Rengarenk bir deri rehberi

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

STRAPLEZ BUSTİYERLER

Acı kahve ve bordo karışımı tonlar derinin en cool ve en asi hali. Bu tonlarda straplez büstiyerlerden hayatınıza katmanın tam zamanı.

MİNİ ETEKLER VE ŞORTLAR

Renkli deri etekler ve şortlar kalbimizin baş köşesine oturmuş durumda. Siyahına alışkın olduğumuz derileri rengarenk görmek içimizi ısıttı.

UZUN PALTOLAR

Deri, uzun paltolar ve deri kapitone takımlar da bu sezon gökkuşağı tadında. Özellikle deri paltolar Instagram fotoğraflarının demirbaşı olmayı başardı.

POFUDUK BOMBER CEKETLER

Kısa bomber ceketler yine yeniden hayatımıza girdi. Bu sefer hem deri hem hayli pofuduklar. Unutmayın, renkli olması birinci kuralımız.

KALEM ETEK ASİLEŞTİ

Hanım hanımcık, asil görünümlerin vazgeçilmez parçası kalem etekler de artık deri ve renkli. Baştan ayağa tek renk olmak isteyenlere tavsiyedir.

YILAN DERİSİ

Yılan derisi pantolonların siyahını geçen sene sıkça gördük. Bu sezonun favorileri arasında kahve tonları bolca var. Desenli kazaklarla birlikte kullanın, stilinize boyut atlatın.

KARMAKARIŞIK

Deriler hem renklendi hem şenlendi. Pembe deri palto giydim diye “Klasik düz renk bir pantolon giyeyim” demeyin. Tam tersine çılgın bir tonla eşleştirin.

Yazarlarımızdan

09 Aralık 2021, Perşembe 07:01
09 Aralık 2021, Perşembe 07:01
09 Aralık 2021, Perşembe 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder