Trendleri önceden bil, alışverişini ona göre yap

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2021’e iniş yapmamıza çok az kaldı. Gardıroplarımız sakin bir 2020 geçirdi. Şimdi o sakinliği bir kenara bırakıp moda olacak parçalara göz atalım. Hem havamız hem dolaplarımız şenlensin. Gümbür gümbür ve bilinçli şekilde hazırlanalım yepyeni bir yıla…

SIRT DETAYLARI

Sırt dekoltesine bayılırım. Son derece seksi ve asi gösterir. Önümüzdeki yıl sırtı çapraz bluzlar, sırtı derin V yakalı kazaklar büyük ilgi görecek. Bu yüzden bu sene karın ya da basenden çok sırt çalışmalarına ağırlık verelim.

PELUŞ HER YERDE

Özellikle peluş, kız çocuğu oyuncak modeli şapkalar altın çağına giriş yaptı. Her rengi, rengarengi, hayvan baskılı, ne çeşit ararsanız var. Şapka dışında ceplerinde ya da yakalarında peluş detayları olan ceketler, pantolonlar ve şapkalar dolabımızın bu sezon göz bebeği olacak.

MOTTOLU JEAN

Jean, dolaplarımızın vazgeçilmezidir. Hele bir de kalıbı güzelse tadından yenmez. Üzerinde yazılar yazan, çeşitli baskıları olan, geniş kalıplı jean’lerden hiç değilse bir tane almanızı öneririm.

DERİ OLAN HER ŞEY

İlkbahara kadar müthiş bir deri patlaması yaşanacak. Deri ne bulduysanız alsanız iyi olur. Eldiven ve şapka da dahil buna. Tulumlar, etekler, ceketler ve hatta gömlekler deri olacak. Genellikle siyah deri görmeye alışkın olsak da zincirler kırılacak ve deri renklenecek.

BASKILAR, BASKILAR

Baskının her türlüsünü 2021 yılı boyunca sıkça göreceğiz. Hatta o pek sevmediğimiz alt üst desenli kombinler epey popüler olacak. Markalar çılgınlarca logoya boğacak hepimizi. Şimdiden varı yoğu baskıya, desene yatırın.

TRİKOYA YATIRIM ŞART

Triko elbiseler, büstiyerler, hırkalar ve hatta pantolonlar vazgeçilmezimiz olacak. Rahatlığı sebebiyle hepimizi kalbinden vuracağı kesin. Birkaç parça triko alsanız iyi olur.

ORTA BOY ŞORTLAR

Orta boy şortlardan bir türlü haz edemedim. Acayip kilolu gösteren bir kıyafet olduğunu düşünüyorum. “Çok zayıf olmadığınız sürece giymeyin” derim hep. İncecik, uzun bacaklara çok yakışıyor. 2021 yılı boyunca, başta orta boy ve bol şortlar olmak üzere, her türden şortu sıkça göreceğiz.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder