Görevini yapıyor mu?

AA

Erkeklerin bitmeyen derdi penis boyu için her gün sorular geliyor, cevaplıyoruz. Beyler, artık bu konuyu dert etmeyin. Önemli olan 10 santimi geçmesi. Çünkü bu boy mutlu evlilik, zevk alacağınız cinsellik için yeterli. Boyunu uzatma hayalini bırakın, görevini yapıyor mu ona bakın.

BÖYLE SORU YOK!

Ne kadar direnirim? 28 yaşındayım. Kadın ve kızlardan cinsel ilişki için sürekli teklif alıyorum. Direniyorum ama nereye kadar?

CEVAP

Değerli okurum, hayat pusulanı kaybetmişsen onu ben kolay bulamam. Sana yeni bir pusula da yapamam. Çünkü senin ruhunu psikiyatrik olarak yakından bilemiyorum. Pusula, gemi senin. Bu gemiyi hayat okyanusunda sen yönetip sen idare edeceksin. Aklın bu iş için yeterli ve ona göre programlanmış. Herkesin rotası ayrıdır. Bizim burada görevimiz, rotadan sapan gemilere dümeni doğru yolda nasıl tutacağını öğretmek. Bana sorarsan kendini topla, en kısa zamanda yuva kur, baba olmaya çalış.

GÜNÜN SORULARI

Zevk alamıyorum

2.5 aydır evli kadınım. Eşimle ilişkiden zevk almıyorum, neden?

Sevgili okurum, evliliğin daha çok yeni. Orgazm olamama oranı kadınlarda yüzde 40’lara kadar çıkıyor. Sebepleri çok ama en önemli sorun partnerde düğümleniyor. ‘Lafla peynir gemisi yürümüyor’, bu konuda gayret, çaba, aşağıdan alma, yoğurma, kıvırma, tatlı dil erkeğe düşenler. Bunlar ilk ayların, ilk yılların aşamalarıdır. Senin zamana ve eşinin desteğine ihtiyacın var. Ama kocan sırtını dönüp uyuyorsa vay seni haline. El ele bir uzmana gidin.

İsteğim bitmiyor

27 yaşında kadınım. Nemfomanım sanırım. Mastürbasyonu erken keşfettim. 23 yaşından beri sürekli seks yapmak istiyorum. Kendimi zor frenliyorum. Yardım edin.

Sevgili okurum, söyle bana, bekar mısın, evli misin yoksa sevgili misin? Mastürbasyonu ister yaparsın ister yapmazsın. Nereden çıktı şu nemfomani iş? Ağzı olan konuşuyor, okurlar ise, cinsellikte uçlara ya da santimlere takılıp kalıyor. Kaygan bir yol. Ayağına lastik botları giy, dikkatli bas, sakın sel sularına kapılma. Sıcak bir kadınsın, umarım seni anlayacak biriyle evlenirsin. Orta çizgiye gel, her şeyi yarıya indir.

Kaç dakika gerekiyor?

24 yaşındayım, 3 senelik evliyim. Cinsel ilişkide her iki tarafı mutlu edecek süre kaç dakika olmalı? Vajinaya giren cinsel organ kaç dakika kalmalı? 3 dakikada boşalıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, bu sorduğun süreler kişiye özeldir ve senin 3 dakikan erken boşalmanın sınırında. Ama partnerin 8-10-15 dakikada orgazm oluyorsa siz uyumlu bir cinsel yaşama sürdüremiyorsunuz demektir. Burada iki tarafın da saat ayarı çok önemli. Hele senin süren 5-10 dakikaya çıksın, ardından duruma bakalım.

Esnek mi, bozuldu mu?

22 yaşındayım. Uzun süre önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdim, bir damla kan geldi. Acaba kızlık zarım bozulmuş mudur? Yoksa esnek mi?

CEVAP

Sevgili okurum, galiba kızlık zarın yüzde 75’lik bir oranla yırtıldı. Yüzde 25’lik oranla da bir parça zedelenmeyle esnekliğine esneklik kattı. Olan olmuş. Senin için hayırlı olur umarım. Akıllı, iradeli davran, hayat dümenini iyi kullan.

Boyu kısa geliyor

19 yaşındayım. 1.84 boyundayım. Penisimin boyu 14 santim, kısa geliyor. Ne yapabilirim?

CEVAP

Değerli okurum, merak ediyorum daha uzununu ne yapacaksın? Sen ne sanıyorsun? Zaten doğa sana verebileceği her şeyi vermiş. Cinsel organını da en ideal denilen ölçüye oturtmuş. Bu sana yeter demiş. Fazlası can yakar, mutsuz eder.

Merak ediyorum

21 yaşında kızım. Erkek arkadaşımın penisi cinsel organıma 4 santim girdi. Yarıda bıraktık. Kızlık zarımın bozulup bozulmadığı merak ediyorum. Ne dersiniz?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarı barajı epey aşılmış. Ancak esnekliğinden kanama olmamış. Daha sonraki birleşmelerden zayıf da olsa kanama olabilir. Ama büyük oranda kanamayacak. Bunu kabul edesin.

Kan gelmiş

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Üzerinde pijaması vardı. 9-10 saat sonra idrarını yapınca kan gelmiş. Acaba zarı bozulmuş olabilir mi? Doktora gitmeyi düşünüyoruz, gitmeye gerek var mı? Bizi aydınlatır mısınız?

CEVAP

Değerli okurum, ilk önce doktora gitmenin gereği yok. İdrarla da kızlık zarının bir ilgisi yok. Böyle yokluklar içinde varlık aramanız yanlış.

Midesi bulanıyor

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, kızlığı bozuldu. Sadece idrarla birlikte kan geldi ve içine boşaldım. Ertesi gün midesi bulanmaya başladı. Doktora gidip gebelik testi yaptırdık, negatif çıktı. Günde 2-3 kez midesi bulanıyor. Biz ne yapacağız?

CEVAP

Değerli okurum, kız arkadaşının şimdilik hiçbir şeyi yok. Genç kızlarda çok görülen psikolojik bir sorun, karın şişiyor, mide bulanıyor, yani yalancı gebelik yaşanıyor. Kız arkadaşın zamanında adetini görmezse hemen bir test yaptırın.

Normal mi?

Penisimin küçüklüğünden utanıyorum. Ne yapmam lazım? Ereksiyon hali 12 santim. İlişkiye girmek istiyorum ama alay ederler diye korkuyorum. Sizce normal mi?

CEVAP

Değerli okurum, normaldir. Bak doktorun konuşuyor. Görevini iyi yaptığın sürece kimse onunla alay edemez. Bunu aklından çıkarma. Önemli olan görevini tam yapıp yapmadığıdır.

Çok istekliyiz

27 yaşındayım. Sevgilimle güzel cinsel hayatımız var. Yakında evleneceğiz. Ben uzun ilişkiler yaşamak istiyorum, günde 2 kere birlikte olmak istiyorum. Sevgilim ise, geç boşaldığım ve cinsel organım büyük olduğu için çok istekli değil. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, siz her yönüyle pusulayı şaşırmışsınız. Pusula bozuk, gökyüzündeki yıldızları bulutlar kaplamış. Günün nereden doğacağı belli değil. Karanlıkta kalmış gibisiniz, sağı solu da göremiyorsunuz. Durumunuz buna benziyor. Kız arkadaşının istedikleri kendine göre doğru, evlilik koşullarına göre doğru değil. Senin ilişkilerin ise pek hesaba gelir türde değil. Yani bir terslik var. Evlendiğiniz zaman bu konuya bir çözüm aranır.

Gebe kalır mı?

21 yaşındayım, askerim. İzne geldim ve kız arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdik. Vajinasının üstüne boşaldım. Gebe kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum, ben olamaz diyeyim, sen de dua et. İkisi birleşince sanırım manevi güçler bize bir kıyak geçer.

Geç boşalıyorum

25 yaşındayım, şahin gibiyim. Geç boşalıyorum. Bu bir sorun mu yoksa başka bir şey mi? Ayrıca istediğim zaman değil de uyurken boşalıyorum.

CEVAP

Değerli şahinim, şahinlikten kartallığa terfi et, bedenin, kanatların ve pençelerin güçlensin. Daha yükseklerde uçmaya alıştığın bir dönemde ve sürekli partnerlerin olduğu zaman bunun çözümü bir doktor kontrolünden geçmekle bulunur. Mekanizma nerede takıldıysa o düzeltilir.

Penisim küçülüyor

27 yaşındayım. Penisim 2 -3 santim küçüldü, ağrı yok. Haftada 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Doktora gitsem mi?

CEVAP

Değerli okurum, teorik olarak peniste küçülme olmaz. Doktora gidecek durum olsaydı o kendini belli ederdi. Yani eğrilik, acı, ağrı duyardın. Kendi haline bırak. Birkaç ay sonra durumu bana yeniden bildir.

GÜNÜN SÖZÜ

Aşk karşılıksızsa onun adı kendinizle savaştır. H.D

Sıradaki haber yükleniyor...