Eşler mutluysa...

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınların cinselliği yaşarken enerjileri tükenmiyor, ama erkekler öyle değil. Bir kere ilişkiye girdikten sonra pek çoğu ikinci ilişkiyi istemez. Bu konuda kadının anlayışlı olması gerek. Eğer ilişki her iki tarafı da tatmin ediyorsa aşırıya kaçmanın alemi yok

BÖYLE SORU YOK!


Çok etkileniyorum

30 yaşındayım, seksi bir kadın gördüğümde çok etkileniyorum. Bunu önlemenin bir yolu var mı?

CEVAP Değerli okurum, bu sorunundan rahatsızmış gibisin ama öte yandan da ‘Yan cebime koy’ der gibi bir halin var. Neyse çözüm yollarını ben sıralayayım, seçimini sen yap. 1) Kadınlı kızlı ortamlara uğrama. 2) Hemen evlen. Enerjini boşa ve göze kaşa harcama. 3) Sahip ol eşine, seksi kadınların düşme peşine. 4) Koyu bir güneş gözlüğü tak. İradeni kullan, hayatın zorluklarına bak. Belki azgınlığın gider. 5) Atına dizgin tak, beline bağla. 6) “Yarab, yiğitlik varken ben böyle mi olacaktım” diye ağla oğlum ağla ki gözyaşları arasında Tanrı daha iyi görülür.


GÜNÜN SORULARI


Sevgilim beni aldatıyor mu?

28 yaşındayım, daha önce sevgilimle ilişkiye girerken kaleyi geçmek zor oluyordu. Ama şu sıralar nedense hep gol oluyor. Yoksa sevgilim beni aldatıyor mu?

CEVAP Değerli okurum, bulmuş bunuyor, şımardıkça sanki arsızlaşıyor gibisin. Daha mükemmel ve her seferinde kız gibi olsun istiyorsun. Ama partnerine haksızlık ediyorsun. Yaşın da olgun. Bu yüzden akıllı olman gerekir. Bu kızla evlenecek misin, o da belli değil. Çöpsüz üzüm, sapsız armut bekliyorsun. Kızı bıraktığın zaman o da kendine bir yol çizecek. Tabii ki evlenip yuva kuracak ve anne olacak. Sen ise gevşedi diye birini bırakıp ötekini bularak aynı oyunu oynayacaksın. Son sözüm: Harcama kızları, karartma ruhlarını.

Kız arkadaşım neden beni bekletti?

18 yaşındayım. Geçen ay kız arkadaşımın evine gittim. İlişkiye girmek istediğimi söyleyince kız mutfağa su içmeye gitti ve beni uzun süre bekletti. Sizce ne yapmış olabilir?

CEVAP Sayalım yavrum. 1) Kapıların, pencerelerin kilitlerini kontrole, işi sağlam kazığa bağlayıp onu yarı yolda bırakıp gitmemen için anahtarı saklamaya gitti. 2) Yatak sahnesine çıkan bu yarışta ödül alabilmesi için sahne aksesuarlarını tamamlamaya, kırmızı kurdele takmaya. 3) Gelen giden var mı diye pencerelerden bakmaya. 4) Ona bir yanlış yaparsan saklanabileceği bir yer bulmaya. 5) İş bitip kanama da olmuşsa gözyaşlarını silmek için peçete hazırlamaya. 6) Bu ilişkiye kanıtlamak için ses alıcısını ayarlamaya. İkna olduysan şimdi kuraya geçelim.

* * *

Acaba kızlığı bozulmuş mudur?

23 yaşındayım, sevgilimle ilişkiye giriyorum ama tam bir birleşme sağlayamıyorum. Acaba kız arkadaşımın kızlığı bozulmuş mudur? Bozulmamışsa ileride bir sorun yaratır mı?

CEVAP Değerli okurum, kan gelmemişse kızlık zarı esnektir. Kızlık zarı sınırını aşmışsın. Gerisi size kalmış.

Daha önce ilişkiye girdiğim anlaşılır mı?

1 ay önce erkek arkadaşımla birlikte oldum ve kan geldi. Yeni bir erkek arkadaşım var. Bana “Biriyle birlikte olduysan ben anlarım” dedi. Sizce anlaması mümkün mü?

CEVAP Kimse anlamaz sevgili okurum. Sen dediğinde ısrar edersin, sonunda sana inanmak zorunda. İster inanır, ister inanmaz. İnanmazsa ve bundan sorun yaşarsan kendin etmiş, kendin bulmuşsun. Olayları göğüslersin. Sorun yaşamazsan, evlilik sürerse bu olan biteni unutursun.

Nişanlım ikinci kez olmayınca olay çıkarıyor

27 yaşındayım. Nişanlımla da 24 yaşında. İlk boşalmadan sonra yeniden devam etmem yarım saati buluyor. Nişanlım sorun çıkarıyor. Kendimi kötü hissediyorum. Bana yol gösterin.

CEVAP Değerli okurum, sorun partnerinde. O erkekleri ve cinselliği bilmiyor. Yani kulaktan dolma bilgilerle, erkekleri bitmez tükenmez bir şey sanıyor. İkinci birleşme için 30 dakika uzun bir süre değildir. Ama erken boşalman varsa tedavi edilmeli. Sorununuz evlendikten sonra çözülecek. Şimdilik böyle idare edin.

Bozulmuş mudur?

18 yaşındayım. Kız arkadaşım da 17 yaşında. Sürekli ilişkiye giriyoruz ama kızdan kan gelmedi. Bazen kızlık zarı bozuldu mu diye çok korkuyor. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP Sevgili okurum, zar orada duruyor. Esnedi, esnedi sonunda uykuya daldı. Zarlıktan istifa etti. Zara bakarsan bakire. Ama ruha, bedene ve işlevine bakarsan bal gibi kadın.

İlişkiyi ne kadar sürdürmem gerekiyor?


20 yaşındayım ve erken boşalıyorum. Bu işin normali nedir? Ne kadar süre ilişkiye sürdürürsem erken boşalma biter?

CEVAP Değerli okurum, 3-4 dakikanın üzerine çıkman gerekiyor ki mutluluk gelsin.

Kızlık zarıma bir şey olur mu?

19 yaşında kızım. Sevgilimle 3 aydır sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz. Üzerimizde pantolonlarımız oluyor. Acaba darbelerden dolayı kızlık zarım bozulur mu?

CEVAP Değerli okurum, kızlık zarı yerinde duruyor.

Çok seviyorum ama acı çekiyorum

22 yaşında kızım. 3 yıldır bir erkek arkadaşım var. Bir yıldır düzenli ilişkiye giriyoruz. Ama benim cinsel organımda çok ağrı oluyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP Değerli okurum, sanırım ağrı senden kaynaklanıyor. Orada bir olay var mı yok mu bir kadın doğum uzmanı görmeli. Eğer sorun yoksa o ağrıyı gideririz.

Hemen boşalıyorum

27 yaşındayım ve 5 ay sonra evleneceğim. Cinselliğe aşırı bir düşkünüm var. İlişkiye girer girmez boşalıyorum ve isteğim azalıyor. Acaba bu durum eşime bir rahatsızlık verir mi?

CEVAP Evlendiğinde her şeye alışacaksın. Umuyorum, istediğin mutluluğa ulaşacaksın. Erken boşalman devam ederse, evlilikten birkaç ay sonra buna bir çare arar, buluruz.

Cinsel organımı büyütebilir miyim?

23 yaşındayım. Penisim 11 santim. Kendime olan güvenimi kaybetmek üzereyim. Evlenmek istemiyorum. Penisimi büyütebilir miyim veya evlenirsem sorun olur mu?

CEVAP Değerli okurum, cinsel organın normal. Kadının vajinası 8 santimdir. Eğer kiloluysan ve kasıklarında yağ birikimi varsa bu yağlar, penisi 1-2 santim yutar, küçükmüş imajı verir. Öyleyse o bölgedeki yağları erit. Sevdiğin kişiyle göğsünü gere gere evlen.

İlk ilişkide gebe kalınır mı?


24 yaşındayım, ilk defa cinsel ilişkiye giren bir kadının gebe kalma olasılığı nedir?

CEVAP Değerli okurum, hem sıfır hem de 100. Yumurtlama gününe rastladıysa yüzde 100, diğer günlerde sıfır. Asıl sorulması gereken: Senin spermlerinin sayısı ve sağlığı.

Hamile kalır mıyım?

25 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla düzenli bir ilişkimiz var. Geçtiğimiz günlerde korunmasız ilişkiye girdik. Zevk suyu hamile bırakırmış, doğru mu? Karın ve kasık ağrısı çekiyorum. Ben ne yapacağım?

CEVAP Değerli okurum, karın ve kasık ağrıların psikolojik. Gebelik ihtimalin çok zayıf. Ama en güvenli ilişkilerde bile daima yüzde 1 olabilirlik geçerlidir.

GÜNÜN SÖZÜ

Umut kuşun kanatında uçup gitmişse onu
yakalamak için kuşu vurmayın. H.D.

15

Yazarlarımızdan

15 Mayıs 2021, Cumartesi 16:43
15 Mayıs 2021, Cumartesi 10:49
15 Mayıs 2021, Cumartesi 09:17
15 Mayıs 2021, Cumartesi 07:01
Sıradaki haber yükleniyor...
holder