Kadına sadece acı veriyor

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkekler daha büyük cinsel organ peşinde koşuyor. Bu köşeye gelen soruların ardı arkası kesilmiyor. Beyler, elinizde olanla idare edin, büyüğüne özenmeyin. Cinsel organ kadar büyükse eşiniz o kadar acı çeker, mutsuz olur. Onun canının yanması hoşunuza mı gider bir düşünün.

Bozulmuş olabilir mi?

Parmakla kızlık zarı bozulup bozulabilir mi? Parmağım vajinanın biraz içine girince kahverengi akıntı geldi. Acaba kızlık zarı bozulmuş olabilir mi? Ne olur yardım edin.

CEVAP

Kızım, bozulmadı. Parmağını çek oralardan. İçeriler tehlikelidir, dışarılarda dolaş.

Penisim normal mi?

19 yaşındayım. Cinsel organımın ereksiyon hali 14 santim. Acaba normal midir?

CEVAP

Değerli okurum, normalin normali. Ereksiyon hali bizim için önemli. O da kitabın yazdığı kadar ideal.

Hamile kalır mı?

Ben adet döneminde kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Acaba hamile kalır mı?

CEVAP

Kalmaz yavrum. Ama binde bir de olsa, hani belli de olmaz.

Doymuyoruz

Kız arkadaşımla sabaha kadar ilişkiye giriyor, doymuyoruz. İleride bir sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, canına okur. Ne o yani evlenecek misiniz? Getirme beni kapına. Gelirim, seni annenin önünde diz çöktürürüm. ‘Bak bu oğlun var ya ne haltlar karıştırıyor, neler düşünüyor’ derim. Daha şimdiden bu yolun sonu bulunur mu?

Görünce korkuyorlar

20 yaşındayım. Penisim 20 santim. Bugüne kadar 2 kişiyle birlikte oldum, her ikisi de çok korktular. İleride sorun yaşar mıyım? Günde 2-3 kez mastürbasyon yapıyorum. Bunu azaltmanın faydasını görür müyüm?

CEVAP

Değerli okurum, penis boyu bakımından faydasını da zararını da görmezsin. Ama bu kadar mastürbasyondan ileride bir sürü zarar görürsün. Kızların korkması doğal. Kendini onların yerine koy, ne kadar korkacağını düşün. Sen kızları korkutmaya mı geldin dünyaya? Evlendiğinde formüller bulunur. Diyelim ki kız arkadaşın oldu. Çocuğum onun da ruhu var. Psikolojini bozma, hayallerini yıkma.

Kanaması var

20 yaşındayım. Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Penisim yanlışlıkla onun vajinasına değdi. Bana iç çamaşırında kan gördüğünü söyledi. Sonra tamamen ilişkiye girmeye karar verdik. Yaklaşık 1 haftadır kanaması var. Acaba kızlığı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşının kızlık zarı sanıyorum ’Elveda’ dedi. Eee ne yapalım bir ucu sende, bir ucu onda. Bundan sonrasına erdemli ve insancıl boyutlarda karar verin.

Nişanlım çok isteksiz

21 yaşında, nişanlım kızım. Evlenmemize çok kısa bir süre var. Ben nişanlımı görünce gözümü dudaklarından alamıyorum. Cinsellik aklımdan çıkmıyor. Ama o çok isteksiz. Kendimi mastürbasyon yaparak tatmin ediyorum. Ne olur yardım edin.

CEVAP

Sevgili okurum, yardım alacak bir şeyin yok. Sevgilini ısıtır ve kaynatırsın bile. Sende bu ateş ve tutku varken adam kısa zamanda istediğin forma girer. Ama ona da bu zaafını fazla belli etme. Korkutup ürkütme.

Eşim dayanabilir mi?

23 yaşındayım. Cinsel organım çok büyük. Pek çok kadınla ilişkiye girdik. İlişkiye girdiğim kadınlar sürekli çığlık atıyor, ilişkiden zevk aldıklarını söylüyorlar. Acaba evlendiğim zaman eşim bu duruma dayanabilir mi?

CEVAP

Değerli okurum, boş ver bu fasa fisoları. Eşinle de hayat kadınlarını kıyaslama. Sana yakıştıramadım. Saygıdeğer eşin çığlık atabilir. Ama acıdan mı, zevkten mi onu ben bilemem. Bilmediğim şeye cevap veremem.

Neden sonra başladı?

26 yaşında kızım. Nişanlım da 30 yaşında. İkimiz de ilk cinsel deneyimimizi yaşadık. Kanama olmadı, zarımın esnek olduğunu düşünüp umursamadım. Ama 10’uncu gün kan geldi. Neden ilk gün değil de 10 gün sonra bu kanama oldu?

CEVAP

Değerli okurum, oluyor böyle. O gün kızın biraz kasılması, hareket açısının değişmesi, basıncın etkisi ile bir şeyler oluyor. Sonunda doku bu. Kanamış. Aklından da silmen için güzel bir fırsat. Daha ne istiyorsun? Hadi kolay gelsin.

Kız utanıyor, neden?

18 yaşındayım. Kız arkadaşım cinsel ilişkiye girmeye çok utanıyor. Ne yapmamız lazım?

CEVAP

Okurum, hemen bu düşünceyi kafandan atman lazım. Öğrencisin, öğrenmeye gidiyorsun okula. O amacı bırakıp da başka şeylerde öğrenmeye merak sararsan önce notlar düşer. Üniversite sınavlarında derece düşer. Böyle tencerede kötü bir yemek pişer. Eğer bunlara razıysan yola devam. Adam olacaksan derslere iyi sarıl.

Başı dönüyor

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. Boşalırken kendimi çektim. Sevgilim yeni adet görmüştü. Kızda baş dönmesi ve mide bulantısı başladı. Hamile olabilir mi?

CEVAP

Okurum, umarım ve sanırım değil. Bu yaşta ikinize de çocuk felaket getirir. Bunun da acısını en çok çocuk çeker. Önlem almadığınız sürece oranı düşük de olsa hep tehlike söz konusu. Şimdilik bu tehlikeyi atlattınız. Kız arkadaşın psikolojik gebelik yaşıyor. Ona da iyi haberi ver. Sen de üzülme. Ama binde bir ihtimal gebelik de olabilir. Onu da o zaman düşünürsünüz.

Acı çekiyor

Cinsel organım 19 santim. Bugüne kadar pek çok kadınla ilişkiye girdim. Hemen hepsi ilişkide çok acı çektiğini söyledi. Ne yapayım?

CEVAP

Okurum, büyük penis kadınlara acı verir. Dikkatli ol, mutlu yaşamın sırrı senin elinde.

BÖYLE SORU YOK!

Cinsellik olmayınca aşk yalan mı?

21 yaşında kızım. Hiçbir erkekle cinsel ilişkim olmadı. Bu zamana kadar hiç mastürbasyon da yapmadım. Cinsellik olmayınca hiçbir erkek benimle ilişki yaşamak istemiyor. Benim de duvarlarım var sanırım. Ne yapacağım?

CEVAP

Sevgili okurumun arkadaşları ve sevgili erkekler, sizlerin hiç derdi, tasası mı yok? Aklınızda hep aynı hedef, aynı sonuç. Siz aşkı bilmez misiniz? Sekssiz aşkı merak edip öğrenemez misiniz? Bu ne iştah, bu ne açgözlülük. Sanki kızlar eti yenilecek kuş, sizler birer şef elinizde tava, tavlasam da tavlasam. Ardından punduda getirip çiğnesem. O bitince başka kuşu kovalasam. Ya sonra? Sonrası malum. Aşk çocukların oyuncağı, gençlerin yaşam suyu, yaşlıların düşüdür. Bu işi basite indirgemeyin, hep aynı hatayı işlemeyin.

GÜNÜN SORULARI

Hiç ilişkiye girmedim

22 yaşındayım. Hiç ilişkiye girmedim. Sürekli mastürbasyon yapmak istiyorum. Kilomdan ötürü penisim biraz küçük. Ne yapmam gerekiyor? Çıkmaza girdim

CEVAP

Değerli yavrum, ormanda avlanan avcıların tuzaklarına yakalanan tavşanlar gibi sen de mastürbasyona takılıp kalmışsın. Benim seni kurtarabilmem için o tuzağı ormandan çıkarmam gerekiyor. Ancak sadece benim gücüm yetmez. Çünkü ipin ucu senin elinde. Hadi benim genç delikanlım, mastürbasyon sofraya yemek koymuyor. Hatta olan lokmaları da bölüyor. Dikkat et, seni ileride açlık bekliyor. Üstelik cinselliğin ihaneti de kapıda.

Sertleşmiyor

Son 1 haftadır penisim hep sönük. Mastürbasyon yapsam bile geç sertleşiyor. Geciktirici bir sprey kullandım ve artık hissetmiyorum. Gerçekten psikolojim bozuldu ne yapabilirim?

CEVAP

Domates, biber, patlıcan. Ne ararsan var, penis küçüklüğü, ereksiyon güçlüğü, erken boşalma. En son sprey de çıkmış filelere. Olmuş sana acı bulamaç. Yaramıyor bunlar, işe yaramıyor. Bizim uzmanlık alanımızdasın, soluğu hemen bir uzmanın kapısında almalısın. Çareler tükenmez, insan psikolojisi de öyle kolay kolay bozulmaz.

GÜNÜN SÖZÜ

Kelle koltukta olabilir ama asla bacakların arasında olmasın. H.D.

Yazarlarımızdan

26 Ekim 2020, Pazartesi 14:19
26 Ekim 2020, Pazartesi 13:53
26 Ekim 2020, Pazartesi 13:52
Sıradaki haber yükleniyor...
holder