Bu duruma can dayanmaz

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkeğin mastürbasyon tutkusu malum. Arada yapılmalı. Ama ona saplanmanın ne alemi var? Kendinize başka ilgi alanları yaratın, spor yapın, arkadaşlarınızla sohbet edin, eğlenin. Yoksa mastürbasyonla olan sıkı dostluk sizi çok yorar, yıpratır. Bu duruma da can dayanmaz.

Dayanamıyorum

26 yaşındayım. Benim sorunum aşırı seks isteğim. Günde 4-5 kere sevişmek istiyorum. Birkaç kez mastürbasyon yapmadan uyuyamıyorum. Bir de suçluluk duyuyorum. Hep böyle mi yaşayacağım? Ben sevgilimden çok mastürbasyon yapmayı arzuluyorum.

CEVAP

Değerli okurum, tedavi olacaksın. Yoksa evlendiğin gün bile karını uyutup banyoya koşar, gizli gizli mastürbasyon yaparsın. Karıcığın da cinsel zevklere ve rüyalara programlanır. Evlilik sürerse yani 3-5 yıl sonra herkes dünyanın kaç bucak olduğunu görür. Ama burada da suçlu olan karın değil, sen olursun. Tanımladığın türden bir hayat olmaz. Bu bir cinsel sapmadır, sapıklık değil. İradeni kullan, doğru yola gir. Ve kesinlikle tedavi ol.

İçinde sperm vardı

20 yaşında kızım. Sevgilim de 25 yaşında. En son birlikteliğimizde prezervatif içeride kaldı. Yarım saat sonra çıkardığımda içinde sperm vardı. Gebe kalabilir miyim?

CEVAP

Olabilir yavrum, ama olmama olasılığı büyük.

Sadece sevişiyoruz

18 yaşındayım. Yeteri kadar kız arkadaşım oluyor ama sevişmekten ileri gidemiyorum. Bu da sıkıntı yaratıyor. Penisimin boyu 13 santim, yeterli mi?

CEVAP

Yavrum, her şey yolunda bana ne soruyorsun? Ve de her şey senin lehinde işliyor. Kız arkadaşının hayatını, ruhunu düşünüyor musun? Okulu, ailesi ve evleneceği insan var. Dışarıda ise senin gibi canavar. Kendini onun yerine koy. Penisinin boyu da yeterlidir. Bu kompleksini aklından kov.

Kızlık zarı bozuk mudur?

Kız arkadaşım benimle ilişkiye girmek istiyor. Bana “Kızlık zarım esnek” dedi. Sizce kızlık zarı bozuk mudur?

CEVAP

Değerli okurum, sana ne. Başkalarının namus bekçisi misin? Yoksa mahalle dayısı mı? Yoksa insanlıktan uzaklaşmış toplum dayısı mısın? Aynı soruyu sana sorsalar ne olur?

Neden alay ediyorlar?

18 yaşındayım. Kızları çok arzuluyorum ama penisimin boyu 13 santim. Sürekli alay konusu oluyorum. Çok zor durumdayım.

CEVAP

Değerli okurum, cinsel organın normaldir. Anatomik ve matematiksel ve tabii cinsel olarak da normaldir. Belinde silahın varsa kullan. Öyle silahlar vardır ki namlusu bir karıştır. Ama namlusu dört parmak olan bir öteki silahın mermisi ondan daha etkilidir. Yani şu santimetrelerden kurtulun da birlikte mutlu olalım.

Eskiden olmazdı

26 yaşındayım. Eşim ise 20 yaşında. İki yıllık evliyiz. Bir de 7 aylık bir bebeğimiz var. Daha önce erken boşalmam yoktu. Kendimi kontrol ediyordum. Şimdi 3 ila 7 dakika arasında boşalıyorum. Sebebi nedir?

CEVAP

Değerli okurum, geçecek. Uzmandan yardım alırsan yüzde 100’ü geçecek. Dert etmeye değmez.

Zedelendi mi, yırtıldı mı?

Erkek arkadaşımla üstümüzde kıyafetlerimiz varken sürtünme yoluyla birlikte olduk. Benden çok açık renkte biraz kan geldi. Çok korkuyorum. Acaba kızlık zarım zedelenmiş midir? Yırtılmış olabilir mi? Bir daha ilişkiye girsem kan gelir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, tahriş oldu. Zar esnek değilse ilişkide kan gelecek. Esnekse gelmeyecek. Bunlar yapısal özellikler. Sen sağlam durduğun sürece dert etmeye değmez.

Orgazm olamıyorum

25 yaşındayım. Nişanlımla sevişirken biraz kan geldi. Nişanlım “Bozulsa çok kan gelirdi” dedi. Ben şüpheleniyorum. Kanın çok mu gelmesi gerekiyor? Nişanlım 3 kez boşalırken ben 1 kez bile orgazm olmuyorum. Benim rahatsızlığım mı var?

CEVAP

Sevgili okurum, bazen kan o kadar az gelir ki bir damla bile olmaz. Yani açık renkli, sulanmış görülür. Bu nedenle kan miktarı ile kızlık zarının bozulmasının ölçümü yapılmaz. Sende zedelenme olduğunu sanıyorum. Yırtılmış da olabilir. Bu saatten sonra bunları hesap etmek yerine zevk ve orgazm peşinde koşman doğrudur.

O yolda da bir şeyler yapılır. Ama bunun için evlilik koşullarının oluşması ya da senin cinselliğe alışman tedavinin birinci koşuludur. İkinci koşulu nişanlının ustalığı. Ve bütün bunlara doğanız uygun alt yapı hazırlamıştır, her şey yoluna girer.

Kuruluk var

20 yaşında kızım. İlişkiden zevk almama rağmen vajinamda kuruluk oluyor. Bu durum beni rahatsız ediyor. Erkek arkadaşımın benden uzaklaşmasından korkuyorum ve zevk almadığını düşünüyorum. Acaba yaşadığım sorunun çaresi var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, erkek arkadaşın zevk alıyor. Bu biyolojik kural. Sen acı çekmiyorsan hiç sorun yok. Fazla kayganlık hem kadınlar ve hem de erkekler için olumsuz rol oynuyor. Ayrıca erkek arkadaşından sana ne. Sen kendi işine bak. Gerekirse kayganlaştırıcı kullanabilirsin. İlişki sayısını yazmamışsın ama bir olasılık birleşmede süreyi çok uzun tutuyorsunuz. Ya da birleşme sayısınız fazla. Bundan dolayı yeterince nemlenme olmaması düşünülebilir.

Vajinam farklı

22 yaşında kızım. Vajinamın içinde olan kısmın sol tarafında uzun, et parçası gibi bir şey var. Hiç kimseninki öyle değil. Neden benimki böyle? Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili kızım, senin yapacağın bir şey yok. Zamanı gelince ufak bir operasyonla alınır. Hiç dert edinilecek bir durum yok ortada. Onun alınıp alınmamasına da bir kadın doğum uzmanı karar vereceğinden mutlaka onun fikrini alırsın. Olay biter ama şimdi değil evleneceğin zaman. Çünkü ortada hiçbir şey yok.

BÖYLE SORU YOK!

Meyve görmek istiyorum 

Meyvelerin sulu ve yumuşak yapısını görmek dahi aklımı başımdan alıyor. Karım bu durumdan çok rahatsız. Meyve görmeden orgazm olamıyorum, var mı bir çözümü?

CEVAP

Çözümü var ciğerparem. Yarın manav kapını çalacak, elinde kasa kasa her çeşitten meyve olacak. Benden sana hediye. Hepsi farklı renkte, boyutta, kıvamında meyveler. Yiye yiye işini bitir, seferden boş dönme. Hadi yine iyisin iyi. Bak okurum, bu tutkuyla dönüşü olmayan nahoş yola girersin. Yok yere bir saplantı yüzünden erir gidersin, eşini de eritirsin. Son bir soru da benden: Evde meyve olmadığında yok hükmünde mi oluyorsun? Eşine sevgi ve selamlarımla.

GÜNÜN SORULARI

Niye canım istemiyor?

19 yaşındayım ve düzenli bir cinsel hayatım vardı ama 5-6 aydır canım istemiyor, mastürbasyon bile yapmak istemiyorum. Sebebi sizce nedir?

CEVAP

Değerli okurum, neden böyle erken dertlenmeye başladın. Önünde koca bir hayat var bunları sorun etmek için. Daha ne yaşadın ki? Okullar bitecek, iş başlayacak, kız arkadaş, evlilik, çoluk çocuk devreye girecek. Dertsiz başına, dert açma der Haydar Hoca’n. Ha bu arada, gelecek için kendini var etmeyi de ihmal etme. Ruhuna esen bir rüzgar zaman içinde istek verecek merak etme, sorun morun yok ortada.

30 saniye sürüyor

24 yaşındayım ve sevgilim var. Daha önce cinsel hayatım vardı ama bir süredir hiçbir şey yaşamıyordum. İlişkide erken boşalıyorum, 30 saniye sürüyor. Sevgilimi yüz üstü bırakmaktan çok korkuyorum.

CEVAP

Okurum, diyelim ki gıda zehirlenmesi yaşıyorsun. Ne yaparsın? Bir randevu alır, zaman kaybetmeden hastane yolunu tutarsın. Evde kendini tedavi etmezsin. İçinde bulunduğun sağlık sorunun için de çözüm aynı. En kısa zamanda bir uzmana başvur. İçin rahat olsun çözümü var. Ayrıca kızı da çok bekletme, yaşlarınız uygunsa el ele verin, evlenin ki mutluluğunuz daha uzun sürsün.

GÜNÜN SÖZÜ

Melekle şeytanın yan yana oturduğu tek mekan akıldır. H.D.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder