Dr. Haydar Dümen'e sorulan en komik sorular ve yanıtları

18 Ekim 2014, Cumartesi 05:00
AA

Kişisel sperm bankamı kurdum

Yarım çay bardağı menimi 5 gündür buzlukta saklıyorum. 3-4 yıl sonra çocuk yapmak isteyince bunu kullanabilir miyim? Ayrıca kişisel sperm bankamı kurduğumu düşünüyorum. Bunun Türkiye için bir ilk olduğunu sanıyorum. Sizce de öyle mi? RUMUZ: NO FROST

CEVAP

Yaşa be! İşte bunu bekliyordum kaç yıldır? Vezüv Yanardağı’nın patlaması gibi “Hadi be” diye diye sabrımın sonunu gelmiştim, sen ülkeyi kurtardın ve devrim yarattın. Amma velakin bir dert var. Ülkenin elektrikleri çok kesiliyor. Tam orada spermlerin üşümüş, birbirine sokulurken ve derin kış uykusuna yatarken elektrikler kesiliverirse! Şimdi bir de başımıza jeneratör masrafı çıktı. Her neyse, sponsorun benim.

HAPI KIZ YERİNE BEN YUTSAM

Kız arkadaşım doğum kontrol hapı kullanmak istemiyor. Ben de prezervatiften sıkıldım. Doğum kontrol hapını ben içsem işe yarar mı?

CEVAP

Değerli okurum, isyankarlar. Ülkenin bir numaralı reisi “Çocuk yapın” diyor. Üçüyle bile yetinmiyor. Siz niye varsınız? Çocuk yapıp üreyeceksiniz, ülkeyi koruyacaksınız. Sen hapı yutmak istiyorsun. Sevgilin doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorsa, vardır bir düşüncesi. Bu düşüncenin bilmecesi seni bağlamak, “Gebe bıraktın” diye oturup ağlamak, olayı nikah dairesinde noktalamak. Tercih senin. Ya prezervatif ya çocuk? Ya da bütün kızlara mavi boncuk.

FANTEZİ OLSUN DİYE...

Sevgilimle ilk kez ilişkiye girecektik. Biraz heyecan olsun diye sevişirken kızın vajinasına pul biber döktüm. Gece beni arayıp orasının burasının yandığını söyledi. İleride bir sorun olur mu?

CEVAP

Değerli okurum, olmuş sorunlar üzerine ben neden sorun ekleyeyim ki? Kızcağız yandı, kavruldu. Aman seni kırmayayım diye pul bibere bile razı oldu. Heyecan arayan erkeğim peki sana ne oldu? Pullu pullu, allı güllü bir ilişki miydi bu? Ek bilgilerini bekliyorum. Allah hepinize akıl fikir versin diyorum.

ERKEK ÇOCUK İSTİYORUZ

25 yaşında kadınım. 3 kızım var. Eşim erkek çocuk istiyor. Acaba hangi saatte ilişkiye girersek oğlumuz olur?

CEVAP

Değerli okurum, sabah saatleri cin saatlerdir. Uykudan uyanmış, enerji bedene depolanmış, spermlere haberler yollanmış. O saatte yapılacak çocuk cin erkek olur. Akşam yatsıyla, gece yarısı arasında kadın yorgun ve nazlı, iş için sazlı, niyazlı beklentiler içinde... O saatte yapılacak ilişkide çocuk kız olur. Yahu, aklınızı peynir ekmekle mi yediniz? Bu işin bir de genetik tarafı var. Onu hiç mi düşünmediniz?

PUL BİBER SÜRSEM PENİSİM BÜYÜR MÜ

17 yaşındayım. Penisim 10 santim. Pul biberin işe yaradığını biliyorum. Ben her gün pul biber sürsem büyür mü?

CEVAP

Değerli okurum, büyüteceğim derken kavurur, küçültürsün. Bu işler ateşle oynamaya gelmez. Pul biberin içeriden bazı kimyasal yararları olur. Kana bazı olumlu katkılar da bulunur. Ama dışarı atılırken de öcünü alır. Aman senin için tersi olmasın. Öcünü ufaklıktan almasın. Ortalığı kasıp kavurmasın. Seninki olduğu yerde kalsın. Çünkü o senin işini görecek. Ne yaptığını iyi bilecek. Senden daima bir adım ileri gidecek. Sen kendine değil, ona inan.

NİŞANLIM KAMYON ŞÖFÖRÜ

Ben kamyon şoförüyle nişanlıyım. Uzun aralarla beraber oluyoruz. Bana yatakta çok sert davranıyor. Ona bunu söylediğimde kabul etmiyor. Vajinamda çok ağrı oluyor. Bu durumu nasıl aşarım? RUMUZ:AKINCI

CEVAP

Sevgili okurum, nişanlının kamyon şoförü olduğunu söylüyorsun. Adam ağır işçi. Bütün özelliği gücünü kullanmaya dayalı. Tabii ki o arabayı doldurmak için frene de yürütmek için gaz pedalına da biraz sert basıyor. Bu sertlik onun kimliğine yansımış olmalı. Sana kızması da örneğin frene bastı, araba durmazsa arabasına kızabilir. O alışkanlıktan olsa gerek!

NE ZAMAN BİR ERKEK GÖRSEM...

20 yaşında, çok istekli kızım. Ne zaman bir erkek görsem aklım başımdan gidiyor. Anneme “Beni evlendir” diyorum. Bana “Sana nereden koca bulayım?” diyor. Ne olur yardım edin. RUMUZ: ÇILGIN BAKİRE

CEVAP

Sevgili kızım, hangi mahalle, sokakta oturuyorsun? Bilsek ve orayı tehlikeli bölge ilan etsek, böylece de gençlerimizi korusak diyorum. Ama bu karardan vazgeçiyorum. Böyle bir adresi duyan erkekler sokağı doldururlar. Aman kızım, niyetini açığa vurma. Pencere önünde durma. Seks üzerine hayaller kurma. Erirsin çayda şeker gibi, gidersin genç yaşta cartayı çeker gibi.

RUSYA ÇÜKÜNDÜR OTU VARMIŞ

37 yaşındayım. Köyümüzde Rusya’da çalışan bir arkadaşım var. Rusya’da çükündür otu diye bir ot varmış, keser sapı gibi yapıyormuş. Arkadaş “İstersen sana getiririm” dedi. Kilosu 200 TL’ymiş. Bu doğru mu? 2 kilo alırsam bana yetermiş. Ne olur bana bilgi verin.

CEVAP

Değerli okurum, sen çükündür otunu değil, çükündür kazığını yemeye hazırlanmışsın bile. Sen Baltacı Mehmet Paşa’yı duydun mu? Rus çariçesi Katherina ile birleşmiş de! hikaye onun üzerine kurulu. Öyle anlaşılıyor ki bu Katherina Baltacı’ya gelirken (bana göre gelmedi) bir çuval çükündür getirmiş olabilir. Baltacı “Olmuyor” deyiverirse. Çariçe’nin niyetleri içinde kalıverirse, yetiş eyy çükündür otu! Demek ki Türkiye- Rusya uçak bileti 400 TL. Arkadaşının ihtiyacı var ki plan kurmuş. Senin önüne bir torba ot koymuş. YERSEN.

GARDROPTA İLİŞKİYE GİREBİLİYORUM

Gardıropta ilişkiye girmeyi seviyorum. Ama kız bundan hoşlanmıyor. Onu nasıl alıştırabilirim? Yoksa ayrılacağız. RUMUZ: GARDIROP FUAT

CEVAP

Fuat, doğru dürüst bir yerde yat. Gardırop da nereden çıktı? Kapalı bir kutu. Gardıroba girdiniz. İyi tarafı askılar hazır, soyundunuz. Üzerinizdekiler askıya asıldı. Derken odaya sizden biri girdi. Genç aşıklar gardıropta basıldı, sizler kaldınız üryan, ananız da feryat figan. Komşular yangın var sandı. Hepsi kovayla odaya daldı. Aslını öğrendiklerinde o kovalardaki sular başınızdan aşağı boşaldı. Fuat Allah sana akıl fikir, bana sabır versin.

DAHA SİFTAH YAPMADIM

16 yaşındayım, penisim 14.5 santim. Siftah yapamadım. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, senin gideceğin pazarda 16 yaşındakilere alışveriş yasağı var. 2 yılcık bekleyeceksin. Sonra nüfus kağıdını cebine koyacaksın. Heyecandan elin ayağına dolaşmasın. Önce alacağın siftah meyvesini seçeceksin. Ham mı, olgun mu? Kuru mu, dolgun mu? Renk, güneş görmemiş gibi solgun mu yoksa 2 saat önce solaryumdan çıkmış gibi pembe mi? Neyse birini seçeceksin. Ama unutma senin bu alışverişinde ben yokum!

OTOBÜS FREN YAPINCA HOŞUMA GİDİYOR

28 yaşındayım. Otobüste ayakta kalmayı, kadınların arkasından bakmayı çok seviyorum. Otobüs ani fren yaparsa değmeyin keyfime.

RUMUZ: BUS STOP

CEVAP Yatak odana otobüs maketi yaptır. İki koltuk, plastik manken. Sallandıkça sallan. Manken nasıl olsa düşecek, sen de üzerinde. İşte antrenman. İlk geceye donanımlı girersin. Otobüs benim aklımı oynattı. O kızlar kadınlar sana neden tokat atmadı? Bunun sonu karakolda biter. Yolcularından biri çıkar sana ‘Yeter be yeter’ der, feleğini şaşırtır.

NİŞANLIM FAZLA KİLOLU

27 yaşında nişanlı kızım. 1 aya kadar evleneceğim. İlk geceden korkuyorum. Nişanlım epey kilolu. Bense çok zayıfım. Acaba cinsellikte kilonun etkisi olur mu?

CEVAP

Sevgili okurum, 1) Salıncak kur. Sen bin. Adamı salıncağın altına yere yatır. Sen sallan ve adamın üzerinden teğet geç!!! 2) Altta kalma. Hep üstte ol ve 1 puanı hep sen al. 3) Adamı geceleri çok yor. 3-5 ayda iğne ipliğe döner. 4) Üzerine abanmaya kalkarsa, “Bel fıtığı var. İstersen MR’larımı getireyim gör. Üstümde ağırlık taşıyamam” de. 5) Kilo vermesi için cinsel ödüller, oyunlar vaad et. Kilo verirse adamı ödüllendir. Veee en mühimi kafandan ilk gece korkusunu sil at.

1 SAATTE 8 İLİŞKİ MÜMKÜN MÜ

Benim bir arkadaşım var, bir saatte 8 kez ilişkiye giriyormuş. Ben inamamadım ama böyle bir şey mümkün mü?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşından sana ne! Sayım memuru musun? 8 ilişki için önce saha gerekli. Çamurlu, taşlı, topraklı olmasın. 8 gole amigo da şart. Onların da resimlerini ve sloganlarını afiş gibi odanın dört duvarına astın. Ses için de müzik çalarını açtın. Ayağına gelen 8 topu, ağları yırtmadan gole çevirecek kaleci nerede? Uzatmayalım, bilime uyalım. Günde 2 golü onaylayalım, insanlığa sunalım.

14
Sıradaki haber yükleniyor...