Danışmadan karar almıyorlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bu haftanın en çok konuşulan konuları arasında, ilk sırada Elçin Sangu’nun yeni saç modeli var. Kızıl saçlarıyla hafızalarımızın en derin yerlerine işleyen Sangu, ciddi bir karar verdi ve sarışın oldu. Duyduğuma göre son zamanlarda ünlü isimler, zorlu değişim kararlarından önce saç tasarımcısı Ahmet Çoban’la uzun bir görüşme yapıyormuş. Ahmet’in danışmanlığından memnun kalan birçok isim gibi Elçin Sangu da yeni saçlarıyla çok mutluymuş.

BİR GÜN SÜRDÜ

Hande Erçel, Dilara Fındıkoğlu tasarımı üstüyle Instagram’ın ilgi odağı oldu. Prensesçilik oynadığı pozlarıyla tanıdığımız Erçel’i, ilk kez bu kadar vahşi ve iddialı görüyorum. Bu görünüm çok yakışmış ama kendisi pek yakıştıramamış olacak ki bütün fotoğraflarını silmiş. Bir gün bile olsa güzeldi bu havalar.

TAKIM ELBİSELİ EFEHAN

Düğünlerde küçük erkek çocukların takım elbise, kız çocukların gelinlik giymesine şiddetle karşı çıkılmalı. Hayattan soğutan bu görsele analar babalar hayranlıkla bakıyor. Tolgahan Sayışman ile iki yaşındaki oğlu Efehan, katıldıkları bir düğünde aynı takım elbiseyi giydi. Efehan, düğündeki dedelere taş çıkarmış olsa gerek…

Sıradaki haber yükleniyor...
holder