Büyüğü işe yaramıyor

19 Ocak 2015, Pazartesi 05:00
AA

Erkekler hep daha büyük bir cinsel organ istiyor ama bu her zaman işe yaramıyor. Bu ara sık sık beylerden şikayetler geliyor. Çünkü kadın büyük bir penisle karşılaştığı zaman tepki gösteriyor, ilişkiden kaçıyor. Erkeğin de elleri boş kalıyor. Beyler, hedef ve hayallerinizi küçültün...

BÖYLE SORU YOK!


Zayıflık sorun yaratır mı?

Kız arkadaşım var. İkimiz de çok zayıfız. Bu zayıflık cinsellik konusunda bize zorluk çıkarır mı?

CEVAP Tencere ve kapak denk düşmüş değerli okurum. Kilo dediğin ne ki? Hele biraz büyüyün, yaş 30’lara dayansın. Önce göbek kabarsın, bazı kadınlar da bunu gebelik sansın. Erkek merdivenleri çıkarken biraz zorlanır. Yemeği, çayı önüne gelsin gibilerden bencilliğe yaslanır. Aşkınız ilişkiye dönüştüğünde sağ kolunla kızı sarınca aynı elindeki lokumu ağzına atabilirsin. Kız da öyle. Bir eli bedenindeyken öteki eliyle televizyonu zaplar, sen farkına bile varmazsın. Şimdiden bu ne dert, ne tasa! Haydi biraz dolaşın, hayatın gerçeklerine alışın. Evde de güleryüzlü olmaya çalışın.

GÜNÜN SORULARI

Kocam erken boşalıyor

29 yaşındayım, 9 yıllık evli kadınım. Kocam evlendiğimizden beri erken boşalıyor. Bu nedenle sürekli prezervatif kullanıyor. Bu durumdan çok sıkıldım. 10 günde 1 ilişkiye giriyoruz. Eskisi gibi orgazm da olamıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP Kaleyi koruyan kumandan savaşı kaybetmiş. Başkomutan nedenini sormuş. Kumandan “Barutumuz bitti” deyince başkomutan “Yeter, gerisini sayma” demiş. Erken boşalmanın tedavisi var, bu demektir ki sizin kale düşmeyecek! Yani zafer barutu kullanmaya bağlı. Ülkemizde erkeklerde erken boşalma oranı yüzde 40. Yani yüzde 40 evlilik risk altında. İnsanız, karnımız acıkır, yemek yiyeceğiz. Ama bunun için o yemeğin elde etmenin yollarını arar, çaba sarfederiz. Uzatmayayım, net söyleyeyim: Yetkili bir bilene yani uzmana gidecek, tedavi olacaksınız. Yoksa olayı sineyi çekeceksiniz. İşte bu son durum olmaz. Eğer sineye çekilirse, hayatın tadı kalmaz.

Esip gürlemek istiyorum

23 yaşındayım, ilişkiden sonra bacaklarım ağrıyor. Bu yüzden ilişkilerimi 15-20 dakika ile sınırlıyorum. Kuşum çok iyi ötüyor. Güçsüz görünmek istemiyorum. 1000 beygir gücünden olmak, esip gürlemek, partnerimi ve kendimi harikalar diyarına ulaştırmak istiyorum. Bunun formülü nedir? RUMUZ: KARTAL

CEVAP Yoksul kadın, genç yaşta ölen tek oğluna ağıt yakıyor. “Onca malı mülkü, nişanlın ağanın kızını bırakıp da nerelere gittin” feryadını duyan biri, kadına “Sizin yiyecek ekmeğiniz yok” der. Yaşlı kadın “Aklına koymuş idi, çalışıp kazanıp hepsini alacak idi” diye ağıda devam eder. Sen bu öyküden pek geri kalmadın değerli okurum. Ne esip gürlemesi, hangi harikalar diyarı? Eğer partnerinin orgazm güçlüğü varsa, çöp odasını bile yatak odasına tercih eder. İçi rahat değil ve yaratılışında seçicilik de varsa senin erkeklik gürlemelerin onu deli eder. Anlayacağın iki kişilik bu evrensel oyunda sahne, sahne arkası, rol dağılımı, mizaç, uyum neler neler vardır. Bunlar yerli yerinde olmadan bırak esip gürlemeyi esinti bile olmaz!!!

* * * *

“Bakireyim” dedi ama...

25 yaşındayım. Sevgilim bana bakire olduğunu söylüyor ama biz cinsel ilişkiye girdiğimizde kan gelmedi. Evlenmeyi düşünüyoruz. Sizce kız bakire değil mi?

CEVAP Değerli okurum, kızlık zarı esnekti, bu nedenle kanamadı. Hepsi bu kadar basit.

Kızlık zarı nerede?

18 yaşındayım. Arkadaşlarla konuştuk ama kimse bilmiyor. Kızlık zarı vajinanın kaç santim içinde?

CEVAP Sevgili çocuklar, tam girişte. Ne santimi?

Boşalamıyorum

28 yaşındayım, bir türlü boşalamıyorum. Günde 2-3 kez bile cinsel ilişkiye girsem boşalamıyorum. Sizce sebebi ne olabilir?

CEVAP Değerli okurum, mastürbasyonla ilgili olduğunu sanıyorum. Üzerine düştükçe boşalmaman artacak. Başarı şansın azalacak. Kendini sorgulamadan şimdilik öyle kalsın. Mastürbasyondan da elde geldiğince uzak dur. Biraz fantezilerini keşfet. Yola öyle devam et.

Haplar sorun yaratır mı?

38 yaşındayım. Ama ayda bir ya da 3-4 ayda bir o meşhur haplardan kullanıyorum. Sizce sakıncası olur mu? Kullanmam doğru mu?

CEVAP Değerli okurum, o tür hapların zararı yok ama psikolojik olarak bağımlılık kazanma

Hamilelik riski var mı?

25 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla düzenli bir cinsel hayatımız var. Ben hap içiyorum, erkek arkadaşım da prezervatifle korunuyor. Bu hamile kalmama yol açar mı?

CEVAP Sevgili okurum, milyonda bir yol açar. Milyonda bir de otobüs kazasına kurban gideriz. Ama otobüse de bineriz, sokağa da çıkarız. Bu kadar ince hesapla başa çıkılmaz, ruh sağlığın bozulur. Sen korunuyorsun. Arkadaşınınkine gerek yok.

Aynı anda orgazm şart mı?

26 yaşında, 2.5 yıldır evli kadınım. Eşimle çocuk istiyoruz. İkimizde de sorun yok. Ben bir türlü boşalamıyorum. Döllenme olması için erkek ve kadının ayın anda mı boşalması gerekir?

CEVAP Sevgili okurum, bu durum gebelik için bir sorun yaratmaz. İki adet döneminin ortalarına rastlayan günlerde gebe kalma şansın daha yüksek. Birleşmeden sonra bir süre sırt üstü yat, ayağa kalkma. Ayaklarının altına da yastık koy, yüksekte kalsın. 3-4 ay sonra bize yaz.


İlişki sırasında kaslarım kilitlendi

28 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilk kez ilişkiye girdim. İlişki sırasında kaslarım kilitlendi. Bir de boşalınca penisimden kan geldi. Acaba neden?

CEVAP Değerli okurum, kasılma nedeniyle iç kılcal damarlarda yırtılma olabilir. Sorun olduğunu düşünmüyorum ama bir idrar tahlili yaptırman ya da uzmana gitmek iyi olur.

Acı çekiyorum, neden?


27 yaşında kızım. İlk ilişkide çok canım yandı. Ertesi gün de kanamam sürdü. Erkek arkadaşım ikinci birleşmede “Bu acı normal” dedi. Acaba zorlandığım için mi kanamam uzun sürdü?

CEVAP Sevgili okurum, zamanla acıların geçecek ve alışacaksın. Bu sevgilinle ilgili, biraz da teknik sorun. Birkaç ay sonra bile acı devam ediyorsa tedavisine bakılır. Cinselliğe alışacaksın. Deneme-yanılma yöntemi işe yarıyor.

Sevgilim orgazm olmadı

30 yaşındayım. Sevgilimle saatlerce birlikte olduk ama kız orgazma ulaşmadı. Onu mutlu edemediğim için üzgünüm. Ne yapabilirim?

CEVAP Değerli okurum, kadınlar orgazmı yakalamakta zorluk yaşar. Bu konuda fanteziler ilaç gibidir. Onu keşfet. Eğer evlilik düşünüyorsan zamanla çözülür. Ama günübirlik ilişkilerle bu çözülmez.

Cinsel organımı küçültmek istiyorum


23 yaşındayım, penisimin büyük olması sıkıntım. Kızlar beni istemiyor. Önceleri çok hoşuma gidiyordu. Küçültmek istiyorum. Mümkün mü?

CEVAP Değerli okurum, umutların suya düştü. Ne yazık ki ameliyatla da küçülmüyor. Büyük penis kadını rahatsız eder. Ağrı yapar, acı verir. Bugünlerde birkaç kızın karşısına çıkarsan onlara bir korku duvarı örersin. Panikler. Bu bakımdan da dikkatli olmanı öneririm. Ve bir parça vicdan sahibi olmanı istiyorum.

Her gün ilişkiye girsem...


19 yaşındayım, arkadaşlarım her gün ilişkiye giriyormuş. Ben de her gün ilişkiye girmeyi istiyorum ama olmuyor. Ne yapmam lazım? RUMUZ: AVATAR

CEVAP Değerli okurum, acelen ne? Onlar öyle, sen böyle. Sen kendine bak. Evlendiğinde işler yoluna girer. Haydar Hoca da sana mutluluklar diler.

GÜNÜN SÖZÜ


Neye inanacağın konusunda bir kuşkun varsa iki yol göstericin var. Aklın ve vicdanın. H.D.

15

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.