Instagram karelerine en yakışan renk tonları

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başlığı okuduktan sonra “Öyle şey mi olur?” demeyin hiç. Oluyor. Blogger’ların, insanın baktıkça bakasını getiren, içini açan Instagram sayfalarında son dönemde sıkça kullandıkları temel renkler: Beyaz ve kahve tonları. İşte dünyaca ünlü blogger’ların bu renk tonlarıyla harikalar yarattığı kombinlerinden bazıları...

SÜPER COOL

Darja Barannik

Beyaz ve toprak tonlarına muhteşem bir örnek. Bu renk bir takım elbise, günün her saatinde kombinlenebiliyor artık. Takım elbiselerin en iyi tarafı farklı şekillerde kombinleyebiliyor olmamız. İstersek takım şeklinde, istersek yalnızca ceketini jean’lerin üstüne, istersek ceketi kullanmadan yalnızca pantolonla. Her haliyle süper cool.

MAVİ BEYAZ

Leonie Hanne

Bisikletçi şortları peşimizi bırakmamaya devam ediyor. Üstelik sadece spor kombinlerde değil, tıpkı Leonie gibi klasik ceketlerle bile kullanılıyor. Altına yalnızca spor ayakkabı giyilir diye düşünüyorsanız da fazlasıyla yanılıyorsunuz. Pek tabii fotoğraftaki gibi topukluyla da tercih ediliyor. Mavi, bej ve beyaz uyumuna bayıldım.

HER ŞEY YAKIŞIYOR

Camila Coelho

Bir insana her giydiği yakışır mı? Yakışıyor işte. Camila Coelho, pötikare takımıyla harika görünüyor. Bronz tene en iyi giden iki renk bir arada, hayran olmamak elde değil. Revolve marka bu takımın benzerlerine, son dönemde ülkemizdeki birçok markada rastlamak mümkün.

SARIŞINLAR BURAYA

Caroline Daur

Boyundan bağlı her şey bu yaz çok trend. Ben bu trend’e henüz pek sıcak bakamasam da bu görünümü çok sevdim. Gördüğünüz gibi kahve tonları ve beyaz, sarışınları soluk göstermiyor. Hatta sarışınlar bu renk tonlarıyla daha bir uyum sağlıyor.

TÜVİT KUMAŞ SPORLAŞTI

Aimee Song

Tüvit kumaşı sporlaştırmayı epey sevmeye başladık. Chanel kumaş olarak bilinen bu kumaşlar eskiden hep bir ciddiyet havası yaratırdı. Sanki yalnızca işe giderken ya da önemli davetlerde kullanabilirmişiz gibi. Özellikle toprak tonlarında olan modelleri gündelik yaşamamıza çok iyi adapte ettik.

BASİT VE ŞIK

Negin Mirsalehi

Basit ve şık ikilisini bu kombin için kullanabiliriz. Beyaz bir tişört, kahve tonlarında dantelli bir etek. Saçlardan bahsetmiyorum bile. “Ne giysem?” diye düşünmekten yorulanlar için kusursuz bir alternatif.

KONTRASTTAN UZAK

Zina Charkoplia

Tam bir giy, çık stili. Beyaz ve bej uyumuna en iyi örnek bu elbise. Gözlüğün çantaya olan göndermesi etkileyici. Bu elbisenin kenarlarındaki şeritler, beyaz yerine siyah olsaydı asla aynı havayı alamayacaktık. Daha trend bir görünüm için bej tonlarıyla kontrast renkleri eşleştirmek yerine, soft renkleri eşleştirmenizi tavsiye ederim.

VATKASIZ OLMUYOR

Tine Andrea

Vatkalı omuzlar bu senenin demirbaşı. Özellikle bu renktekiler son dönemde sıkça tercih ediliyor. Bu üste sahip olmayan blogger görmedim ve duymadım. Moda blogger’ıysan Instagram’da bu üstle çekilmiş bir fotoğrafın mutlaka vardır. Fiyakalı pozlar bu kombinlerden geçiyor bilginize.

AH O SALOPET

Danielle Bernstein

Salopet her dönemin gözdesi, yılların eskitemediği bir trend. Kalın bacaklılara pek iyi olmuyor kabul edelim ama ince, zarif vücutlarda müthiş duruyor. Bu kombinde, salopetin içine omuzları düşük bir üst kullanma fikrine vuruldum.

YAZ AKŞAMI

Aylin Koenig

Derin V yaka beyaz bluzlar her zaman ilgimi çekmiştir. Hele bunu keten toprak tonlarında bir şortla bir başka sevmişimdir. Yaz akşamları için biçilmiş kaftan. Uzunlu kısalı, zincir kolyeler de olaya dahil olursa tadından yenmez.

SON YAZILARI

TÜM YAZILARI

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder