Çapkınlık başınıza dert

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkekler bazen evlilikten sıkılıp dışarıya yöneliyor. Yeni heyecanlar arıyor, macera istiyor. Zaman akıp gidiyor, erkeğin gözü karısını görmez oluyor. Beyler, kadınlar ilgi ister. O sizin köleniz değil. Evin yolunu bulmayı başaramıyorsanız eşinizin hayatını karartmayın.

Testisler yukarı çıkıyor

26 yaşındayım, evliyim. Eşimle ilişkiye girince testislerim yukarı çıkıyor, rahat edemiyorum. Bir de canım yanıyor. Bu normal mi, yukarı çıkmaması ne yapılabilir?

CEVAP

Değerli okurum, bu irade dışı olaydır. Zaman yardımcı olacaktır. Ayrıca takıntı yapma, heyecanını azaltmaya çalış. Uzaktan muayene bu kadar olur. En iyisi bir üroloji uzmanından görüş al. Böylece hepimizin içi rahat eder.

Penisi sorun yaratıyor

22 yaşında kızım. Erkek arkadaşımın penisi ereksiyon halinde bile dimdik değil. Ben zevk alamıyor, boşalamıyorum. Sevgilim sorunca yalan söylüyorum. Sanırım bu yüzden ilişkimiz sallantıya girecek. Ne olur yardımcı olun.

CEVAP

Sevgili okurum, bence bu ilişkiyi fazla sorgulamadan sürdür. Bu ilişkiyi bitirirsen yeni birini bulacaksın diye korkarım. Bu partner değiştirme anlamında olursa sonunda sen zararlı çıkarsın. Ama evlenme amacına yönelikse sen bilirsin. Erkek arkadaşının sorunu estetik. Psikolojik bağlamda belki tedirginlik yaratabilir ama temel ilişkilerde kaygılanacak bir sorun olmaz.

Gülmeye başlıyor

Kız arkadaşım ne zaman ilişkiye girsek gülmeye başlıyor. Onu mutlu ediyorum ama sürekli gülüyor. Bana yardımcı olur musunuz?

CEVAP

Okurum, vallahi ne desem bilemedim. Senin kız arkadaşın daha işin başında gülmeye başlıyor, keyfine keyif katıyor. Peki sana ne oluyor be oğlum? Ağlasa daha mı iyi olacaktı? Bulmuşsun bir nimet, haline şükret. Para ödemeden sen de gül. Gülmeye alış, başkaları ağlarken siz gülersiniz “Oh be dünya varmış” dersiniz. Darısı başımıza. Şu gülmelerden bir fiske de bize gönder. Katalım yaşam aşımıza.

Niye haz alınmıyor?

Biz iki sevgili deniz kenarında arabada öpüşüyorduk. Neden insanlar dudaktan öpüşünce haz alıyor? Buna anlam veremedim. Bizi aydınlatabilir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, karşımızdaki kişiyi elimiz, dudaklarımız ve dilimizle algıladığımızda beynimizin algı merkezlerinin yarısı harekete geçiyor demektir. Bu nedenle dudak, dil ve eller duyarlıdır. Aşkın doyum noktalarından biri olarak dudağın devreye girmesi de beyin yapısı ile ilgilidir. Nitekim yalnız sevgililerimizi değil, çocuğumuzu ya da beğendiğimiz, hoşlandığımız bir şeyi de öpmek isteriz ya da öperiz. Ondan da duygusal haz alırız. İşte nedeni bu.

Nasıl öğrenirim?

26 yaşındayım. Nişanlımın kız olup olmadığını ilk gece nasıl öğrenirim? Esnek zarı bende tedirginlik yaratıyor. İlişki sırasında kanama olmazsa eşimin günahını almak istemiyorum. Bunu kesin olarak öğrenme yolu var mı?

CEVAP

Okurum, çoğu zaman doktorları yanıltan bir konuda, sen olmayacak işe el açıyorsun. Tabii kızın günahını almayacaksın. Bunun altından kalkamazsın. Hayatı boyunca gözü gibi koruduğu, çok değer verdiği namusunu paspas yapamazsın. Ben de bir doktor olduğuma göre dediğime inanmak zorundasın. Nişanlın kızdır.

Kızlar şikayetçi

18 yaşındayım. Penisim çok sert ve beraber olduğum kız arkadaşlarım çok acı çektiklerini söylüyorlar. İleride bir sorun olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, evlilik için konuşuyorsan bir süre sonra o sertliğinden, o coşkusundan geri kalacak. Bir sorun ya da dert değil. İdareli kullanıver canım.

Uzatacak yöntem var mı?

18 yaşındayım, daha ilişkim olmadı. Hep hayallerimi anlattım. Penisim 8 santim. Bunu bilen arkadaşlar “Tosun” diye dalga geçiyor. Penis boyunu uzatacak yöntem ve ilaç var mı?

CEVAP

Okurum, daha cinsel ilişkiye girmedim sözünü sevmedim. İlkokula başlarken mi girecektin? Kilon var mı? Şu anda ben kararsızım. Nice sizin gibi gençler gelmiştir aynı şikayetlerle. Bir de bakmışımdır ki penisleri normalin üstünde. O normalin üstünde bayağı büyük boyut. Ama küçük geliyor onlara, o gözle bakıyorlar. Göz bu, o da aldanabilir. Kilon yoksa gerçek boyutu da 8 santim ise ileride operasyonla birkaç santim büyütülebilir.

Çapkınlık yapıyorum

32 yaşındayım, 1 yılık evliyim. Severek evlendim ama çapkınlığa başladım. Eşim hariç bütün kızlarla cinsel istek duyuyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, evlilik iflas etmiş. Bu iflasın sorumlusu sensin. Senden bu evliliğe hayır gelmez. Sevgili eşinin, güzel kızımızın yolunu kapatma. Onu aşağılık kompleksine sokma, depresyona atma. O da kim bilir neler hayal ediyordu? Ne aradı, ne buldu. Sen aceleci davranmışsın. Akıllı, uyumlu ol. Kızı da zarara uğratmadan bir de çocuk yapmadan evliliğinizi bitirin. Çünkü tedavin kolay değil.

Yerinde duruyor mu?

23 yaşında kızım. Bugüne kadar kimseyle cinsel ilişki yaşamadım. On yıl önce bisiklet kullandığımda ön tarafımda bir acı hissettim. Baktığımda çok az kan vardı. Acaba kızlık zarı duyuyor mu?

CEVAP

Sevgili kızım, endişelenme, kızlık zarın duruyor. Hem de kale duvarı gibi duruyor. Adetini gördüğünü sanıyorum. O kan nereden geliyor? Demek ki bir boşluk var. Bir yarık ya da delik, işte oradan geliyor. Sapasağlamsın. Neden kaygılandın bilemiyorum. Bisikletin sana bir zararı olmadı.

Büyük diye utanıyorum

18 yaşındayım, benim penisim 18 santim. Herkes küçük diye utanırken ben büyük diye utanıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Değerli okurum, öyle kalırsa iyi. Umarım fazla büyümez. Doğanın işine de fazla karışılmaz. Yarın da ne olunacağı bilinmez. Sen keyfine bak. Biraz daha büyü, başka konularda bilgi sahibi ol.

BÖYLE SORU YOK!

İlişkiye girmedim ama...

Ben daha önce hiç ilişkiye girmedim ama vajina girişim artı gibi duruyor. Doktora da gittim, normal olduğunu söyledi. İnternette çok farklı bilgiler var. Bana yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, sen neyin ne olduğunu bilmiyorsun. Bilmeyenler için zar türlerini sayalım; yarım ay, çentikli, çizgili, çift delikli ve son olarak kalbur. Her türü, şekillerine göre sıraladık. Şimdi gelelim artının oyununa. Ama doğru cevap isterim sorularıma. Artı sert miydi, yumuşak mıydı? Küçük müydü, büyük müydü? Yoksa çok bastırdın, elinden mi kaçırdın? Bunca soru yanıtsız kaldığından Haydar Hoca’n sorumluluk almaz. Üçüncü görüş için bir uzmana gidiver kızım.

GÜNÜN SORULARI

Zevkim yarım kalıyor

24 yaşında kadınım, nişanlıyım. Nişanlım ilk ilişkide erken boşalıyor, sonra devam edemiyor. Bir saat sonra devam etsek, boşalamıyor. Bir yerden sonra canım acımaya başlıyor. Benim tüm zevkim yarıda kalıyor. Bize ne önerirsiniz?

CEVAP

Bir kuyudur bu konular, bulunmaz dibi. Nişanlın kendi yolunda. Bulmuş bir akarsu, kafasına estikçe serinlemek istiyor. Sevgili yavrum, neden kendi serinlemene bakmıyorsun da adamda kalan borcunu sayıklıyorsun? İlk seferinde birlikte atlayın şu akarsuya. Sen açılırken, o dolsun. O açılırken sen kıyıda takıl. Aman zorlamayın kendinizi, ritminizi kendiniz bulun.

Darbeden bozulur mu?

19 yaşındayım. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Üstümüzde ikimizin de kıyafetler olduğu halde darbe alarak kızlık bozulur mu?

CEVAP

Değerli okurum, fizik hocanın anlattıklarından hiç mi ders almadın? İnsan öğrencilikte edindiği bilgilerle hayatta bir usta gibi yaşamayı bilmeli. Şu ‘darbeyi’ çok merak ettim. Sürtünme kuvveti, darbenin ağırlığıyla doğru orantılı. Yeri gelmişken darbenin eğimine de dikkat et. Ağırlığa, eğime dikkat ederken karşındaki kıza da dikkat et. Zar yerinde duruyor derim ama aynı şeyi tekrar edersen sana da dersini veririm.

GÜNÜN SÖZÜ

Nezaketin kabalığı bile kabalığın nezaketinden daha iyidir. H.D.

Yazarlarımızdan

26 Ekim 2020, Pazartesi 14:19
26 Ekim 2020, Pazartesi 13:53
26 Ekim 2020, Pazartesi 13:52
Sıradaki haber yükleniyor...
holder