Hayaller sizin dostunuz

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınların dert yandığı orgazm sorununda destek eşten gelir. Eşiniz ruhunuzu anlar, bedeninizi keşfeder, ustalığını konuşturursa mutluluğa ulaşmak uzun sürmez. Ayrıca fanteziler kadına yardım edebilir. Hayal kurmaktan çekinmeyin, hedefe adım adım yürüyün.

İhtimali ne kadar?

26 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla düzenli ilişkimiz var. Geçenlerde korunmasız olarak ilişkiye girdik. Zevk suyu hamile bırakırmış, doğru mu? Bunun ihtimali ne kadar? 2-3 gündür karın ve kasık ağrım var.

CEVAP

Sevgili okurum, karın ve kasık ağrıların psikolojik. Gebelik ihtimalin çok zayıf. Ama en güvenli ilişkilerde bile daima yüzde 1 olabilirlik geçerlidir.

Kızın vajinası kilitlendi

18 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişki sırası biraz ara verdik. Sonradan kız arkadaşımın vajinası kilitlendi. Bunun sebebi nedir?

CEVAP

Nasıl kilitlenme bu değerli okurum? Yoksa kız bu iş üzerinden intikam mı alıyor? Her neyse sana geçmiş olsun bile diyemiyorum. Çünkü bu işi sen çözeceksin.

Hamile miyim?

23 yaşında kızım. Sevgilimle ön sevişme yaşadık. Vajinama boşaldı, hamile kalmış olabilir miyim? Adetim 10 gün kadar gecikti.

CEVAP

Sevgili okurum, 10 gün daha bekle. Sonra gebelik testi yaptır. Duruma göre hareket edersiniz.

Rezil olur muyum?

20 yaşındayım. Kızlarla çıkma teklif edemiyorum. Rezil olmaktan korkuyorum. Birkaç kez geneleve gittim. Her gün 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum. Bir çare bulun.

CEVAP

Değerli okurum, hiçbir şey olmayacak. Her Türk genci gibi senin yaşam suyun kendi kanalında akacak. Çizdiğin tablo klasiktir, üzülme. Bunu bir parça aşmak zorundasın. Bu da kızlarla dost, arkadaş ilişki kurmaya çalışmakla olur. Cinsellik düşünmez, ön yargıları kafandan atarsan sevimli bir delikanlı olursun. Herkes sana kucak açar. Sana Haydar Hoca öğüdü; ilk karşına çıkan kızla da evlenmeye kalkma.

Hemen sertleşiyor

18 yaşındayım. Ne zaman cinsellikle ilgili bir haber ya da fotoğraf görsem hemen penisim sertleşiyor. Bunu nasıl engelleyebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, iradeli ol ve başka şey düşün. Pandemiye, ülkeye, iklim değişikliklerine, doğanın harap olmasına üzül. Kimlik oluşumunu o alandan cinsellik konularına çekerek orta çizgiye gelmeye çalış. Daha hayatın sillesini yemedin. Okuyorsan sınavların var. Dert çok tabii derman da çok. Senden ricam yemeğin tuzu gibi bu çarelere bir parça irade katıvermen.

Aşırı düşkünüm

27 yaşındayım ve 5 ay sonra evleneceğim. Cinselliğe karşı aşırı bir düşkünlüğüm var. İlişkiye girmeden hazır oluyorum ama girer girmez boşalıyorum ve isteğim azalıyor. Bu durum eşime bir rahatsızlık verir mi?

CEVAP

Okurum, evlendiğinde her şeye alışacaksın. Umuyorum, istediğin mutluluğa ulaşacaksın. Erken boşalman devam ederse, evlilikten birkaç ay sonra buna bir çare arar, buluruz. Şimdilik keyfine bak.

İkinciyi başaramıyorum

30 yaşındayım. 6 aydır sertleşme sorunu yaşıyorum. İlkinde sorun yok ama ikinci kez ilişkiye giremiyorum. Bu durum psikolojimi bozdu. Bu sorunun nasıl üstesinden gelirim?

CEVAP

Değerli okurum, ikinci birleşme yapılacak diye bir kural yok. Keyfine uygun, zaman bakımından partnerine yetecek bir birleşme bırakalım ikincisini, haftada 3 yeterlidir. Bu tempoyu tuttursan, eşin de her 10 birleşmenin 5’inde orgazm olabilirse şanslısınız demektir. Bence onu hedefle. Gereksiz kuruntuları at kafandan.

Doktor rapor verir mi?

18 yaşındayım. Birçok erkekle ilişkiye girdim ama kızlık zarım patlamadı. Sanırım kızlık zarım esnek. Doktora gitsem, bana kız olduğuma dair rapor verir mi?

CEVAP

Sevgili okurum, doktor verir de raporu ne yapacaksın? Çeyizine mi koyacaksın? Çerçeveletip diploma gibi duvara mı asacaksın? Bir şey yaptığınız zaman iyi ya da kötü göğüslemesini bileceksiniz. Bu köşeden erkeklerin bencilliğine gereken dersleri veriyorum. Hep sizlerden yana tavır koyuyorum. Ama be kızım, ileride evleneceğin o masum erkeği de kandırmak sana yakışıyor mu? Onlar senin kölen mi? Oyunlar kuralına göre oynansın.

Orgazm olamıyorum

32 yaşında, 3 yıllık evli kadınım. Cinsel ilişkide orgazm olamıyorum. Evlendiğimden beri hiç olmadı. Kendi kendime daha çok tatmin oluyorum. Bu fiziksel rahatsızlık mı? Doktora gitsem mi?

CEVAP

Sevgili okurum, vajina sinirsel donanım bakımından zayıf. Bir de bunun üzerine yetişme koşullarının ağır baskısını eklersek, orgazm güçlüğü kapıda bekliyor. Buna karşılık elinizin altındaki duyarlı bölge yani klitoris, bu eksikliği gideriyor. Ama klitoris orgazma alışmış, vajinal orgazma geçemeyen kadınların da sayısı çok. Burada galiba iş kocanın ustalığına, fantezileri iyi kullanmaya, tabii bir de teknik bilmeye kalıyor. İlacı yok ama eşinle el ele verin, başaracaksınız.

Kan gelmedi

21 yaşındayım, 1 yıldır nişanlı bir kızım. Nişanlımla uzun zamandır ilişkiye giriyoruz. Geçenlerde tam olarak birlikte olduk ama benden kan gelmedi. Yalnız kasıklarımda çok şiddetli ağrılar hissettim. Acaba neden?

CEVAP

Sevgili okurum, kastın kendini. Doku sıkı. Adam aceleci, sanırım biraz da acemi. Zamanla alışıp öğreneceğini umuyorum. Mutluluğun ilk temelleri bu ilişkilerle atılır. Sıradan bir hastalıkta doktora gidiyorsunuz ama yaşamınızı ve aile mutluluğunuzu etkileyecek konularda bire bir yardım almamamanızı ve bilgilenmemenizi bir türlü anlayamıyorum. Burada erkeğin de aceleciliği söz konusu olabilir. Çünkü bu aynı tabakta iki kişinin yediği yemektir.

BÖYLE SORU YOK: Harekete geçiremiyorum

35 yıllık evliyim. Gençlikteki performasımı mumla arar oldum. Eşimle birleşmede sorunlar var. Benimki gittikçe küçülüyor. Piyasadaki ilaçlarla bile harekete geçiremiyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Okurum, mumla değil, projektörle arasan da o bulunmaz. Çünkü kaybolmadı, bir yerlere saklandı. Onu saklandığı yerden çıkarmak için tuzak kurulmalı. İlaçlara gerek yok. Kilon, tansiyonun ve şekerin ne durumda? Tuzakların saklı olduğu organ ruh, biz ona beyin diyoruz. Ana merkezden çözülecek bu olay. Okurum, ben sana tuzak kurayım; seni bir uzmana yollayayım. Böylece, hem şiş ve kebabı yakmayalım hem de o köftenin tuzunu ve biberini, sosunu bilimsel yoldan ayarlayalım.

GÜNÜN SORULARI

Birkaç santim uzar mı?

19 yaşındayım. Haftada 2-3 kere mastürbasyon yapıyorum. İsteğim çok, frenliyorum. Boyum 1.82, kilom 57. Kilo versem penis uzar mı? Her fırsatta erotik filmler izliyorum, elim rahat durmuyor. Bir sorun çıkar mı?

Değerli okurum, laf aramızda ne kadar büyükse dert de o kadar büyüyor. Cinsellikte sayıların önemi yoktur, bunlara bağlı cinsel mitleri bilinçaltından çıkarttığında işlevin sihirli dokunuş olduğunu göreceksin. Genç delikanlı daha fazla kilo vermeni önermem. Zira zargana gibi olursun. Aman ha çok boş ve yalnız kalma. Oku, gez, eğlen, anı biriktir. Önünde sağlıklı bir cinsel hayatın olacağı uzun yıllar var.

Düzenli ilişki şart mı?

24 yaşındayım ve ilişkiye girmedim. Haftada 1-2 mastürbasyon yapıyorum. Hep olsun bitsine getirdim. Erken boşalıyorum. İnternetteki yöntemler fayda etmiyor. Doktora gitmek için illa düzenli ilişkim mi olmalı?

Okurum, erken boşalma cinsel hayatın açısından çok önemli bir problem. İnternet hikayeleri tam anlamıyla fiyaskodur. Hemen tedavi için randevu al. Neyi bekliyorsun? Mastürbasyonun bu sorunda payı büyük. Bu sıklıkla yaparsan ilişki süren saniyelerde kalacak, kadınla ilişki hayal olacak.

GÜNÜN SÖZÜ

Neşe ile keder geçimsiz iki kardeş gibidir. Aynı bedende yaşarlar ama kendilerine zarar verirler. H.D.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder