Sezonun favori 10 aksesuarı

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KADİFE OLAN HER ŞEY

Kış geldiyse kadife yüzünü gösterir. Kadife detaylar gün yüzüne çıkar. Hele koyu kahve ve koyu yeşilse bu kadife, tadından yenmez. Kadife bir blazer ya da kadife bir pantolon. “Benlik değil” demeden önce deneyin.

ZİNCİR DETAYLARI

Kalın zincirler sezona adını altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. İster kalın zincir kolye, ister ayakkabınızda zincir detayı, ister çanta askısı olarak kullanın ama mutlaka kullanın.

İNCİ ASİLEŞTİ

Romantik ve değişmeyen trend inci... Her daim zarif görmeye alıştığımız inci bu kış biraz asileşti. Özellikle deri parçalarla çok iyi gidiyor. İnciye kombinlerinizde yer verin.

SAÇ BANTLARI

Saç bantları yazın takılır diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu kış saç bantları her yerde. Kulaklar artık üşümeyecek. Sıradanlıktan sıkılanlar için hoş bir alternatif.

YAĞMUR ÇİZMELERİ

Hunter yağmur çizmeleri bir döneme damgasını vurmuştu. İşte o çizmeler geri döndü. Bu sezonun gözdesi ise Ganni’nin yeşil, uzun yağmur çizmeleri. 2300 lira olan Ganni çizmeleri bulmak epey güçleşti. Muadillerini satan birçok dükkan bulabilirsiniz.

ÇAPRAZ ÇANTALAR

Çapraz takılan çantaların modası asla geçmiyor. Dior’un 30 bin liralık Bobby modeli çantaları bu trend’i tekrar şahlandırdı diyebiliriz.

PELUŞ ÇANTA

Oyuncak gibi durduğuna hiç bakmayın. Birkaç haftaya herkesin elinde olacak. Özellikle Fineapple’ın yeni çıkardığı zebra desenli peluş çantaya bayıldım. Çantaya bakarken peluş ceketlerine de bakın mutlaka. Onları da bu sezon sıkça göreceğiz.

PLATFORMLU SPOR AYAKKABI

Kalın ve beyaz tabanlı Converse modeli ayakkabılar bu kış çok tercih ediliyor. Bu trend’in en büyük avantajı, spor ayakkabıyla kendini kısa hissedenleri şaha kaldırıyor.


TAK TAKIŞTIR

Takı deyince orada duracaksın. Kışın kararan havaya inat, takıp takıştıracağız. Kolyeler, bileklikler havada uçuşacak. Devasa küpeler sezonun en havalısı. Küpenizi eşli takma derdiniz yok. Farklı farklı takın çıkın. Kulak kıkırdağı delik olmayanlar için de harika earcuff modelleri var.

UZUN VE RENKLİ ÇORAPLAR

İstediğiniz kadar siyah çorap alın. O çoraplar bir şekilde biter. Eşler kaybolur, sayıları azalır, düzen bozulur. Bu kış dolabınızda renkli ve eğlenceli çoraplara yer açın, eğlenceli çorabınızın ayakkabınızdan gözükmesinden utanmayın. Özellikle pek tercih edilmeyen, uzun beyaz çoraplarınızı vicdanınıza kadar çekin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder