Her çiçekten bal alınmaz

13 Nisan 2014, Pazar 05:00
AA

Gençlik güzel şey. Heyecanlar, kalpte çarpıntılar, güzel kızlar... Cinselliği yaşamak istiyorsunuz. Zamanı gelince ilişkinizi yaşayıp mutlu olacaksınız. Bu sırada kimsenin canını yakmayın. Her çiçekten bal almaya kalkarsanız başınız belaya girer...

BÖYLE SORU YOK!

Pompa kullansam işe yarar mı?

Penisimi büyütmek istiyorum. Ameliyat dışında bir yöntem arıyorum. Acaba penis pompası kullansam olur mu?

CEVAP
Değerli okurum, pompalarla oynamaya gelmez. Neyi, nasıl pompalayacaksın anlayamadım. İş yerinde biri basınçlı hava pompasını giysili arkadaşının poposuna tutup düğmeye basınca bağırsaklarını şişirip adamı öldürmüştü. Önce doğru pompa seçecek, markasına ve tarifine bakacaksın. İyi de bu kadar zora girmeye ne gerek var. Sen günde 3 defa 10’ar dakika “Kabaramazsın kel Fatma” diye onu heveslendir, 3 ay beynine işle. Yarım santim büyürse bu sefer sen kabarmaya başla.GÜNÜN SORULARI

Aylar geçiyor kocamın gönlü olmuyor

35 yaşında kadınım. 2 yıldır evliyiz. Bizim ilişkimiz iyi gitmiyor. Çünkü aradan aylar geçiyor ama kocamın cinselliğe gönlü olmuyor. Ne yapacağım, hayatımı böyle geçiremem. Bana yol gösterin.

CEVAP
Sevgili okurum, adamın kendi cinselliğinin mezarını kazıyor. Mastürbasyon yaptığını tahmin ediyorum. O da bu mezarının duası oluyor. Arabanın 3 tekeri patlak. Kalan tek tekerle bunca yol nasıl alınacak? Hayat engebelidir. Cinsellikte ise bu engebeler boldur. ‘Her taş yerinde ağırdır’ derler. Bu yolda bir çakıl taşı bile bazen bir tona bedeldir. Çoğu evlilikler gözü kapalı yapılır. Yol karanlık ise, el fenerine muhtaç kalınır. El fenerinin pili bitikse, kişi derdine mum yakar, yeni bir şans için sağa sola bakar. İş böylece çığrından çıkar. Evlilik bir sarmaşık gibidir. Çiçek verirse ne âlâ. Sadece ağaca sarılıp yükseliyorsa ne beladır!Sperm bulaşınca yara oluyor

1.75 boyundayım, 67 kiloyum. Mastürbasyon yapınca elime sperm bulaşıyor. Bu spermin bulaştığı yer yara oluyor, kızarıyor. Bunun nedeni nedir?

CEVAP
Değerli okurum, sorunundan kurtulman için birçok çözüm var. Sıralayalım: 1) Eldiven giy, eline bulaşmasın. 2) Çift atlet giy, aralarında özel yerleştirilmiş naylon bulunsun. 3) İç çamaşırın için de aynı şey yapılsın. 4) Banyoda su kesintisi olmasın diye bir bidon damacana su bulunsun. 5) Yapmayıver ya da yaparsan maşayla tutuver. İyi hoş da değerli okurum, başın göğe değdi mi? İşte sordun, işte cevabını aldın, ez, ez, ez ve suyunu iç. Meni kesin olarak kızarıklık ve alerjik yapmaz. Çünkü insan kendi kendine alerjen madde üretmez.***********************

Zevk alamıyorum

21 yaşındayım. Erkek arkadaşımla birlikte olurken zevk alamıyorum, orgazm olamıyorum. Sadece acı hissediyorum. Bunun nedeni ne olabilir?

CEVAP Sevgili okurum, nedenin yüzde 50’den fazlası arkadaşınla ilgili. Her bakımdan sert bir erkek olduğu anlaşılıyor. Estetik, ince, deneyimli değil. Tabii sen de korkuyor ve ürküyorsun. Bunlar yan yana gelince bu sorun çıkar. Ama zevk alamama uzarsa gelecekte evliliğine olumsuz etkileri olur.Başıma ağrı giriyor

29 yaşındayım. 2 günde bir mastürbasyon yapıyorum. Son 1 haftadır tam boşalacağım sırada başıma şiddetli bir ağrı saplanıyor. Boşalınca yavaş yavaş geçiyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, mastürbasyon yapmadan yarım saat ya da 1 saat önce bir baş ağrısı hapı al. Bir süre böyle dene. 15-20 gün süreyle boyun ve baş kaslarına masaj yap. Heyecan fazlalığından, adrenalin yüksekliğinden olabilir, sakin ol. Geçmezse doktora git.


Nişanlımın sertleşme sorunu var

Nişanlım 29 yaşında ve sertleşme sorunu yaşıyor. Aslında sertleşme oluyor ama hemen bitiyor. Bu durum evlendiğimizde bir sorun yaratır mı? Doktora gitmeyi düşünüyor. Psikolojisi bozuldu. Ne olur bizi aydınlatın.

CEVAP Değerli okurum, önemli bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Psikolojik destek almasında yarar olabilir.Mastürbasyonu nasıl engellerim?

18 yaşındayım. Günde 2 veya 3 kez mastürbasyon yapıyorum. Bir türlü bu duruma karşı koyamıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP Değerli okurum, koy yavrum. Bak küçük kardeşin de günde 6 kere yemek yiyormuş. Sana sordu, ne dersin? Yasaklasan, kaçamak yer. Cezalandırsan göze alır. Geriye ne kalır? İrade, telkin ve dikkati başka yerlere çekmek.İlişkiye ara veriyorum

30 yaşında çiftiz, 5 ay önce evliyiz. Eşimle ilk kez gerdek gecesi birlikte olduk. İlişkiye girerken eşimden gelen sıvı çok kötü kokuyor. Bazen midem bulanıyor ve ilişkiye ara veriyorum. Ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP Değerli okurum, eşini derhal bir kadın doğum uzmanına götürerek tedavi ettir. Rahimden gelen mantar ya da iltihabi bir hastalıktan olabilir. Bu kokunun mutlaka giderilmesi ve tedavi edilmesi gerekiyor.


 

Cinselliğin zararı olur mu?

18 yaşındayım. Benden 1 yaş küçük kız arkadaşım var. Bu yaşta cinsel ilişkinin kız arkadaşıma zararları nedir?

CEVAP Değerli okurum, kız arkadaşının hayatını karartabilir bir biçimde zarardır. Çok erken. Böyle bir sorumluluğa da girme.Acaba hamile kalır mı?

24 yaşındayım. Partnerimin kızlık zarını bozmadan iki kere içine boşaldım hamile kalma riski nedir?

CEVAP Değerli okurum, kızın hamile kalma riskini hiç kimse bilemez. Bu bir kapalı kutudur. Kalmış da olabilir kalmamış da olabilir.Bakire değilim ama... 

20 yaşında kızım. 3 yıl önce ilişkiye girmiştim. Bakire değilim. Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Bakire olmadığım halde benden kan geldi. Bunun nedeni ne olabilir?

CEVAP Değerli okurum, ikinci kere kanadı. Her iki organın da uyumunda sorun yaşamış olabilirsiniz. Yani çap sorunu.
Neden pişman oluyorum?

17 yaşındayım, her mastürbasyondan sonra pişman oluyorum. Sebebi sizce nedir?

CEVAP Sevgili okurum, erkekliğine zarar verme inancındandır. Bu bile bize gençlerin cinsellikteki bilgi derece ve heyecanlarını gösteriyor. Bu bilgisizlik hepimizi mutsuzluğa götürüyor. Kitaplar okuyun. Kulaktan dolma bilgilere inanmayın.Gebelik ihtimali var mı?

24 yaşındayım ve 20 yaşında nişanlım var. Evlenmeden önce cinsel ilişkide bulunmak istemiyoruz. Ben boşaldığımda spermler onun cinsel organına sızarak geçiyor. Gebe kalır mı?

CEVAP Değerli okurum, bütün cinsel birleşmelerde gebelik ihtimali vardır. Ama olasılığı çok düşüktür. Nişanlının midesinin bulanması psikolojik olabilir. Hamile olup olmadığını test yaparak öğrenebilirsiniz. Bunun için de bir kadın doğum uzmanına başvurun.Kobra rahat durmuyor

Kobrayı zaptedemiyorum. 4 kız arkadaşım var ama hiçbiri benimle ilişkiye girmeyi kabul etmiyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP Neden girsinler ki değerli okurum? Ortada bir kobra var, zehir saçıyor, öyle bir zehir ki, öldürmüyor ama iz bırakıyor. Sonra kobra, uzaklaşıp kendi hayatını yaşıyor. Ben bu kızların sırtını sıvazlıyorum ve alkışlıyorum. Sana da “Oğlum, bu dört kızla ilişki hakkını nereden buluyorsun?” diye tessüflerimi yolluyorum.

GÜNÜN SÖZÜ: Evrende tek ve yalnız dünyamızı şenlendiren bizleriz. Bir de onu karartmasaydık. H.D

 

14

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.