Erkek yorgun düşebiliyor

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hayat şartları zor, evlilik çifti yıpratıyor. Cinsellik zevk vermiyor, ilişkiden kaçış başlıyor. Bu durumda kadınlar şaşkına dönüyor, eşleri tarafından beğenilmediklerini düşünüyor. Oturup konuşun, çünkü önünüzde yıllar var, yoksa hayat kabusa döner.

Erken boşalıyorum

Birkaç kez ilişkiye girdim, erken boşalıyorum. Çare bulabilir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, buluruz ama nasıl bulacağız? Birebir karşılaşmak gerekir. Ve de o arkadaşınla ilişkilerin sürmesi tedavinin ana prensibi. Bunları göze alırsan sorun çözülür.

Sevgilim inanmadı

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşım 3 yaş büyük. Onunla ilişkiye girdim. İlişkiden sonra banyoya gittim, benden 1-2 damla kan geldi. Bunu ona söylemedim. Sonra pek çok kez ilişkiye girdik. Benden kan geldiğini söyledim ama inanmadı. Oysa benim ilk ilişkimdi. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Sevgili okurum, ne yapacaksın? Senin sevgilim dediğin adam, bencil, maço bir erkek. Niyeti de iyi değil. Ben dilerdim ki “Canımsın” desin. Sorumluluğu üzerinden atarak, ileride kendisine bir kaçış yolu hazırlıyor gibi geldi bana. Olmuş bitmiş. İster inansın, ister inanmasın. Ne yapalım her kumarda kazanacak değiliz ya bazen de kaybedeceğiz. Güçlü insanlar göğüsler ve kazanır.

Kocam kaçıyor

30 yaşında, 8 aylık evli kadınım. Eşim başının ağrıdığını söyleyip ilişkiden kaçıyor. Yeni evli sayılırız ama ilişkiye girmemiz 15 gün, 1 ayı buluyor. ‘Beni istemiyor mu?’ diye psikolojim bozuldu. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Sevgili okurum, bazı erkekler böyle. Seninle ilgili olduğunu sanmıyorum. Ritmi ve düzeni öyle. Başlangıçta o heyecan potansiyeli ile bir depar yaptı sonra adımları yavaşladı. Bana göre kocan yürümüyor bile, emekliyor. Günün birinde “Ben artık yürümeyeceğim” derse diye korkuyorum. Hesabını doğru yap. Sen hayatını yeniden gözden geçirsen. Önünüzdeki neredeyse 50 yılın bir haritasını çiz. Tabii yine de sen bilirsin.

Küçük değil mi?

23 yaşındayım. Penisim küçük; 9 santim. 1.75 boyundayım ve 83 kiloyum. Sizce evlendiğimde sorun yaşar mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, zayıfla, 10 kilo verirsen penis kasıktaki yağ birikiminden kurtulduğu için 2-3 santim boy kazanır, yani görüntüye girer. O da sana yeter. Ameliyatla uzatılıyor ama buna gerek yok. Takma, keyfine bak ama mutlaka kilo ver. Çünkü ileride 10 kilo daha alırsan seninki 1 santim daha yağa gömülecek.

Benden kaçıyor

26 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girecektik, penisimi görünce korktu. Artık bu ilişkiyi yürütmek istemediğini söyledi. Ondan ayrılmayı hiç istemiyorum. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, ne yazık ki yapılacak bir şey yok. İdareli kullanmayı öğrenip sevdiğini üzmeyeceksin.

Limonu bırakayım mı?

19 yaşında kızım. Limon yerken, anneannem “Limon kızlık zarının rengini açar, bırak yemeyi” dedi. Bu nasıl oluyor?

CEVAP

Sevgili okurum, limona da, nara da, portakala devam. Hepsi yararlı gıdalar. Sağlığını olumlu etkilesin. Sen yani kızımız gerdek gecesini beklesin. Göreceksin ki her şey yolunda gidecek. Çünkü sen doğru yoldasın, sakın orada ayrılma. Her duyduğuna inanma. Bu köşede Haydar Hoca nöbette, başınız kalmasın dertte.

Orgazm olamıyorum

32 yaşındayım, 1 yıldır evliyim. Güzel bir evliliğim ve iyi giden bir ilişkimiz var. Ama eşime vajinal orgazmı yaşatamıyorum. İlişki uzun sürdüğü zaman yoruluyor. Sadece klitoris yoluyla orgazm oluyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçiş tekniğini bire bir uzmandan almak gerekiyor. Bu köşeden bu ayrıntılara girmek biçim olarak zor. Tabii bir yerde elimiz ve dilimiz bağlı. Bu konuyu aşarsınız.

Zararlı mı?

19 yaşındayım. İlişkiye girmeye korkuyorum, günde 4 kez mastürbasyon yapıyorum. Bunun sakıncası var mı?

CEVAP

Oğlum, arkadaşların dedikodularıyla, abartılarıyla gaza gelmişsin gibi geliyor bana. Acelen ne ula? Günde 4 kez mastürbasyonla bir koşuya çıkmışsın. Şimdilik yollar düz gidiyor. Ayağın tökezlemeyecek. Ama bu at da bu çileyi çekmeyecek. Gün gelecek “Ben bu yoldan gitmeyeceğim” diyecek. Bu kadar derdi başına almana ne gerek? Haftada 3 kez mastürbasyon. Çözüm: Zamanını bekle.

Kan geliyor

23 yaşında kızım, cinsel deneyimim yok. Ama ayda en az 2 defa mastürbasyon yapıyorum ama sonra korkuyorum. Mastürbasyon yaptıktan 1 ya da 2 gün sonra akıntıyla birlikte kan geliyor. Mastürbasyonun kızlık zarıyla ilgisi yok diye biliyorum ama zararı olur mu? Neden kan geliyor?

CEVAP

Güzel okurum, bildiklerin doğrudur. Sözüne ettiğin akıntı içeriden geliyor. Ola ki bir mantar ya da başka bir iltihabi durum söz konusudur. Kanın kızlık zarıyla ilgisi yok. Gidebilirsen bir kadın doğum uzmanı bu konuda karar versin.

Gebe kalınır mı?

18 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bir yerde sürtünme yoluyla hamile kalınabileceğini okudum. Erkek arkadaşıma söyledim, bana pek inanmadı. Böyle bir şey doğru mu?

CEVAP

Değerli okurum, doğrudur. Ancak hamile kalma şansı düşüktür. Ama bu böyledir diye “Hemen gel arkadaşım” dersen hamile kalmak kadar riskli sonuçlar yaşarsın. Demedi deme.

BÖYLE SORU YOK!

Sadık kalamıyorum

42 yaşındayım, eşimden ayrıldım. Şimdi bir kadına sadık kalamıyorum. Hayatımda pek çok kadın var. Aklım kadınlarda, farklı kadınlarla olmayı seviyorum. Bir zararı olur mu?

CEVAP

42’lik çapkınım, canımsın valla. Ancak yorucudur bu işler. Seni zora sokar. Birinin kıskançlığı, ötekinin duygusallığı, öbürkünün coşkunluğu, berikinin rahatlığı yan yana geldi mi ikilemde bırakır adamı. Tüm bunlara rağmen şimdilik sana bir zararı olmayacak.

Ancak iştahın böyle kabarık kaldığı sürece, yemeğe para yetiştiremediğin gün yarattığın zararın hesapları çok yönlü, hesaplayamıyorum. Eşinden ayrıldın diye aklın başka şeyler sayıklamasın. Durul bir hele, bizim azgın teke! Senin ‘pek çok kadın’ diye sözünü ettiğin o kadınlar, bizim bacımız ve canımız.

GÜNÜN SORULARI

Sevişmek istemiyorum

24 yaşındayım, bekarım. Cinselliği seviyorum. Son 3 günde değişik kızlarla oldum. En sonuncusunda kızla öpüşürken tiksindim. Şimdi sevişmek istemiyorum, bu durum beni çok üzüyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Okurum, şehirde büyümüş delikanlı, köye gidip avlanmak ister. Köylü ona tüfeğini verirken, ‘aman dikkat et, bizim çiftlik hayvanlarına ateş etme’ der. Delikanlı tüfeği aldığı gibi ağaçların arasına dalar, odaklandığı avını vurur. Ancak hayvanlar hakkında bilgisi olmadığı için köylüye vurduğu hayvanı heyecanla tarif eder. ‘Kara bir şey’ diye başlar tarife, ‘sarkık iki memesi var, sakalı var sakalı! Leş gibi de kokuyor’. Köylü, acemi delikanlının çok değerli keçisini vurduğunu anlar. Oğlum sendeki kaynak kelek kavun mübarek. Bu mesajı iyi oku.

Üç kez orgazm oluyor

22 yaşındayım, kız arkadaşım 25 yaşında. Ben bir kere boşalana kadar o 3 kez orgazm oluyor. Bu kadar orgazm olunabilir mi? Beni mi kandırıyor?

CEVAP

Kızın söyledikleri karşısında kulaklarına inanamayan naif genç. Sana şu özlü sözümü hatırlatmak istiyorum: ‘Erkekler pompalı tüfek gibiyiz diye böbürlenmeyin. Kadınlar makineli tüfek gibidirler.’ Bu, doğanın erkeklere attığı çalımlardan biri. Boşuna doğa ana denmemiş adına. Sen bu işe, bardağın dolu tarafından bak. O da bir kerede, üç kez partnerini orgazma ulaştırmak. Ya bunu başaramamış erkeklerin hali ne olacak? Bu dert, onları çıkmaza koyacak.

GÜNÜN SÖZÜ

Hayatı dünya güzel diye sevmeyin. Onu ben güzel yapıyorum diye sevin. H.D.

Yazarlarımızdan

27 Kasım 2021, Cumartesi 08:07
27 Kasım 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder