Bir abla vajinaya limon sürüyormuş

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mahallede bir abladan cinsel organın limon suyu ile yıkanmasının faydalı olduğunu duydum. Daha gergin ve pürüzsüz oluyormuş, doğru mu?

CEVAP

Sevgili yavrum, yakar be. Vallahi cayır cayır yakar da evin içinde Anadolu’nun deyimiyle ‘.....sı yanık kedi’ gibi koşarsın.’ Bu çığlığına annen koşar gelir. O da başka bir şey var sanır. Telaşla “Yandık! Ocağımız söndü” diye bağırırsa işte felaket o zaman başlar. Çünkü annen, senin kızlık zarına zarar verdiğini sanır. Neyse, diyelim ki sen canının yanmasına dayandın.

Varsayalım ki orası pürüzsüz ve gergin oldu. Peki neye yarayacak kızım? Sana göre, evlendiğinde orası pürüzsüz ve düz olacak. İyi de yavrum o zaten çok bakılan ve görülen yer değil ki. Hadi beni daha fazla söyletme. Limon suyu, portakal suyu, salatalık suyu hepsi yararlı. Ama içmek şartıyla.

Havalanmıyor, kestireceğim

29 yaşındayım. Hiç ilişkiye giremiyorum. Kızlarla ilişkiye girerken kuşumun havalanmadığını görüyorum. Kestirmeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?

CEVAP

Değerli okurum, hiç ilişkiye girmedin, kızlarla birkaç deneme yaptın. O da nesi? Kesilmiş senin kuşunun nefesi. Koymuşsun önüne iştah açıcı besini, bakmıyor bile bu neyin nesi? “Ben alıştığım yemi isterim” diyor, boykot edip yuvasına çekiliyor.

Bu işin kuralı, her canlı alıştığını ister. Sen, 15 yıldır onu alıştırdın kuru yeme. Acaba kuşum ne der demeden, dök önüne mamaları, arasına da serpiştir hayali ve görsel imajları. O da kandırıldığını anladı, greve girdi. Bence uzlaşın. Doğacak çocuklar sırada bekliyor.

Karım sert olmamı istiyor

Karım sekste çok sert olmamı, onu duvardan duvara vurmamı hatta çelme takmamı ve yerde devam etmek istediğini söylüyor. Nereden geliyor bu duvar sevdası? Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, eğer dediğin doğru ise ne kemik kalır ne de kas. Hepsi kırık. Bunu fantezi olarak bir kez yaptım sayalım. Kadın ne yürüyebilir ne ayakta durabilir. Eli ayağı tutmaz, hastanede soluğu alır. En az 40 gün alçılar içinde kalır. Alınan hazza değdi mi? Geçmiş olsun.

Bu olay bende şaşkınlık yarattı. Kızımızın kemikleri daha işlevini tam yapamadan tekrar istek geldi. Duvardan duvara derken kemikler un ufak. Artık eski kıvama gelmeyen kemiklerle idare edecek, bir daha canı çekmeyecek. Duvar olayına kanı kaynamayacak, duvara hakkını vermeyecek.

Kuşum nasıl ötecek?

25 yaşındayım, kuşum ötmüyor, kafasını eğmiş yere bakıyor. Ne yapayım da o yeniden ötsün?

CEVAP

Okurum, kuş bakıma, şefkate ve okşanmaya muhtaç. Usandı sert ve soğuk ellerinden. Bilsen neler geçiyor zihninden. Sesin bile katı. Okşamak yerine sanki vuruyor tokadı. Yatak, yorgan ve ortam ruhsuz, “Sahibim de acımasız” diye sana tavır koyuyor; “Pamuk gibi sıcak eller hoşgeldin deseler, bana özgü ikram ve övgülerde bulunsalar, bunlar iştah şurubumdur. Biraz sohbet ve motivasyon bana can buldurur. O zaman fırlar ayağa kalkarım, ‘Emret komutanım’ diye gözünün içine bakarım” diyor. Kuşun için olay neymiş? Yem ve zaman önemliymiş. 25 yılın dolmuş, durumu değerlendirmek de sana kalmış.

Benimki hep uçuşa hazır

22 yaşındayım, 1.90 boyundayım, 90 kiloyum. Cinsel organım daima uçuşa hazır. Ne yapmalıyım? Bana yardım edin.

CEVAP

Ne yapalım okurum? Havaalanı varsa uçak uçar. Ekonomik yapısı tamsa jet yakıtıyla uçar. Ayrıca hangarı olacak, yağlama, yıkama, bakımı da şart. Bunlar kısa uçuş için uygulamalar. İstanbul’dan kalksın, İzmir’e insin gibi. Bir de evlilik uçuşları vardır. Her şey dört dörtlüktür. Uçak hep havalardadır. Yolcu yani indir-bindir zahmeti yoktur. Oda hangar, yatak iniş kalkış pisti...

Ancak bu uçağa günün birinde çok önemli, VIP sınıfından bir aday binecek. Hayatınıza yön verecek. O değerli paket, anne kargo aracılığıyla hayata teslim edilecek. Uçağın daima uçuşa geçiyorsa ben ne edeyim? Haftada 3-4 kez lastiğini patlat derim.

Konuşan şişme bebek var mı?

24 yaşındayım, ben şişme bebek almak istiyorum. Bakire olanları varmış. Acaba konuşanı da var mı?

CEVAP

Değerli okurum, al. Para senin, pul senin, yol senin, şişme kul senin. Kanlısı var, kansızı var. Sen “He” dersen bence sakıncası yok. Kan dediğin ne ki? Birkaç çay kaşığı kadar, yıkanınca çıkıyor. Çinli kardeşlerimiz iyi ki şişme bebeklere gerçek kan koymuyor. Yoksa hastalara kan kalmazdı.

Konuşmaya gelince; sen kafayı çalıştır. Kaset çalara bir kadının sesini kaydet. Kasetçaların hoparlörünü şişmeye monte et. Dinlerken pencereyi kapıyı iyice kapat. Biraz tahrik edici yani müstehcen bile sayılır. Söyle bana, suç sende mi yoksa seni şişme bebeğe muhtaç edende mi?

Kocamın ütüsüne cereyan gelmiyor

26 yaşında, güzel kadınım. Kocam son ütücü ve işkolik. İki aydır ütüsüne cereyan gelmiyor. Fantezilerim işe yaramaz oldu. Yardım edin.

CEVAP

Güzeller güzeli okurum, şu ütü işinde ben yokum. Yok cereyan kesildi yok fazla ısındı... Aslında cereyansız da olur. Ütüyü koy ocağa, ısınınca bastıra bastıra ütüle... Sizin ütücülükten dikişciliğe geçmenizden yanayım. İğne, iplik, çuvaldız, kumaşa batıra batıra diki dikiverirsin. Emeğiniz hem kalıcı olur hem de amacına oturur.

Kişisel sperm bankamı kurdum

Yarım çay bardağı menimi 5 gündür buzlukta saklıyorum. 3-4 yıl sonra çocuk yapmak istediğimde bunu kullanabilir miyim? Kişisel sperm bankamı kurduğumu, bunun Türkiye için bir ilk olduğunu düşünüyorum. Sizce de öyle mi? RUMUZ: NO FROST

CEVAP

Yaşa be! İşte bunu bekliyordum kaç yıldır. Vezüv Yanardağı’nın patlaması gibi “Hadi be” diye diye sabrımın sonunu gelmiştim, sen ülkeyi kurtardın. Ve çocuğum, evlenemeyen kızlar, genç yaşta dul kalanlar, 20 yıl sonra Türkiye’nin her yerine senin heykellerini dikecekler. Bu ülkede her şey olur. Önemli olan ilk olmaktır.

Amma velakin bir dert var. Ülkenin elektrikleri çok kesiliyor. Tam orada spermlerin üşümüş, birbirine sokulurken ve derin kış uykusuna yatarken elektrikler kesiliverirse? Bir de başımıza jeneratör masrafı çıktı. Her neyse, sponsorun benim. Ne kadar paraya ihtiyacın varsa öğrenmek isterim. Hayırlı işler, hayırlı yolculuklar dilerim.

Hiç evlenmedim ama...

76 yaşındayım, bekarım ve hiç evlenmedim. Kendimi tatmin etmek için geneleve gidiyordum. Yaklaşık 20 yıldır mastürbasyon yapıyorum. Benim bu yaştan sonra halim ne olacak?

CEVAP

Okurum, maşallah. Alkışlar sana. Bir fotoğrafını göndersen bana. Onu büyütsem, muayenehaneme assam. Kendini iktidarsız sanan zıpkın gibi delikanlılara seni anlatsam. Heykeli dikilecek adamsın. Gelelim çareye; her televizyonda bir evlilik programı var.

Bunlardan birine katıl, cesaretle, aslanlar gibi kameranın önüne atıl. Sana bir hatun bulacaklar. “Nasıl?” diye soracaklar? Bak tipini tarif ediyorum. Boyu boyuna, huyu huyuna uygun olsun. Yüzünde hafif makyaj. Saçları uzun ve dalgalı. Gözleri mavi, yeşil halkalı, yaşına göre mihrab yerinde, kırmızı kemer belinde biri olsun.

Ispanak yiyince aslan hareketleniyor

22 yaşındayım, kış aylarını sevmiyorum. Ne zaman ıspanak yesem benim küçük aslan harekete geçiyor. Annem de kışın çok pişiriyor. Ispanağı hem seviyorum hem eziyet çekiyorum.

CEVAP

Değerli okurum, hem şikayet ediyor hem de ıspanağa yumuluyorsun. Babanın pazarda tezgahı ya da bahçesi mi var? Buradan reklamını mı yapıyorsun? Aslında haklısın, Temel Reis sahneden çekilince ıspanağın karizması uçup gitti. Ne var ki bu piyasa ona da çare bulur.

Ispanağın kökü toprakta, bir yandan vereceği filizler, bir yanda kökünde gizli sağlık ve cinsellikle ilgili mucizeler ortaya çıkmaya başlar. Ispanağın organik olmasından da medet umulur, kurutulmuş kökler de aktarlarda çay niyetine sunulur.

Ayda 7 kilo vermek için kaç kez seks yapayım?

24 yaşında kızım, 10 kilo fazlam var. Cinsel ilişkinin çok kalori yaktırdığını okudum. Yaz geliyor, ayda 7 kilo vermek için kaç kez cinsel ilişkiye girmeliyim? RUMUZ: THINGIRL

CEVAP

Sevgili okurum, koşarak merdiven çık, 15 dakika yürüyüver canım. Biraz mutfağa gir, çarşıya çık. İşte sana 15 dakikalık cinsel enerji tüketimi. Diyelim ki bu yöntemle 10 gram verdin. Günde 7 kez ilişkiye girersen 70 gram vereceksin.

Oysa 70 gram vermek için pekala 700 metre yürüyebilirsin. Ayda 7 kilo vermek içinse günde 233 gram vermen gerekiyor. Bunun da 10’a bölersen günde 23 kez ilişkiye girmen gerekiyor. Hadi kolay gelsin. Dağ taş yoluna olsun. Alnın arşa değsin. Bir ayın sonunda ecel gelmezse anan-baban bayram etsin.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder