Haydar Dümen' sorulan en komik 10 soru ve yanıtları

10 Ocak 2014, Cuma 05:00
AA

Prezervatif yok balon kullanıyorum

Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Ben oğlanın sünnetinden kalan balonları kullanıyorum. Acaba bir zararı olur mu?

CEVAP: Değerli okurum, balondan prezervatif keşfini böylece tarihe mal ettik. Yavrum, balonu kestin. Ağız bölümü çok dar. Bir biçimde taktın. Yani orada ne kadar duruyor, ne kadar kalıbına uyuyor, onları bilemiyorum. Canın sağolsun. Ancak balon gebe kalma şansını çok önlemez. Bir ihtimal eşin gebe kalırsa balon yüzlü yani toraman çocuk ortaya çıkarsa, hayat boyu yüzüne bakar “Hey be, balon bana yaptığından memnun musun? Ne umduk ne bulduk” diyebilirsin. Hiç üzülme. Umarım, senin küçük balonun patlamamıştır. Hadi kolay gelsin.

Ajda pekkan gibi kadınım ama...

69 yaşında, Ajda Pekkan gibi kadınım. Kocam 74 yaşında ve kalp hastası. Geçen seneye kadar haftada iki kez seks yapıyorduk. Sanki kocamın pili zayıflayıverdi. Benden kaçıyor. Acaba başka biri mi var? RUMUZ: GÜL KURUSU

CEVAP: Gül kurusu, gül kurusa da bitmez kokusu. Sen dikensiz gülüm, 68 yaşına kadar 73 yaşındaki kocanla haftanın iki gün yatak spor bayramı yapmışsınız. Sen Ajda Pekkan güzeli, torunlarının tatlı ninesi, haksızlık yapar gibisin. Kocacığına da dayanıklı pil istersin. Olur, pillerden iki tane takarsak olur. Piller... iki tane takarsak oynar bile koca filler. Ama o fillere yüz vermez başka dişiler. Çünkü bu konuda kimse işi şansa bırakmaz. Sen rahat ol, seninkinin kıymetini bil. Ateşinin fazlasını da aklından sil.

Kişisel sperm bankamı kurdum

Yarım çay bardağı menimi 5 gündür buzlukta saklıyorum. 3-4 yıl sonra çocuk yapmak istediğimde kullanabilir miyim? Kişisel sperm bankamı kurduğumu, Türkiye için bir ilk olduğunu düşünüyorum. Sizce de öyle mi? RUMUZ: NO FROST

CEVAP: Yaşa be! İşte bunu bekliyordum kaç yıldır? Vezüv Yanardağı’nın patlaması gibi “Hadi be” diye diye sabrımın sonunu gelmiştim, sen ülkeyi kurtardın ve devrim yarattın. Ve çocuğum, evlenemeyen kızlar, genç yaşta dul kalanlar, 20 yıl sonra Türkiye’nin her yerine senin heykellerini dikecekler. Bu ülkede her şey olur. Önemli olan ilk olmaktır! Amma velakin bir dert var. Ülkenin elektrikleri çok kesiliyor. Tam orada spermlerin üşümüş, birbirine sokulurken ve derin kış uykusuna yatarken elektrikler kesiliverirse. Şimdi bir de başımıza jeneratör masrafı çıktı. Her neyse, sponsorun benim. Ne kadar paraya ihtiyacın varsa söyle.

Arkadaşım kızlık zarımı dikebilir mi?

17 yaşında kızım. Eski nişanlımla 6 kez ilişkiye girdik ama ayrıldık. Şimdi kısmetim çıktı, evleneceğim. Acaba kızlık zarımı evde dikebilir miyiz? Biçki dikiş kursuna giden bir arkadaşım var. Bana “Haydar Hoca tarif etsin, dikerim” dedi. Ne olur yardım edin.

CEVAP: Her şey olur yavrum, bu dünyada olmaz olmaz. Siz iyi bir yoldasınız. Zarını diktirecekler sıraya girsin, herkes bedelini ödesin. Altı kerelik olay bir çizikle silinsin. Ben bilmem. Sordun da söylüyorum. DİKECEK makineyi ve ustayı keşfederseniz neden olmasın, neden keseler dolmasın? Kızım, yalnız ufak bir engel olabilir. Makine bu ya, o sırada kazara bir başkasının eline düşer, o dikiverirse işte buna karışmam, böyle kirli işlere de bulaşmam.

Şişme erkek almak istiyorum

17 yaşında kızım. Birçok kişiyle ilişkiye girdim. Beni tatmin edebilecek, ateşimi söndürecek, yalnızlığımı giderecek, titreşim, hız, boy ayarı ve sesi olan, şişirilmesi kolay şişme erkek almak istesem ne kadar para bulmam gerekir?

CEVAP: İlişkiyle kevgire dönmüş bekar okurum. Şişme erkek olayı sana kalmış ama çok şey istiyorsun be kızım. Hız, boy ayarı, bunun için iki mekanizma gerekli. Bunlar monte edilir, bir elin yağda, bir elin mekanizmalarda... Lastikten erkek sahibinin kölesi. Bir de konuşanını istiyorsun, bir süre sonra sana ne söyleyeceğini biliyor musun? Şişme erkek “Yıprandın, yer bezine döndün. Bende artık zevk kalmadı, işte söndüm” falan filan... Dayanabilirsen dayan. Sıra geldi, ona bir vibratör taktırmaya. En kolayı o. Sorun şişirmede. Onda teknik farklı. Göz süzme, striptiz yapma, baygın bakmadan o şişmez. Sen kolay şişirmeye alışmışsın. Ama bir zahmet biraz üfleyiver ya da bir pompa al. Ama yanlış yapma, yerinde kullan ki patlatma!!!

Sarımsak yiyen kadın hamile kalmaz mı?

50 yaşındayım, hanım 39 yaşında. 7 çocuğumuz var. Benim oğlan yerinde durmuyor ama hanımın da hamile kalmasını istemiyorum. Köyde prezervatif yok. Sarımsak yiyince kadın hamile kalmıyormuş. Acaba doğru mu? RUMUZ: AZGIN KARTAL

CEVAP: Sarımsak, her derde deva sarımsak. Bir adam gider meyhaneye, yer sarımsaklı cacığı, yutar haydariyi, kebabı üstüne ekler. Yemeklerden sucuklu yumurtayı bekler. Turşunun üzerine sigara, alkolle iyi gider şiş ızgara. Kafa dumanlı, evde bekliyor 7 çocuklu kadın, o ki 7 canlı. Sıra yatağa geldi. O koku kadının iştahını yere serdi. O sırada sel bastı, lağım patladı, kokusu tüm mahalleyi kapladı. Nüfus planlamasına sarımsak da kitaplardaki yerini aldı.

Japon turistten bana radyasyon bulaşır mı?

Turizmle uğraşıyorum. Japon bir kadın turistle ilişkiye girdim. İlişki bittikten sonra bana nükleer santral Fukuşima’dan geldiğini söyledi. Acaba bana radyasyon bulaşmış mıdır?

CEVAP: Kızlar zaten radyasyonlu değerli okurum, Japonya’dan gelenler ise 3 kat radyasyonlu. Biri ta Hiroşima’dan, ikincisi nükleeer santralin patlamasından, asıl olanı ise anadan doğma kendilerinden radyasyonlu. O incecik seslerin, küçük ayakların, çekik, minik gözlerinin kaynağı bu işte. Gelelim senin Japones ufaklığa; kızı götürdün odaya attın. O sırada radyasyon aklına gelmedi, değil mi? Senin makine radyasyonlu bir titreşim de mi almadı? Diyelim ki bu kız 1 hafta sonra yine sana gelse... Geri mi çevireceksin? Türk delikanlısına yakışır mı? Ve sen, radyasyon dedektörü makinenle evlendiğinde sondaj yaptığında çekik güzlü kızın doğarsa, hiç şaşırma. Radyasyon madrasyon yok, hadi git işine.

Kebapla penisim 5 santim uzadı

4 çocuk babasıyım. 7 yıldır kebapçılık yapıyorum. Sürekli kebap yediğim için cinsel organım 7 yılda 5 santim uzadı. Bu etten kaynaklanıyor olabilir mi?

CEVAP: Kebapçı, seni gidi akıllı geçinen hesapçı. Öyle ya ye kebabı, yat yatağa, çek yorganı, organ ana karnında büyüyen cenin gibi 7 yılda 5 santim büyüyor. İyi hesap, iyi kâr. Ama bu işte bir bit yeniği var. Akıl evvel kebapçı, 10 saf erkeği bile kandırsan, onlara her gün bir porsiyon kebap satsan, yılda 3650 porsiyon eder. Kebap yiyenlerin de ellerinde cetvel. Ne var ki büyümüyor meret. Sen yine hesaba devam et. Yani bu yolda müşterilerin artsa, okurumuz da kebapçılığı bırakıp zengin olsa, lüks bir restoran açsa. Ah ah!! Nerede o günler? Allah yine koyunları korudu, yoksa kebap yolunda soyları kururdu.

7 kilo vermek için kaç kez seks yapmalıyım?

24 yaşında kızım, 10 kilo fazlam var. İlişkinin çok kalori yaktırdığını okudum. Ayda 7 kilo vermek için kaç kez cinsel ilişkiye girmeliyim? RUMUZ: THINGIRL

CEVAP: Sevgili okurum, koşarak merdiven çık, 15 dakika yürüyüver canım. Biraz mutfağa gir, çarşıya çık, falan da filan. İşte sana 15 dakikalık cinsel enerji tüketimi. Diyelim ki bu yöntemle 10 gram verdin. Günde 7 kez ilişkiye girersen 70 gram vereceksin. Oysa 70 gram vermek için pekala 700 metre yürüyebilirsin. Ayda 7 kilo vermek içinse günde 233 gram vermen gerekiyor. Bunu da 10’a bölersen günde 23 kez ilişkiye girmen gerekiyor. Hadi sana kolay gelsin.

Sabaha kadar 10 kızla oluyorum

24 yaşındayım. 10’a yakın kız arkadaşım var. İşten çıkınca hepsine gidiyorum. Sabah oluyor ama doymuyorum. Ne olacak halim? RUMUZ: ESMER

CEVAP: Esmerim, aklını başına topla. O kadınlar bizim kızlarımız, bacılarımız. Gelelim hesaba: Akşam saat 20.00, sefere çıkacaksın. İlk ziyaret ya Fatih’e ya Rami’ye. Fatih’te işi bitirdin. Rami’de yiyeceğini yedin. Şişli’ye şişlemeye gideceksin. Oradan Teşvikiye. Kız uyudu, seni bekleye bekleye. Kapıyı çaldın, açmadı. Yöneldin Sarıyer’e. Saate baktın, gecenin 03.00’ü. 4-1 galipsin, daha önünde 5 maç var. Ben seni nereye salayım? Eminönü’ne mi yoksa Osmanbey’e mi? Onlar sana dersini verecekler. Bu kızlarımızın lafla bile olsa namuslarına dil uzatmanın hesabını sana soracaklar.

11
Sıradaki haber yükleniyor...