Dr. Haydar Dümen'e sorulan en komik sorular ve cevapları

17 Ekim 2014, Cuma 05:00
AA

HER GECE SEKS YAPIYORUM

35 yaşındayım, 4 yıllık evliyim. Karımla her gece ilişkiye giriyoruz. Bunun bana ileride ya da şimdi bir zararı olur mu?

[[HAFTAYA]]

CEVAP

Değerli okurum, dişlerin çürümeyecek. Gastrit, ülser olmayacaksın. Biraz saçların dökülecek. Çok yemezsen kilo da almayacaksın. Ama sevgili eşini bıkıp usandıracaksın. Karın yorulacak, belki de seksten soğuyacak. Ancak iştaha ev yemeği yetmezse dışarıda yemek arayacaksın. O da porsiyonuna göre para. Paran yeterse, karın da “Bana musallat olmasın” derse sorun yok. Ya eşin “Yetti gari” deyiverirse. Göreceğin zararı ben hesaplayamıyorum, çünkü hesap makinesi çıldırdı.

NURİ ALÇO TAKTİĞİ UYGULASAM

Kız arkadaşım “Evlenmeden olmaz” diyor.  Acaba kolasına ilaç atıp Nuri Alço taktiği uygulasam uyanınca beni terk eder mi?

CEVAP

Oğlum, bu maili bana niye gönderdin? Konunun uzmanı Alço ağabeyin. Sana formül verecek, ananın gözü ak mı, kara mı gösterecek? İlaç bu, gerçeğini bulursan kızı uyutur. Filmde kullanılan sahteleri. Onlar da uyuyanı ayıltır! O ilaç dediğin formülü ben hazırlamıştım. Biraz un ve tebeşir tozuydu. Diyelim ki kız uyudu, uyandı, kanlara boyandı. Başladı bağırmaya. Seni görünce de bacaklarına sarılmaya. Nasıl kurtulacaksın bu cezadan, bunu öğren Alço hocandan?

FANTAZİ YAPIYORUM AMA...

34 yaşında kadınım. Fanteziler yapıyorum ama kocamı ikna edemiyorum. Penisi 16 santim. Sanırım utanıyor. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, 16 santimlik, fevkaladenin fevkinde bir penis için eşin neden utansın ki? Yaşın, cinsel enerjin ve isteğinin doruğundasın. Adamın ise kırağı vurmuş patlıcan gibi!!! Buruşmuş, kızartmaya gelmiyor. Karnıyarık için tavaya yanaşmıyor. İmam bayıldıya izin vermiyor. Fanteziler de işe yaramıyor. Tek yol turşusunu kurmak. Hadi hayırlısı diyelim.

EŞİM KAPLAN GİBİ

Yeni evliyim, eşimin kocaman penisini görünce kortum. Yakında kocam kaplan gibi üzerime atlayacak. Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, korkmuşsun. Yok kaplan gibiymiş yok neymiş. Sanki kocanın propagandasını yapıyorsun gibi. Bana kalırsa birkaç güne kalmaz senin kaplan kuzuya döner. O gözünde büyüttüğün görkem de mum gibi erir ve söner.

KİLO FARKI SORUN YARATIR MI?

19 yaşında kızım. Sevgilim 25 yaşında. Her gün 3 defa ilişkiye giriyoruz. Ben 54 kiloyum, o ise 95 kilo. İlişki sırasında halimi siz düşünün. Ne yapacağım?

CEVAP

Yavru ceylanım, dertlerine çareler arıyorum. Kolay be yavrus. Önce haltere başla, her gün 2 saat aralıklı çalış. Belin güçlensin, ağırlığa iyi dirensin. Hem yorulmasın hem kırılmasın. Bu bir. İki; dozer operatörlüğünü öğren. Vites ve direksiyon senin elinde olmalı. Sonra yüz metreye çalış. Kovalayınca kurtulmaya alış. Asla yere yatıp kendini ezdirme!!! Ruhunu da, organlarını da bıktırıp bezdirme. Aklını başın

KIZ ARKADAŞIM SARIMSAĞI ÇOK SEVİYOR

Kız arkadaşımla 6 aydır birlikteyiz. Kız sarımsağı çok seviyor. Sürekli yediği için ilişkiye girdiğimizde sarımsak kokuyor. Bir çare bulun.

CEVAP

Halkımız sarımsaktan bile bir aşk mesajı çıkarıp ‘Sarımsak sarım sarım sarılsak, bir çarşafa dolansak...’ diye nağmeler üretmiş. Hor görme sarımsağı, bin derde devadır. Daha 999’u keşfedilmemiştir. Ancak altın kaplama, içinde de inci olsa, olmaz ki sarımsak kokusuyla da yatılmaz ki!

SEVGİLİMİ BOĞMAK İSTİYORUM

Erkek arkadaşım cinsel ilişkiye çok istekli. Ben ise onun kadar değilim. Beni delirtiyor, içimden onu boğmak geliyor. Acaba ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Aman kızım, bu gençte elini gırtlağa dolama, cezaevlerinde kuruyup solma. O seni delirteceğine, sen onu delirt ve ona “Pes” dedirt. İlişkinizde bir devrim yap. İdareyi sen al, arkadaşını sanal dünyalara sal. Fantezi yarat. İyice yor, sonra “Ben yoruldum” diye kendini koltuğa at... Ne desem boş. Benim niyetim seni katil olmaktan kurtarmak. Ama delirten adama da bir kazık atmak. “Ne yapmam gerekir?” diyorsun. Sana sesleniyorum be hey kızım, yakında naneyi yiyeceksin. Ya onu eğit, adam et ya da kızım terk et, terk et.

KADINLAR BENİ NEDEN İSTEMİYOR?

20 yaşındayım. Penisim epey büyük. İlişkiye giremiyorum. Genelevdeki kadınlar beni istemiyor. Nedeni penisimin uzun olması mı?

CEVAP

Hayır oğlum, neden istemesin kadınlar seni? Bütün ülkenin erkeklerinin gece-gündüz duaları seninki kadar olması! Kadınlardan bana haber geldi. Kokundan şikayetçiler. Ayaklarınmış dertleri. Bunlardan biri alerjiden yatmış. Biri astımdan yatağa düşmüş. Görenin yalancıyım, ağzında sigara ve sarımsak kokusu, akıllarına gelince kaçıyormuş uykusu. Genelev bekçisi, ilk geldiğinde sanmış seni bir adak keçisi. O da emekliliğini istemiş, zor ikna olmuş, seni oraya sokmamaya oy birliğiyle karar alınmış. İşte sana balyoz gibi rapor. İster inan, ister araştır ve sor.

8 KERE KIZLIK ZARI MUAYENESİ OLDUM

Ben 8 kere kızlık muayenesi oldum. Bu muayenenin bir zararı var mıdır? RUMUZ: SEVİNÇ

CEVAP

Değerli okurum, niye 18 kere olmadın ya? Hatta jüri kurdursaydın!!! 8 kere kızlık zarı kontrolü için 8 kere senin o dar geçitten geçmen gerekir. 8 kere aynı kişiyle mi tünelden geçtin, yoksa 8 ayrı insanı mı seçtin? Ya sen ‘Bir alışveriş, bir fiş’ gibi, ‘Bir iş, bir fiş’ doktora mı koşuyorsun? Fişini aldıktan sonra tekrar yeniden mi coşuyorsun? Galiba sen şıpsevdisin. Bizim kızın açılmış iki gözü. Biri av peşinde, diğeri zar işinde. Bak tam bu sırada burnuma kötü kokular geliyor. Bu bal gibi teşhircilik kokusu. Umarım ileride çıkmaz bu işin hokusu pokusu.

ŞİŞME BEBEK ALAYIM Mİ

25 yaşındayım, çok yalnızım. Yalnızlığımı şişme mankenle gidersem cinsel hayatıma zararı olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, el senin, eldiven senin. Havası azalınca şişir, işin bitince indir. Sorun şu: Evlendiğinde emrine amade in, bir eş bulamayacaksın!!! Şansını kullan, şişme bebek iki tane olsun. Biri inikse, diğer hazır bulunsun. Yeter ki sen yorulma. Evlilikte aradığını bulamayacaksın, bunu da unutma.

TRENİN KÖMÜRÜ AZALDI

25 yaşındayım. İlk ilişkiye 16 yaşında girdim. Yaş ilerledikçe trenin kömürü azaldı. Erken boşalıyorum. Kız arkadaşım bu durumdan rahatsız. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, trenin kömürü azaldıysa lokomotifi dizele çevirtirsin. O da olmazsa elektrikliye. Şimdi raporumu veriyorum. Senin kömür depon dolu. 16 yaşındayken seksi bilmiyordun. Bir şey yaptığını sanıyordun. Biraz daha ustalaştın ancak kız anadan doğma teknisyen. Sana seksi öğretiyor. Bu heyecanını körüklüyor ve strese giriyorsun. “Acaba onu tatmin edemiyor muyum?” diye bir ikilem çengeline takılıyorsun. Yollar açık, ver sinyali, geç önündeki şu engeli!!!

İLİŞKİDEN ÇOK SIKILDIM

23 yaşındayım, üniversitede okuyorum. Sevgilimle her gece ilişkiye giriyoruz ama ben artık zevk almıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, tüm arabesk şarkıları ezberle. Acıların kadını Tüdanya’dan başla, ruhunu dert kazanlarında iyice haşla. Bu Amerika’da Guantanamo zindanına girmiş gibi ol. Derslere sıkı sarıl, neşeli arkadaşlarının tümüne darıl. Dünyanı karart, televizyonu kapat. Kızlara mızlara, kadınlara madınlara bakma. Üç ay sonra yukarıdaki saydıklarımı üzerinden çıkar at. O günden sonra bütün kızları huri, kadınları da Angelina Jolie gibi göreceksin, bana da dua edeceksin.

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİM PENİSİM İKİ KATINA ÇIKTI

30 yaşındayım. 2 yıl önce trafik kazası geçirdim. Kazadan sonra 3 kez ameliyat oldum. Penisim 17 santimken 2 kat uzunluğa ulaştı. Kızlar görünce korkup vazgeçiyor. Ne yapacağım? RUMUZ: DEV PENİS

CEVAP

Sen ne şanslı adamsın! O ne kazasıysa söyle, biz de geçirelim! Şakası bir yana, ben, buna inanmıyorum. Bir penisin ölçüsü, ne kazası geçirirsen geçir, ne ameliyatı olursan ol iki katına çıkamaz. O doktor senin penisinin içinde ameliyat makası falan unutmuş olmasın?! Kızlar korkarlar. Son aklıma gelen şu: Sen hayal görmediğine emin misin? O boyda bir penis istiyorsundur, kafanda kura kura hayali gerçek yapmışsındır ve baktığında 34 santim görüyorsundur! Aman o penisi iyi koru yaşlılığında baston olarak kullanırsın!

13
Sıradaki haber yükleniyor...