İlişki rayına girince...

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadınların orgazm sorunu ilişki yerine oturdukça, eşler arasındaki uyum arttıkça çözülüyor. Cinsel ilişkideki mutluluk için kadın kadar erkeğe de görev düşüyor. Erkek, kadının ruhunu okşamalı, ona sahip çıkmalı, ilişkiye ve orgazma alıştırmak için elinden geleni yapmalı ki huzur olsun

Gebe olabilir miyim?

16 yaşında kızım. Sevgilim de 25 yaşında. En son birlikteliğimizde prezervatif içeride kaldı. Yarım saat sonra çıkardığımda içeride biraz sperm vardı. Acaba hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP

Olabilir yavrum ama olmama olasılığı büyük.

Yırtılmış olabilir mi?

23 yaşında kızım. Erkek arkadaşımın penisi cinsel organıma 4 santim kadar girdi. Kızlık zarımın bozulup bozulmadığını merak ediyorum. Kan gelmeme olasılığı var mı?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlık zarı barajı aşılmış. Ancak esnekliğinden kanama olmamış. Daha sonraki birleşmelerde zayıf da olsa kanama olabilir. Ama büyük oranda kanamayacak.

Mastürbasyon spermleri bitirir mi?

17 yaşındayım. Penisim 10 santim, normal mi? Bir de fazla mastürbasyon yapmak spermleri bitirir mi? Yoksa spermler sürekli üretilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, spermler sürekli üretilir ama kafayı bu konulara takarsan ve çok mastürbasyon yaparsan farklı sorunlar çıkabilir. 10 santim penisle mutlu evlilik yapılır. Kilon varsa, onları da eritirsen penis biraz daha görüntüye girer.

Eşim istem dışı kendini kasıyor

3 aylık evliyim. İlk gece eşim cinsel organımı gördü ama korktu. Şimdi beraber olamıyoruz. Kendini kasıyor ama çok istekli. İstem dışı kasıldığını söylüyor. Acaba ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, vajinismus. Tek seansta çözüyoruz, bin kere duyurduk. İşte yeniden yazıyorum. Bu durumu uzatıp evliliğinizi sarsıntıya sokmayın.

Orgazm olamıyorum

Düzenli bir seks hayatım var ama orgazm olamıyorum. Erkek arkadaşım da bu durumu anlıyor ve çok üzülüyor. Ne yapmamız gerekiyor?

CEVAP

Sevgili yavrum, kadınlar, kızlar genellikle böyle. Bu konunun şu an kesin tedavisi yok. Belki bir profesyonel yardım almanın yararını görürsün. Size teknik ve fizyoloji öğretilir.

Penis boyumla kilomun ilgisi var mı?

16 yaşında, kilo sorunu olan bir gencim. Penisim 5 santimin altında. Bunun kilolarımla ilgisi var mı?

CEVAP

Var değerli okurum. Zayıfla. Uzmana git. Yemeklerini azalt. Abur cuburdan kaç. Gazlı içecekleri bırak. Şekerli ve tatlı yiyeceklere asla parmağını uzatma.

Hamile kalmış olabilir miyim?

17 yaşında bir genç kızım. Erkek arkadaşımla prezervatif kullanarak ilişkiye girdik ama içimde kaldı. Prezervatifi çıkardığımda içinde çok az sperm vardı. Sizce hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, bir ihtimal. Ben ne diyeyim? Ama o ihtimal de çok yüksek değil. Bari seni böyle teselli edeyim.

Kız arkadaşım gebe kalır mı?

23 yaşındayım. Kız arkadaşım geçen gece bizde kaldı. Alkol aldık ve beraber olduk. Çok kan geldi. Onu duşa götürdüm, yıkadım. Sonra yine devam ettik. Ben içine boşaldım. Onun adeti yeni bitmişti. Sizce hamile kalır mı?

CEVAP

Değerli okurum belli olmaz ama gebe değil gibi gözüküyor. Biraz daha bekleyin. Eğer reglisini görmezse gebelik testini yaptırın. Ve garantiye gidin.

Neden ilişkiye girince boşalamıyorum?

27 yaşındayım, 7 yıllık evliyim. Normal ilişkiye girdiğimde boşalamıyorum. Mastürbasyon yapınca boşalıyorum. Sertleşme sorunum yok. Eşimle uyumumuz iyi. Acaba neden olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, mastürbasyona şartlanmışsın. Her şey bu şartlanmadan kaynaklanıyor. Yani diyelim ki tatlıyı çorbadan önce yiyorsun. Şartlanmayı değiştirmek için bazı yöntemler kullanmak gerekir. O öneriler de bu sayfaya girmez.

Kocamla ilişkiden zevk almıyorum

35 yaşında, iki çocuk annesiyim. Eşim 41 yaşında. Eşimle birleşmeden zevk alamıyorum. İlişkiden zevk almak istiyorum. Eşim film izliyor, bilgisayarın başından ayrılmıyor. Ben zevk almayı nasıl başaracağım?

CEVAP

Sevgili okurum, evlilik zor yıllara gelmiş. Yaşına bakarak yaptığım tahmine göre evliliğiniz 10-20’li yıllar arasında. Orgazm olamaman nerdeyse kadınların yüzde 50’sinde yaşanan bir olay. Klitoris orgazm olman ve vajinal orgazm olmak istemen ve beklentin senin soğuk bir kadın olmadığını gösteriyor. Erkeğin ne kadar usta, bilmiyorum. Çünkü çoğu şey erkeğin elindedir. Yani kadın bir mermerse, erkek bir heykeltıraştır. Ondan bir baş yapıt çıkarabilir. Eşinin internet sohbetlerini tehlikeli, karanlık, çıkmaz sokaklarda dolaşır diye yorumluyorum.

Aldatsam yanlış mı olur?

25 yaşında, evli kadınım. Kocamın beni iş yerindeki arkadaşıyla aldattığını öğrendim. Bende de aldatma duygusu oluştu. Acaba aynı şekilde ben onu aldatsam yanlış mı yaparım?

CEVAP

Sevgili okurum, yanlışa yanlışla karşılık verilmez. O zaman sen yanlışın karesini yapmış olursun. Kimse ona yaptığı için gıkını çıkarmaz. Ama dünya senin başına yıkılır. Kaldı ki kocan bu yolda devam edecek. Senin yarış atın nereye kadar bu yarışı sürdürebilecek? Daha ilk turda at seni sırtından atacak. Ya da bileği burkulacak. Oysa atı alan kocan da bu konuda Üsküdar’ı değil, Konya ovasını çoktan geçmiş olacak. Bir hayat bu kadar ucuz harcanmamalı. Kadınlar da hayat oyununda erkeklerin jokeri olmamalı. Olmaz inşallah ve de muradına erişene maşallah!!!

Kızlar ilişkiye yanaşmıyor

18 yaşındayım. Hiç ilişkiye girmedim ama çok mastürbasyon yapıyorum. Kızlarla ilişkiye girmeyi denedim ama kızlar bu işe yanaşmıyor. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, doğrusu inanamadım. Gerçekten mi? Yani şimdiye kadar hiç mi ilişkiye girmedin? Peki nasıl dayandın? Rüyanda da mı olmadı? İnanmıyorum. Neyse biz ciddi olalım, mesleğimize toz kondurmayalım. Genç adam daha senin ilişki yaşın değil ki neden yakınıyorsun? Kızlar niçin yanaşsınlar, senin deneme tahtan mı olsunlar? Eğer kendin için bir iyilik yapacaksan mastürbasyonu haftada 3-4’e indir ki ileride eşine yüzün kara çıkmasın. Kızlara elleşme. Sanırım senin de kız kardeşin vardır. 20 yaşından önce ilişkiyi kafandan sil at. Git ananın dizine yat ve bir süre daha keyfine bak.

Kan yüzünden boşanıyoruz

Eşimle 2 yıl önce evlenmeden birlikte olduk ve 1 ay içinde evlendik. İlk gece kan gelsin diye zorladı. Sabah çamaşırımda kan vardı ve bu kanama 3 gün sürdü. Bunu bildiği halde şimdi benden boşanıyor. Neden böyle oldu ve ne yapacağım?

CEVAP

Kurt dereden su içiyor. Derenin akıntısının altında kuzu da su içiyor. Kurt üzerine gider, “Sen benim suyumu bulandırdın, seni yiyeceğim” der. Kuzunun “Ama ben akıntının üstünden değil, altından içtim, suyunu bulandırmadım” açıklamasına “Üstünden de içsen, altından da içsen ben seni yiyeceğim” der ve yer. Sizin ayrıntılarınız farklı da olsa olayınız bu. Adam erkek. Kadın yani kuzu sen olduğun sürece mutlaka bir tür yenileceksin demektir. Yeme yöntemleri ise çoktur. Halk bunu ‘Başını yedi’ diye yorumlar. Kuzu bu, nereye kadar dayanabilir? İşin garibi sen olayına üzülüyorsun. Oysa senin adına ben seviniyorum. Yaşam boyu her fırsatta haksız yere önüne konulan zehir zıkkım yemeği istesen de yiyemeyeceksin. Gerisini sen bilirsin. Aklın, yüreğine yol göstersin.

GÜNÜN SÖZÜ

Aşk bir çiçek gibidir. Önemli olan açmasıyla solması arasındaki süredir. H.D.

14

Yazarlarımızdan

14 Mayıs 2021, Cuma 07:00
14 Mayıs 2021, Cuma 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder