Kadınını düşünmeyen üzülür

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kadın binbir hevesle sevdiği erkekle evleniyor, mutlu bir yaşamın hayalini kuruyor. Ancak mutluluk yatak odasına uğramıyor. Erkek, mastürbasyondan vazgeçemiyor, eşini hiçe sayıyor. Beğenilmediğini düşünen kadın da üzülüyor ve cinsellikten soğuyor.

Hemen sertleşiyor

20 yaşındayım, cinsel deneyimim olmadı. Tatlı yemekten kendimi alamıyorum. Aşırıya kaçınca anında sertleşme oluyor. Mastürbasyon yapana kadar sertleşme devam ediyor. Bazen günde 4-5 kere yapıyorum, sertleşme bitmiyor. Ne olacak?

CEVAP

Değerli okurum, tatlı yeme. Kilo alacaksın. İleride şeker hastası bile olabilirsin. Her yönüyle sağlığın tehlikeye düşecek. Ayrıca tatlı yemekle sertleşme arasında bağlantı yok. Öyle olsaydı insanlar tepsi tepsi tatlı yerdi. Tatlı yediğin için miden ve özellikle beynin mutlu oluyor. Mutlu ortamda ereksiyonun tetiklenmesi kolaydır. Olay budur. Ama günde 4-5 kere mastürbasyon senin hayatını köstekler. Seni uyutur.

Banyoya gidiyorum

22 yaşındayım. Her gece rüyamda biriyle sevişip sabahları banyo yapmak zorunda kalıyorum. Bu aralıksız devam ediyor. Her sabah banyo yapıp hastalanmaktan korkuyorum. Ne yapmam gerek?

CEVAP

Oğlum, sana değil, şehrin suyuna acıyorum. Zaten iklim yüzünden su sıkıntısı kapıda. Hasta olmazsın umarım. Senin gibi gençler hepsi de aynı kanda, aynı canda olsa, her sabah öteki aileler musluğu açınca sadece ‘Tısss’ sesi duysa. İşte onlara acıyorum. Sağlıklı kaldığın sürece hepimize daha yararlı olacaksın.

Kızlardan soğudum

20 yaşındayım. En son 10 ay önce cinsel ilişkiye girdim. Kızlardan soğudum. Kötü giden ilişkilerim de buna sebep oldu. Ama mastürbasyona devam ediyorum. Seksten mastürbasyondan aldığım zevki alamıyorum. Evlenince bu durumun sorun yaratmasından çok korkuyorum.

CEVAP

Okurum, yaratabilir. Güzel eşi yatak odasında beklerken banyoya kaçıp mastürbasyon yapan nice erkek biliyorum. Sen o geri dönüşü zor olan yolun başındasın. Kızla ilişkini sadece seks zevki ile mastürbasyon zevki kıyaslamasına indirgemişsin. Oysa bir kızla el ele tutuşmak, konuşmak, soluğunu hissetmek, insan ruhunu ne kadar besler. Yukarıda saydıklarım resmin boyaları ve çizgileridir. Seks ise resim yapanın sadece imzasıdır. Boş bir kağıda imza atmak da bir işe yaramaz.

Yanlış mı yaptım?

20 yaşındayım, 7 aydır süren ilişkim var. Ben onu çok seviyorum. Ona “İhtiyaçlarım var. Başka kızlarla ilişki yaşıyorum” dedim. Bana çok tepki gösterdi. Yanlış mı yaptım?

CEVAP

Okurum, sevgilin sana söyleseydi ne yapardın?

A) Küfür

B) Hakaret

C) Kızı bir biçimde cezalandırmak, ona en kötü sıfatı koyuvermek.

D) Önüne gelene yaptığını söylemek.

F) Aynısını yapıp kızdan intikam almak ve kızı kötülemek.

G) “Çok üzüldüm ama affediyorum” demek.

H) Hiç böyle bir şey olmamış gibi ilişkini sürdürmek.

I) Kızı başına taç eylemek.

J) İçine kapanıp, komplekse girmek.

Değerli okurum, seç seçebildiğini. Seç ve hizaya geç. Ben kontrole geleceğim.

Dediklerin doğru mu bakacağım?

Yaşlıları beğeniyorum 22 yaşındayım, yaşıtlarıma değil, yaşlı kadınlara ilgi duyuyorum. 55-60 yaş üstü kadınlara bayılıyorum. Ne olacak halim?

CEVAP

Değerli okurum, hadi bakalım, bunları bırak, oğlum doğru yoluna git.

Zarı kalınmış

Kız arkadaşımla cinsel ilişkiye gireceğiz. Sevgilim jinekoloğa gitti. Doktor, kızlık zarının kalın olduğunu söylemiş. İlişki sırasında bir sorun yaşar mıyız?

CEVAP

Değerli okurum, kalın mı, ince mi o kesin değil. Merak ettiğim şu: Durup dururken kız niye jinekoloğa gider? Doktorun da ne amaçla kalındır ya da incedir diye yorum yaptığını anlayamadım. Ben görmeden, tahmini olarak kızlık zarı normal sınırları içindedir diyorum. Ama ne yapacaksın? İnce olsa ne yapacaksın, kalın olsa ne yapacaksın? Yani onunla birleşme yapacaksın da kalınsa zahmet çekeceksin. Ya da biraz kanama fazla olur diye korkuyorsun da işin garantisini benden mi belgelemek istiyorsun?

Güvensizim

20 yaşındayım. Penisim bana yetersiz geliyor. Kız arkadaşımla ilişkiye girmeye çekiniyorum. Bu bende güvensizlik yaratıyor. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, uzmanlık bir işin yok. Eğer kiloluysan, kasık yağı birikimin varsa, penis 1-2 santim içeride kalır. Ama 10 santimlik penis işlevini görür. İkinizi de mutlu eder.

Zararı olur mu?

18 yaşındayım. Çok fazla kızla birlikte olmak istiyorum. Afrodizyak kullanmış gibiyim. Her gün mastürbasyon yapıyorum. Bu kadar cinsel isteğin ve mastürbasyonun zararı olabilir mi? Acaba haftada kaç kez mastürbasyon yapmalıyım?

CEVAP

Bana bak oğlum, beyninin içinde bir gram akıl varsa önce gözünü aç, etrafa bak. Ne olup bitiyor. Herkes senin domates tarlan mı? Seçip kopar kopar ye. Sahibi elini de belini de kırar. Alamadın hızını, geç odaya varsa da yoksa da mastürbasyon. Oğlum anan ağlar. Hadi yavrum, ne zorluklarla büyüttü seni. Önce anan ağlar sonra senin organın ağlar. Daha sonra karın ağlar. Hadi bakayım doğru evine, annenin kucağına.

Sevgilim istemiyor

20 yaşındayım. Penisim 19 santim bu yüzden kız arkadaşım ilişkiye girmek istemiyor. Onu kırmak istemiyorum, ilişki olacaksa onun da isteğiyle olsun istiyorum. Ancak artık sabredemiyorum.

CEVAP

Değerli okurum, ne yapacaksın bilmem. Tıbbın bile çaresiz kaldığı sorunlar vardır. Ama bu onlardan değil. Bu iki insanın birbiriyle kenetlenmesinde psikolojik olarak bizim çaresiz kaldığımız durumlardır. Yan yana gelin, kararı etik ve yasal zeminlere oturttuktan sonra pazarlık yapın. Aranızda anlaşın.

Böyle soru yok!

Ona nasıl davranayım?

20 yaşındayım, sözlüm de 18 yaşında. Biz ilişkiye girmeye karar verdik. Sözlüm çevreden duydukları yüzünden korkuyor. Bayılacağını, üç gün kan geleceğini sanıyor. Ona nasıl davranmalıyım?

CEVAP

Okurum, çevreden duyduklarına değil, bilimin yani benim sözlerime kulak vereceksin. Bilim taraf tutmaz. Kız arkadaşının duydukları yanlış. Doğa, insanoğluna niye böyle tuzaklar hazırlasın? Doğa insanların üremesi için bu yolları açar.

Sözlün evlendiğinde ilk gece korkacak, sen üzerine gitmeyeceksin. Ruhu ve bedeni yumuşadığı zaman belki de ustalığı, idareyi o ele alacak. Sen ona uyacaksın. Bir de bakacaksın ki oldu da bitti maşallah. Tek sorun ya kızlık zarı esnekse ve kanama olmazsa? İşte o zaman çevrenin laflarına değil, hocanıza kulak vereceksiniz. Çünkü olabiliyor.

Günün soruları

Rüyalarım bitmiyor

22 yaşındayım. Olgun kadınlardan hoşlanıyorum. Haftada 2 gün geneleve gidiyorum. Her gece rüyalarımda olgunları görüyorum.

CEVAP

Okurum, genelev dengelerini bozacak haberin olsun. Her insan her istediğini bulsa dünya cennete dönerdi. Ama senin gibi doğru yoldan şaşanlar hayat yolunu aşamayanlar sapır sapır dökülüyorlar. Düz yolda giden insanlara da arkadan hayran hayran bakıyorlar. Benim yapacağım bir şey yok. Psikiyatrik yardım alabilirsin. Bence iradene ve kendine telkinde bulunarak yeni kapılar aç.

Heyecan istiyor

21 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla 2.5 yıldır da cinsel ilişkiye giriyoruz. Sevgilimin farklı heyecanlar istediğini düşünmeye başladım. Acaba nasıl bir yol sorunuma çözüm olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, paşa paşa giderken şaşa şaşa yürüyorsunuz. Beni de sıkıntıya sürüklüyorsunuz. Sen hayal etmişsin, o farklı heyecan istiyormuş ama ağzı var, dili yokmuş ki diyemiyormuş. Ben de ne olduğunu sana öğretecek, ilişkinizi düzenleyecekmişim. Ama benim aklıma gelen o değil de, sen farklı heyecanlar istiyorsun. Kim bilir neler neler düşünüp düşlüyorsun. İtiraf edemediklerini benden duymak istiyorsun. Bugün ağzım kapalı konuşamıyorum, senin önün de kapalı bu sorunu aşamıyorum.

Günün sözü

İhanet şikeli güreş gibidir. Yapan hep kaçak güreşir. H.D.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder