Bu oyun iki kişilik

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cinsellik iki kişi arasında yaşanır. Her iki taraf da mutlu olursa işler yolunda demektir. Erkeğin ya da kadının fazla istekli olması ve karşı tarafı hiçe sayması ipleri koparabilir. Unutmayın, bu oyun iki kişilik, ona göre davranın...

BÖYLE SORU YOK!

Nişanlım “Küçük” diyor


21 yaşındayım, 60 kiloyum, 1.80 boyundayım, minyon biriyim. Penisim 10 santim. Nişanlım gördü ve küçük buldu. Acaba ne yapabilirim?

CEVAP Minyon değil, zarif yani ince bir gençsin. 21 yaşında nasıl olduysa karar vermişsin, işi, ekmeği, kariyeri düşünmediğine göre, bugüne kadar baba parasıyla geçinmişsin. Bu resimde eksik olan ne var? Evlilik. Haydaaa!!! 10 yıl daha akla gelmemesi gereken bir düşünceyi Çin işi Japon işini, hokus pokusu şeytan aklına düşürmüş! Ancak şansının kapısı açık kaldığından eksper, malı ileride kullanacak nişanlın konuya son noktayı koymuş: İşte açılımı. “Küçük, yani ben seninle evlenmeyi düşünmüyorum” demiş. Kız olaya gözü kapalı atlamamış. Öyleyse böyle, bana da uyar.

GÜNÜN SORULARI

Seks hayatımız çok hızlı

Kız arkadaşımla 5 aydır hızlı bir seks hayatımız var. Ama ilişki sırasında çok terliyorum. Sizce bu bir hastalık mı? RUMUZ: ISLAK ADAM

CEVAP Terleyeceksin değerli okurum, terleyeceksin ki yaptığın işin önemini, emeğini, alın terini içine sindireceksin. Heyecanlısın ve terliyorsun. Ayrıca kilolusun da (Senin elin varmadığı için yazmamışsın, ama ben görüyorum). ‘Gülü seven dikenine katlanır.’ İki tas, bir kova su. Sonra yatağa... Ne koku kalmış ne damağında tadı. Yine de koku gidericileri eksik etmeyelim. Kimi zaman beden kokusuna deli divane olanlar olduğu gibi, tadına bile bakanlar vardır. Bunlar aşkın süpersonik duygularıdır.

Aile kurmaya karar verdik

20 yaşındayım, Mayıs ayında askere gideceğim. 33 yaşında bir kızla tanıştım. Onunla bir aile kurmaya karar verdik. Acaba herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?

CEVAP Git yavrum, şu vatan hizmetine güle güle git, güle güle gel. Tahminim 22 yaşında evlenirsin. O tarihte kız 35 olur. Çocuk yapma yaşının kıvamındadır. Sevgi, aşk tek başına kıvamında olsa, hiçbir engelle karşılaşmayabilirsiniz. Bir de şu insanlar olmasa!!! Mahalle, komşu ve konuşanı... “Ya öyle miydi?” diyerek lafı açanı ve “10 yıl sonra bu adam kadını bırakır” diye fetva verenler olmasa... Bunları başarsanız önemli sorun; kadının seni kıskanacak. Onu da sadakatinle aşarsınız. Tek problem: Sen 60’a geldiğinde kadının 73 yaşında olacak. Kim öle kim kala diye bir not düşelim, mutluluk dileklerimle birlikte seni evlendirelim, yollarına gül dökelim.


Bozulmuş olabilir mi?

18 yaşındayım ve bir sevgilim var. Üzerimizde pantolonlar varken seviştik. Eve gittiğimde iç çamaşırımda kan lekesi gördüm. Sevgilime anlattım, “Olmaz” dedi. Zar bozuldu mu?

CEVAP Değerli okurum, sevgilin doğruyu söylüyor. Olmaz öyle bir şey.

İhanet etmek istemiyorum

20 yaşındayım, yakında askere gideceğim. Sevdiğimi biri var ve o hep ilişkiden kaçıyor. Ona ihanet etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, şu askerliğini bitir. Biraz olgunlaş, gerçekleri gör. Şimdilik kıza elleşme. Bu yolun sonunun nereye varacağı zaten belli değil. Askerlikten sonra sana çok güzel önerilerim olacak, merak etme.

Bir türlü sekse doyamıyorum

Ben sekse doyamıyorum. Sabahlara kadar sevişiyorum, 8-9 kere ilişkiye giriyorum. Bu halim beni çok rahatsız ediyor. Ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, senin saatin zemberiğini ve çarklarını doğa böyle kurmuş. Bizler onu bozamayız. Ama ayarını yaparız. Ayarlamak için saatçinin önüne gelmeli. Ne yapılacağına orada saatçi karar vermeli.

Kız öpüşmekten çekiniyor


Kız arkadaşımla 7 aydır beraberiz. Daha önce birkaç kez öpüştük. O çekiniyor, “İstemiyorum” diyor. Ben onunla birlikte olmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Değerli okurum, arkadaşının kafası karışık. Ama senin sadece kafan değil, ruhun da karışık yavrum. Kız çekinmesin de ne yapsın? İyi ki sana daha kötü şeyler yapmıyor. Kızla uğraşma, sonra yine yaz ki konuşalım.

Haftada 1 kez normal mi?


1 aylık evliyim, 25 yaşındayım. Çok istekli olmama rağmen haftada bir kez eşimle ilişkiye giriyoruz. Arkadaşlar günde 2’den bahsederken benim durumum normal mi?

CEVAP Değerli okurum istekli değil misin? Bak Fransa’da altın paket içerisinde kaz ciğeri satıyorlarmış. En çok alıcıları da Türkler ve Ruslarmış. İştah bu. Sende de maşallah iştah bol. Ye yavrum bana ne soruyorsun? Elini, kaşığını ben mi tutuyorum? Haa!! İştahsızım deseydin sen bana o zaman düşünürdük.

Sevgilim şikayet ediyor

20 yaşındayım. Günde 8 defa boşalıyorum. Sizce bir zararı var mı? Kız arkadaşım bu durumdan rahatsız oluyor ve şikayet ediyor. Ona bir sorun yaratır mı?

CEVAP Değerli okurum, şikayet edeceğine “Hayır” deyiversin daha kolay. Bir de birleşme süren kaç saniye, kaç dakika? Ayrıca kızın bu konuda ne kadar mutlu ettiğini onu ne kadar hazırladığını ve orgazm olup olmadığını biliyor musun? Tek taraflı pilav kaşıklamaya devam! Değerli okurum paylaşın, bölüşün, ortadan gidin. Bu sayılar gereksiz ve faydasız. Ve her iki taraf için zararlı. Kızın da cinsel yaşamını köreltme.

Stres yaratıyor...


30 yaşında, nişanlı kızım. Nişanlım çok geç boşalıyor, bense erken. Bu durum bende stres yaratıyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Değerli okurum, sen kendi açından şanslısın. Nişanlının geç boşalmasını tıbben kolay çözemiyoruz. Ama fantezilerini keşfedersen, dokunacak yerlerini iyi bilirsen sanırım biraz daha hızlanır

Sertleşme olmadı


19 yaşındayım. Geçen gün bir hayat kadınıyla birlikte olacaktık. Bütün arkadaşlarım yaptı ama ben heyecandan bir türlü ereksiyon olamadım. Bu hep benim başıma geliyor. Heyecanımı nasıl yenebilirim?

CEVAP Değerli okurum, heyecanlı, duygusal biraz da seçici bir kimliğinin olduğunu düşünüyorum. Sorun yok. Olayları büyütme, kendine de toz kondurma. Zamanla alışacaksın.

Sürekli boşalmak istiyorum

21 yaşındayım. Sürekli boşalmak istiyorum ama olmuyor. Acaba bu neden kaynaklanıyor?

CEVAP Sevgili okurum, olur bazen. Takıntıdan olur. “Niye boşalamıyorum?” dersen boşalamazsın. Bilinçaltı birikimlerden olur. Ama kesin bir çözüm için bir üroloji uzmanından bilgi al. Organik bir sorun yoksa daha ileriki dönemlerde uzmandan psikolojik destek alırsın.

Penisim 6 santim


18 yaşındayım. Penisim 6 santim. Bunun sebebi nedir?

CEVAP Değerli okurum, ereksiyon halinde 6 santim ise bir üroloji uzmanına başvursan iyi edersin. Sönük hali öyleyse bak keyfine.

Kızlık zarım yırtıldı mı?


Erkek arkadaşımla yüzeysel olarak ilişkiye giriyoruz. Erkek arkadaşımın penisi 6-7 santim. Hızlıca içeri girdi ama kan gelmedi. Bu benim ilk deneyimim. Acaba benim kızlık zarım yırtık mı değil mi?

CEVAP Yırtılmadı kızım, esneyiverdi.

GÜNÜN SÖZÜ

İnsan kendini sorgularken tarafsız olamaz. Ancak taraflığının ölçüsü önemlidir. H.D.


 

15

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder