Sokağı evde yaşıyorlar! Ünlülerin karantina stilleri

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fotoğraf çektirmeyi seven ünlü isimleri, karantina etkileyemedi. Onlar her koşulda en iyi halleriyle kamera karşısına geçmeye devam ediyor. İşte karşınızda ev stilleriyle dikkat çeken isimler.

Dila Tarkan

Şu an salgın olmasaydı kendisi muhtemelen bir deniz kıyısındaydı. Akşamüstü partilerinde giydiği elbiseleri ve gün içinde değiştirdiği bikinileri konuşuluyordu. Hal böyle olunca ev kombinlerine kaldık. Dila Tarkan, karantina günlerini TikTok çekerek geçiriyor. Giyinip kuşanmayı da ihmal etmiyor. Sezon trendlerine evden katılıyor. Büyük tokalar, limon sarısı kombinler, mini şortlar, topuklu terlikler evde vazgeçilmezleri arasında.

Eda Taşpınar

Karantinanın en çılgın stili şüphesiz Eda Taşpınar’a ait. Dışarıda giyemediği her şeyi evde giydi. Cesaret gerektiren desenleri çekinmeden birbirleriyle kombinledi. Bazen süslü oldu, bazen spor. Evde fotoğraf çekilmedik köşe bırakmadı. Evde gözlük taktı. Evde güneşlendi. Eda Hanım sokağı evde yaşıyor resmen.

Burcu Esmersoy

Yatak odasından salona gitmek için iddialı kombinler tercih ediyor Burcu Esmersoy. Bazen pijamalı ve eşofmanlı ama genellikle sokağa çıkıyormuş havasında. Bunları fotoğraf çekmek için mi giyiyor yoksa evde böyle mi geziyor, fazlasıyla merak uyandırıcı. Burcu Hanım’ın renk tercihleri, dalgalı saçları, büyük küpeleri yazı yaşatıyor adeta.

Zeynep Sever Demirel

Zeynep Hanım karantina sürecinde saçlarını turuncuya boyadı. Bu köklü değişimi yüzünden acayip eleştirildi. Ben beğenen taraftayım, ne yapsa yakışıyor. Acayip sıkı spor yapıyor. Sporsuz bir günü yok. Spor stili ve evde yaptığı renkli kombinlerini hayranlıkla takip ediyorum.

Özge Ulusoy

Gerek spor videoları gerekse güzellik tüyolarıyla karantina sürecini sosyal medyada oldukça aktif geçirdi Özge Ulusoy. Süslülükte sınır tanımayan Ulusoy, evde takıp takıştırmayı asla ihmal etmiyor. Çoğu isim fotoğraf için takıp takıştırıyor ama onun tüm gün evde öyle dolaştığına yemin edebilirim. Spor yaparken çıkarıyor ama! Karın kaslarına buradan selam olsun.

Buse Terim

Karantina süresince Buse Terim’in ev stili, takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Kendisi günde iki kombin değiştiriyor. Son dönemde verdiği 25 kiloyu, düzenli spor yapmasına borçlu olan Terim, önce spor kombiniyle sporunu yapıyor. Sonrasında ise rahat ve şık elbiseler tercih ediyor. Tokaları ve ev içi aksesuarları da büyük ilgi görüyor.

Aleyna Tilki

Aleyna, pembe yatak başlığı ve komidinin üzerindeki oyuncak bebeği, dolgun dudakları, spor sütyeni ve dağınık sarı saçlarıyla evde bile etkileyici pozlar verebiliyor. Spor sütyeni deyip geçmeyelim lütfen, Alexander Wang marka sütyen 1200 lira. Aleyna’nın pembe yatak başlığı ve oyuncaklarıysa paha biçilemez.

Çağla Şıkel

Sokak stiline hayran kaldığım Şıkel’in ev stilini merak ediyordum doğrusu. Klasik gri eşofman takımı ve fazlasıyla yoğun bir makyaj. Öncesinde fotoğraf çekimi ya da YouTube videosu çekmiş olabilir diye düşünüyorum. Yoksa bu makyaj gri eşofmanı, gri eşofman da bu makyajı kaldırmaz.

Sinem Kobal

Koltuk ve parkeler olmasa Sinem Kobal’ın evde olduğunu anlamayacaktım. Dışarıya çıkıyor olsaydı bu stil, spor olarak yorumlanabilirdi. Hatta acayip beğendiğim bir tarz. Saçı, gözlüğü, küpeleri, pozu hepsi efsane. Eve uygun olup olmadığını kendi aranızda tartışın.


Yazarlarımızdan

30 Mayıs 2020, Cumartesi 07:01
30 Mayıs 2020, Cumartesi 07:01
30 Mayıs 2020, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder