Işleri zorlaştırmayın

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İlk geceden hem kızlar hem de erkekler korkuyor. Bu korku ne yapacaklarını bilmemekten kaynaklanıyor. Gençler, cinsel organlar anahtar ve kilit gibidir. Her şeyi akışına bırakır, acele etmezseniz yatak odanızda sorun çıkmaz. Endişe varsa işler zorlaşır.

BÖYLE SORU YOK!

Benimki hep sert

59 yaşındayım, evliyim, isteğim azaldı. İğne yaptırdım. İğneden önce 10 günde bir hareketlenirdi. Şimdi kuşum hep sert. Perişanım, yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, bu iğne nereye yapıldı? Cinsel organa yapılan iğneler var. İlacın dozu fazla gelirse bu dediğin oluyor ve penise kan doluyor. Kan geri dönemeyince de penisin sertleşme sistemini bozuyor. Bu iğne yapıldıktan 4 saat sonra yumuşama olmazsa, penisten kan alınıyor. Üstelik o sertlik ağrılı oluyor. Burada sorun ciddi. Bu iğneleri erkek kendi kendine yapıyorlar. İğnesiz yuvalarında birer solucan, iğneli, durmak bilemeyen birer afacan. Bizim erkekler de baş havada, kollar yanda hepsi birer playboy.

GÜNÜN SORULARI

6 yıldır ilişkimiz yok

Kocamla 6 yıldır ilişkiye girmedik. Kocamı seviyorum ama çok ilgisiz. Bir çocuğum var. Benimle birlike olmuyor, mastürbasyon yapıyor. Sizce kocam iktidarsız mı?

Sevgili okurum, iktidarsız olduğunu sanmam. Eşini bütün olarak düşün. Beyniyle, bedeniyle ve cinselliğiyle. O zaman şu soruyu soracaksın kendine: Cinselliği iyi ama ilgi yok. “Bu evliliği 50 yıl sürdürebilir miyim?” Ya da ilgisi iyi, cinsel ilgisi yok. Eğer takıntı türü zevkleri varsa bunun için de kendi istemesi koşuluyla tedavi edilebilirse yuvanız kurtulur. İnancım o ki bu evlilik çatırdıyor, önü karanlık gibi.

Çok terliyorum

20 yaşındayım, ilişkide çok terliyorum. Kız arkadaşım rahatsız oluyor. İlişkiyi tamamlayamıyoruz. Ne yapalım?

Değerli okurum, vallahi bereket bu. Saunaya gitmeye hiç gerek yok. Parasız ter ve toksin atıyorsun. Kız arkadaşına benden bir selam sarkıt. Sana bir deodorant alsın. İlişki öncesi bir kova serin su döküver. Zaten kız senin için gelmiş, acelesi ne? Ayrıca neden serin ya da klimalı bir odada bu işi yapmıyorsun? Bu kadar basit bir şeyi de akıl edemiyorsan bu kızı elinde tutmayı nasıl başarıyorsun?

Kız korkuyor ama istiyor

Penisim çok büyük. Kız arkadaşım korkuyor ama ilişkiye girmeyi istiyor. Ne önerirsiniz?

CEVAP

Değerli okurum, kitaplara baktım, önerecek bir şey bulamadım. Bir yerde bir not var, onu sana okuyorum. Organla uzlaşmanı sağla. Kimsenin kanına, canına dokunma. Sabırlı ol, üzerine çökmüş bu çileyi çekmeye hazırlıklı ol. Kız arkadaşına zarar verme.

Sorun olur mu?

18 yaşındayım, sevgilimle haftada 2 kez ilişkiye giriyoruz. Bu bir sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, yaratmış bile. Alışmış, bir periyoda bindirmişsiniz işi. Bir gün kız arkadaşınla ayrıldığınızda yine canın çekecek, deli gönül bir başkasını arzu edecek. Yahu kıyım makinesi mi olacaksın? O kızların bir kısmı da senin arkadaşın, kardeşin, öyle gör.

İlk geceden ürküyorum

26 yaşında kızım, 2 hafta sonra düğünüm var. İlişkiye girmekten çok korkuyorum. İlişkiye girerken nelere dikkat etmeliyiz?

CEVAP

Değerli okurum, kadınların çoğu ilk geceden korkar. Bu korkular o kadar ileri gider ki karşımıza vajinismus olarak çıkar. Korkuyu yenmek için ilk önce olayın doğallığını düşün. Cinsel organlar tıpkı anahtarla kilidin uyması gibi doğal mimari tarafından kusursuz şekilde yapılanmıştır. Kendini hazırlar, düşüncelerini acıya yoğunlaştırmaz ve karın kaslarını germeden, derin derin soluk almayı başarırsan bu olayın üstesinden gelirsin.

Sadece titriyorum

25 yaşında kızım. Birkaç defa erkek arkadaşımla yüzeysel ilişkiye girdim ama çok zevk aldığım anlarda bile sadece titreme oluyor, orgazm olamıyorum. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurum, tedirgin olma, orgazm olacaksın. Daha zamanı var, biraz bekle. Kadınlarda doğrusu böyledir. Önce ruh alışacak, sonra beden. Şimdilik titremeye devam, kendini sorgulama. Gerisi olumlu olarak kapını çalacaktır.

Erken boşalıyorum

40 yaşındayım, 14 yıldır evliyim. Evleninceye kadar ilişkiye girmedim, kendi kendimi tatmin ettim. Şimdiyse eşimden zevk alamıyor, erken boşalıyorum. Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, 15 yaşında ergenliğe erdin. Yaş 40. Aradan geçen 25 yıl var. Bir bakıma cinselliğin yarı ömrü. Sen çok gerilerden işe başlayacaksın. Önce cinselliğe alışacaksın. Nitekim 14 yıllık evlilik bu alışkanlığı kırmaya yaramamış. Kadına da yazık olmuş. Doğa düzeninden sapınca bazı olaylarda geç kalınıyor. Bir uzman size çare bulmaya çalışır ama sonunu bilemem.

Suçlu hissediyorum

25 yaşındayım. İlişkiye girince kendimi suç işlemiş gibi hissediyorum. İlişkiden sonra herkes bana bakıyormuş gibi geliyor. Uzun süre ilişkiye girmiyorum, sonra da kötü oluyorum. Sorun benden mi yoksa toplumun cinselliğe bakışından mı kaynaklanıyor?

CEVAP

Değerli okurum, her ikisinden de. Daima orta yol var. Kendi geminin kaptanı sensin. Orta yolu bulmak senin görevin.

Hamile miyim?

23 yaşında kızım. Nişanlımla yüzeysel bir şeyler yaşadık. Üzerimde iç çamaşırım vardı. Acaba iç çamaşırımdan sperm geçme olasılığı var mı? Hamile kalmış olabilir miyim?

CEVAP

Sevgili okurum, hamile falan değilsin. Keyfine bak. Ama deneyip de durmayın.

Tatlı yiyince sertleşiyor

22 yaşındayım. Şimdiye kadar cinsel deneyimim olmadı. Tatlı yiyince sertleşme oluyor. Ancak mastürbasyon yapınca geçiyor. Bazen günde 4-5 kere mastürbasyon yapıyorum. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, tatlı yeme. Kilo alacaksın. İleride şeker hastası bile olabilirsin. Her yönüyle sağlığın tehlikeye düşecek. Ayrıca tatlı yemekle sertleşmenin arasında bağlantı yok. Öyle olsaydı insanlar tepsi tepsi tatlı yerdi. Tatlı yediğin için miden ve özellikle beynin mutlu oluyor. Mutlu ortamda da ereksiyonun tetiklenmesi kolaydır. Olay budur. Amma günde 4-5 kere mastürbasyon senin hayatını baltalar, dikkat et.

Cinsel organ çok büyük

Cinsel organım çok büyük. Ne yapacağımı bilemiyorum, artık sokakta yürüyemez olduk. Doktor da bir çare bulamadı. Tek ümidim sizsiniz. Yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, gerçekten çok büyük. Bu mutlu evlilik ya da birliktelik yaratmaz. Her şey senin elinde. Ameliyatla küçültülmesi mümkün değil. İdareli kullan. Evlenirken de uygun birini seç, ufak tefek olmasın.

Geceleri boşalıyorum

22 yaşındayım. Geceleri uykuda boşalıyorum. Bu haftada 3-4 kez oluyor. Nasıl durdururum?

CEVAP

Değerli okurum, niye durduracaksın oğlum? Maşallah kaynak zengin. Fazlası taşıyor. Onu durdurmak için ağır uyku ilaçlarını yazmak gerekiyor. Bu sefer de başını kaldıramazsın. Bir süre sonra geçecek. Ama mastürbasyonu hızlı yapma, kendini yavaşa alıştır ve sert yatakta yat.

Hep kan geldi

Erkek arkadaşımla 3 kez ilişkiye girdim, üçünde de kan geldi. Acaba neden olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, içerideki kılcal damarların basınçtan dolayı zedelenmesinden. Tekrar kan gelirse jinekoloji uzmanına gitmelisin.

Nasıl küçülür?

Penisimin boyu 20 santim. Büyük olduğu için kızlar ilişkiye girmek istemiyor. Korkuyorlar. Küçültmek için ne yapmalıyım?

CEVAP

Değerli okurum, küçülmüyor. Kızları da korkutmayın. Oyunu kuralına göre oynayın.

GÜNÜN SÖZÜ

Aşk terazinizde arıza varsa ibreyi genellikle karşı taraf bozar. H.D.

SON YAZILARI

TÜM YAZILARI

Yazarlarımızdan

11 Ağustos 2020, Salı 07:01
11 Ağustos 2020, Salı 07:00
11 Ağustos 2020, Salı 07:01
11 Ağustos 2020, Salı 07:00
Sıradaki haber yükleniyor...
holder