Beden zamanla uyum sağlar

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eşini, cinselliği seven kadın orgazm olamayınca hayal kırıklığına uğruyor. Hanımlar, bu konuyu dert ettikçe orgazmı öğrenmek gecikir. Kendinizi sorgulamayın, zamana bırakın. Cinselliğe önce ruh ardından beden uyum sağlar.

Zevk alıyorum

32 yaşında kadınım. Sorunum ilişkiye girince boşalamamam. Partnerim de boşalmamı beklediği için eziyet çekiyor. Çok zevk alıyorum ama bir türlü orgazm olmuyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Bu sorundan nasıl kurtulabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, çok dert edecek bir sorun değil. Kadınların organik yapısı genellikle böyle. Yani ruh yapısıyla organdan gelen sinirlerin algılama frekansları örtüşmüyor. Bu da kusur değil. Ama bu sırada klitoris zevkini devreye sokmak ya da fantezilerinizi seçip ona göre değerlendirmek işe yarar. Partnerini çok yorma ki sonunda o şahlanan at küsebilir. Üzerine boşaldım Kız arkadaşım ile sevişirken onun vajinasının üzerine boşaldım. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum, hamile kalması zayıf bir ihtimal. Ama olabilir de. Dikkat, dikkat, dikkat! Kırmızı çizgiyi aşmayın.

Neden kızardı?

21 yaşındayım. Erkek arkadaşımla ilk defa tam anlamıyla değil ama ilişkiye girdik. Kan gelmedi ama cinsel organım çok şiş ve kızarık. Sizce neden böyle oldu?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarının esnek olduğunu düşünüyorum. Biraz korunman gerekiyor. Gerekirse bir doktora git, sana önerileri olacaktır.

Nasıl orgazm olurum?

24 yaşımda kızım. Birkaç defa erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Çok zevk aldım ama orgazm olamıyorum. Titriyorum, kasılıyorum. Neden böyle oluyor?

CEVAP

Sevgili okurum, hiç tedirgin olma. Sen de boşalacaksın. Seninki iyiye işaret. Günün birinde orgazmı yaşayacaksın. Daha zamanı var, biraz bekle. Kadınlarda doğrusu böyledir. Önce ruh alışacak sonra beden. Kendini sorgulama. Gerisi olumlu olarak kapını çalacaktır.

Kimseye söylemedim

Penisim 6 santim. Bu durum çok zoruma gittiği için kimseye söyleyemiyorum. Sorunumu halletmenin bir yol var mı? Cinsel organımı nasıl büyütebilirim?

CEVAP

Okurum, sen büyütemezsin. Bu konuyla ilgili önce bir üroloji ve endokrinoloji uzmanına gitmen gerekiyor. Çünkü cinsel organ operasyonla büyür. Vakum, pompa, iğneler veya haplarla büyümez.

Penisim niye küçük?

18 yaşındayım, 75 kiloyum, penisim 5 santim. Acaba nedeni ne olabilir?

CEVAP

Değerli okurum, biraz daha büyümen gerekiyor. Kasık yağların da varsa onları eritmelisin. Hayat senin. Eğer bu konuda tedirginsen bunu bire bir çözmelisin. Bir üroloji uzmanının önüne gitmelisin. Mübarek televizyon kumandası gibi uzaktan idare edilmiyor.

Zarım esnek mi?

19 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik, kan gelmedi. Kadınların esnek zarı olabileceğini okudum. Acaba kızlık zarım bozuldu da kan mı gelmedi?

CEVAP

Sevgili okurum, zaten zar sana net yanıtını vermiş. Kanamadığına göre esnekmiş. Bu matematiksel bir sonuç. Bir ihtimal ileride kanayabilir de. Hiç kanamayabilir, taa doğuma bırakabilir de. Bunlar kızlık zarının yapısı ile ilgili.

Aşık olamıyorum

19 yaşındayım. Çok istekliyim, sürekli mastürbasyon yapıyorum. Aşık olamıyorum, kimseyi sevemiyorum. Bundan kurtulmak için ne yapmalıyım?

CEVAP

Yavrum, kısa keseyim. Psikolojik yardım alman gerekiyor. Bu tempoyla bu gemi yürümez. Okyanus ortasında kalakalırsın. Benden bu kadar söylemesi. İradeni kullan desem yetersiz kalacak.

Bakireliği bozuldu mu?

22 yaşındayım. Cinsel organım 3 santim kadar kız arkadaşımın vajinasına girdi. Yatakta kan yoktu ama kız arkadaşım 1 saat sonra kan geldiğini söyledi. Acaba kız arkadaşımın bakireliği bozulmuş mudur?

CEVAP

Okurum, galiba yırtıldı. Kızlık zarını bozmak için 3 santim girmesi yeterlidir.

Çok isteksizim

25 yaşında, 2 yıllık evli kadınım. İlişkiye karşı isteksizim. Hiçbir zaman zevk alamadım. Eşim de bu yüzden çok huzursuz. İlişkiden kaçıyorum. Ne yapmam lazım? Kadın doğum uzmanı bana “Psikolojik” dedi. Ne olur beni aydınlatın.

CEVAP

Sevgili okurum, psikolojik demek kolaydır ama bütün bu psikolojik olanları çözmek de kolay değildir. Burada eşinin ve senin bir uzman ile el ele verip “Ne kurtarırsak o kardır” diyerek çalışma yapmanız gerekiyor.

Cinsel organım eğri

18 yaşındayım. Penisimin cinsel ilişkiye girecek kadar eğri olduğunu düşünüyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, bu konuda tedirginliğe kapılan çok genç var. Penis eğrilikleri operasyonla düzeltiliyor. Buna karar verdiğinde estetik konusunda uzman bir üroloji doktoru bulman gerekiyor. Dilersen onun bir fikrini al, kararı sonra ver.

Büyür mü?

25 yaşındayım. Penisim ereksiyon halindeyken 9 santim. Büyütmek için ne yapmalıyım? Ne olur bana bir yol gösterin.

CEVAP

Okurum, kilon varsa kilo ver. 9 santim seni yolda koymaz. Çünkü başka çözümü yok. Aşağılık kompleksine kapılma. Penisinin boyundan çok, sen lazımsın sen ülkeye.

BÖYLE SORU YOK!

Eşim ikinci ilişkiyi istemiyor

29 yaşındayım, karım da 27 yaşında. Bir yıldır evliyiz. Ben her gün veya 2 günde bir, 2-3 kez birlikte olmak istiyorum. Ama eşim ancak 3-4 günde 1 kere birlikte olmak istiyor. Ayrıca ikinci ilişkiyi de istemiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, o her günü eşinin hatırı için indiriver 2 günde bire. Eşin seçici. Kalite üzerinde duruyor, sayılar artınca da seksten soğuyor. Nedeni: Çünkü önce ruhu doymuyor. Ruhu nasıl doyacak? Söyleyeyim: Sen onu kraliçe yerine koyacaksın, arada bir sabah kahvaltısını hazırlayacaksın. Yataktan öpe okşaya kaldıracaksın. Tatlı dil, güler yüz ve anlayışla kalbini fethet. Bütün bunlar haftada 3-4 kere için, fazlasına ben de onay vermiyorum. Ne dedin? Hızlı mısın? Sanırım erken boşalman var. Tahminin doğruysa hemen tedavi ol, ikiniz de rahat edin.

GÜNÜN SORULARI

Benim kobra rahat durmuyor

25 yaşındayım. Benim kobrayı zaptedemiyorum. Dört kız arkadaşım var ama hiçbiri benimle ilişkiye girmeyi kabul etmiyor. Ne yapmalıyım? Ne olur bana bir çare bulun.

CEVAP

Hayda, bak şimdi sen şu soruya? Neden girsinler ki değerli okurum? Ortada bir kobra var, zehir saçıyor, öyle bir zehir ki, öldürmüyor ama iz bırakıyor. Ama bazılarını da sakata ayırıyor. Sonra kobra, uzaklaşıp kendi hayatını yaşıyor. Bu durumda sen kızların yerinde olsan ister misin? Ben bu kızların sırtını sıvazlıyorum ve alkışlıyorum. Sana da “Oğlum, bu dört kızla ilişki hakkını nereden buluyorsun?” diye teessüflerimi yolluyorum.

Evlilik yaşım geldi ilk gece ne yapayım?

19 yaşında kızım. Evlenme zamanım geldi ama ilk gece ne yapacağımı bilmiyorum. Şimdiye kadar cinsel ilişkiye girmedim. Bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, biraz acele ediyorsun gibi geliyor. Çünkü bana göre 19 yaş küçük. Üstelik cinsellik konusunda bilgi düzeyinde bir kırıntın yok. Umarım mutlu olursun. Ama ilk gece uzaktan verilecek yemek tarifeleriyle olmuyor. İki kişinin ustalığına, sevecenliğine ve psikolojine bağlı. Önerim: Bir, iki yıl daha beklesen, alışsan, kemiklerin gelişse. Konuyla ilgili kitaplar okusan iyi olur. Böylece mutluluk treninin rayları döşenir.

GÜNÜN SÖZÜ

Nankör gözü hakka kör olan bir varlıktır. H.D.

Yazarlarımızdan

27 Kasım 2021, Cumartesi 08:07
27 Kasım 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder