Karımı aldatsam etik olur mu?

AA

Cinselliği yaşamak herkesin hakkı ama zamanı gelince, doğru yerde ve doğru kişiyle. Ancak kızlarımız da bazen en az erkekler kadar aceleci oluyor. Gençler, bu işler aceleye gelmez. Önce ayaklarınız yere bassın, bedeninizi tanıyın, hazır olun. Eğer zamanından önce böyle işlere kalkışırsanız dert yanmayın. Gülü seven dikenine katlanır.

Kızlık zarını diktirmek ne kadara mal olur?

22 yaşındayım. Erkek arkadaşımla ilişkiye girmek istiyorum. Kızlık zarım bozulacak diye korkuyorum. Bunu diktirmek ne kadara mal olur? Evlenince anlaşılmasını istemiyorum. RUMUZ: SELANİK

CEVAP: Sevgili yavrum, büyük maceralara girmeye çalışıyorsun. Kızlık zarı esnek değilse bozulacak. Ne zaman evleneceğin belli değil. Diyelim ki ortalama 3 ya da 5 yıl sonra. Belki de ilişki sürmeyecek. Sanırım ilişkiye devam edeceksin. Belki de birkaç erkek değiştireceksin. Ve de diyelim ki sonunda evleneceksin. Evlenmeden bir, iki gün önce bulduğun kadın doğum uzmanına gideceksin, paraları önüne dökeceksin, zarını diktireceksin. Kim öle kim kala. İşin bundan sonrası benim idaremden çıktı.

Odamda çıplak kadın resimleri var, başıma dert açar mıyım?

Ben inşaatlarda çalışıyorum ve eşimi göremiyorum. Kendimi tatmin etmek için odama çıplak kadın resimleri koydum. İster istemez ereksiyon oluyorum. Son zamanlarda çok sıklaştı. Bu ileride başıma dert açar mı?

CEVAP: Sevgili okurum, dert mert açmaz. Şimdi ben senin başına ufak bir dert açacağım. Yani rüyalarını bozup çare bulacağım. Bir gün resimlerin üzerine perde asarsın. Ertesi gün doya doya bakarsın. Sonra yine perde. Sonra yine bakış. Al benden sana alkış. Gün aşırı tempo iyidir. Seni de besler ve büyütür.

Ben de karımı aldatsam etik olur mu?

5 yıllık karımı kendi yatağımda bir kadınla yakaladım. Ben de onu bir erkekle aldatsam etik olur mu? RUMUZ: KISASAKISERGUN

CEVAP: Aman oğlum, etiği metiği bırak. Ne kadar tikle biten olumsuz sözcük varsa onlar olur. Betik olur, rezillik olur, kepazelik olur daha geri kalanını tuttum. Eşin bir halt etmiş. Unut gitsin. Eşine söyle devam etmesin.

Devamı 2. sayfada...

Vajina ilişkiye girince genişler mi?

22 yaşındayım. Sürekli cinsel ilişkiye girince vajina genişler mi? “Vajina ancak doğum ve kürtajda genişler” diyorlar. Ben evleninceye kadar genişlemesini istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP: Sevgili okurum, vajinanı kendi haline bırak. Sonra otur, keyfine bak. Onun da canı var. İsterse kapısını açar, isterse kapar. Sen istediğin kadar uğraş. Kapısını kapatmışsa ‘Nuh der peygamber demez’, seçicidir, önüne konan her yemeği yemez. Gelelim şu doğum işine; vajinanın ilk görevi o. İkincisi cinsellik. Eğer ilk işini yapmazsa nüfusta başlar kellik!!! Kimileri sezaryenle doğurur. Kimileri de klasiğe uyar doğum masasına yatar. Hangi yol olursa olsun, vajina elastikiyetini korur. Havalar ne olursa olsun, senin havan iyi olsun!

Bıldırcınım bir türlü havalanmıyor

17 yaşındayım. Yaşıtlarımda her şey normal ama benim bıldırcın hiç havalanmıyor. Bunu kimseye söyleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor? RUMUZ: HASAN

CEVAP: Sevgili yavrum, kimseye söylemedin ama dünya alem duydu şimdi. Bıldırcın avcıları yollara düştü. Fakat o avcıların tümü kız, bıldırcın peşindeler. Her biri “Ben avlayacağım” diye yarışıyorlar. Ve köşe bucak seni arıyorlar. Senin bıldırcın ne kadar besili? Cılız mı, semiz mi? Mübarek hayvanın eti çok lezzetlidir. Kimileri ağla yakalanır. Avcılar bunu iyi bilir! Sakın sen ağa düşme. Merminin menziline de girme. Çünkü bıldırcın çok zeki bir hayvan değildir. Ola ki ürker uçuverir. “Yuvam” diye bir deliğe giriverir. Eğer öyle olursa, sen bana bir mail atarsın, kanadı mı, kanamadı mı diye sorular sorarsın.

Devamı 3. sayfada...

Bir türlü sertleşme sağlayamıyorum

30 yaşındayım. Uzun zamandır bende sertleşme olmuyor. Evlilik çağına geldim. Günde 4-5 kez mastürbasyon yapıyorum ama sertleşme olmuyor. 1998’de bir trafik kazası geçirdim. Beynimin sağ tarafında hasar oluştu. Bazı ilaçlar kullanıyorum. Bana bir yol gösterir misiniz? RUMUZ: GÖREN GÖZLER

CEVAP: Değerli okurum, bu kadar mastürbasyona can mı dayanır? 30 yıldır mastürbasyon yapıyorsun. Penis de bıktı, usandı. Önüne konulan yalancı yemeklere iştahı kapandı. Tabii o da ziyafet sofrasına oturmak istiyor. Kim bilir gönlünden neler geçiyor? Önce evleneceksin. Bir süre sabredeceksin. Eğer o süre içinde açılmazsa işte o zaman bana geleceksin.

Sürekli ilişkiye girmek istiyorum, enerjimi harcayamıyorum

20 yaşındayım. Kız arkadaşımla sürekli ilişkiye girmek istiyorum, doyumsuzum. Ben günde 10 kez ilişkiye girelim istiyorum ama sevgilim çok acı çektiği için yarıda kalıyor. Enerjimi nasıl harcayacağımı bilmiyorum. RUMUZ: ATAR

CEVAP: Sevgili okurum, kısacık bir yanıt: ‘Çüş be derler.’ Sen bu sıfatı üzerinden at. Kızcağızı da kendine bırak. O bir ceylan. Sen bir kaplan. Akıllı ol. İradeni kullan.

Eşimden şüpheleniyorum, ne olur yardım edin

 

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

 

3

Sıradaki haber yükleniyor...