünenler yanılıyor. Özellikle, kahvenin binbir tonu dizüstü çizmeler stilinize boyut atlatacak.

NEONLANDIK

Neon yeşil, sarı, pembe yağmur çizmeleri bu kış içimizi ısıtmaya hazırlanıyor.

ÇORAP MODEL

Geçtiğimiz yıllarda severek giyilen siyah çorap çizmeler artık renklendi. Ayak bileğinin inceliğine vurgu yapmak isteyenleri buraya alalım.

RAKİPSİZ BEYAZ

Beyaz çizmeler ve botlar bu sezonun gözdesi olmuş durumda. Özellikle uzun ve topuklu modeller rakip tanımıyor.

FERMUAR DETAYI

Önden fermuarlı modeller her kombini stil sahibi bir hale getiriyor. Klasik ve hep şık olmak isteyenlere gelsin.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER İLE DEĞİŞİM

Avşar Klinik Kurucu Ortağı Op. Dr. Dilek Avşar’dan geleceğin vazgeçilmez trendleri...

  • Yeni nesil tedavi yöntemleri; epidermal yenilenme ve cilt yağ dokusunun yeniden şekillendirilmesi ile ilerleyen yaşlarda oluşan pek çok şikayete ameliyatsız bir çözüm vaadinde bulunuyor.
  • Radyofrekans enerjisi kullanan Bodytite, kişiye özel planlanan seanslar ile atletik bir vücut sağlıyor. Kol ve bacak içinin yanı sıra karın bölgesini sıkılaştırmak için kas gölgelerine uygulanarak daha belirgin bir görünüm kazandırıyor ve liposuction sonrasında da operasyon bölgesinde sarkmaları önlüyor.
  • İlk ve tek programlanabilir fraksiyonel Morpheus8 teknolojisi; cilt altını nekrotik toplu ısıtma, yağ ve bağ dokusunun güçlü etkisi ile hem yüz hem de vücutta görülen yaşlanma ve biçimsizlik belirtilerine hızlı bir tedavi sunuyor. FaceTite ve AccuTite teknolojisi minimal radyo frekansı sayesinde ameliyatsız sıkılaştırmayı mümkün hale getiriyor.

Yazarlarımızdan

20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
20 Ocak 2022, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder