Kıskançlık yıkar geçer

08 Şubat 2010, Pazartesi 14:13
AA

İki kişinin birbirini sevmesi, birlikte hayatı paylaşmaya çalışması, flört etmesi çok güzel de, bu işin içine kıskançlık girerse her şeye tepetaklak olur. Sevdiğiniz kadını ya da erkeği kıskanabilirsiniz ama bu kavga çıkararak, onu kısıtlayarak yaparsanız sizden uzaklaşır, yuvanız yıkılır. Onu sevdiğinizi, değer verdiğinizi tatlı tatlı gösterin.

Eşimde bir türlü istek uyanmıyor

İki yıldır evliyiz. Cinsel ilişkimiz sağlıklı değil. Bu nedenle aradan aylar geçiyor ama onda istek olmuyor. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP: Değerli okurum, eşini cinselliğe alıştıracaksın. Önce işe ruhundan başlayacaksın. Ve onu kazanacaksın. Tekniğini çok iyi bilip onu kullanacaksın. Asıl önemlisi zaman. Sabırlı olacaksın. Başka bilgiler edineceksin. Bütün bunların sonunda hâlâ sonuç alamazsan, bir kere de uzmandan yardım isteyeceksin. Yani bir psikiyatriste gideceksin.

Yatağa girince aklıma her türlü fantezi geliyor

19 yaşındayım. Her yatağa girişte, aklıma türlü türlü fantezi geliyor. Ben silahı zorlamaya başlıyorum. Ne olur derdime bir çare bulun.

CEVAP: Sevgili okurum, silahın bakımını iyi yap. Ama tetiğe fazla dokunma. O silah çelikten ya da demirden değil. Mekanizması da beyne bağlı olduğundan aradaki tellerin sağlam kalması için silahını yıpratma. Gerisini kendi haline bırak. Onu da küstürme. Haftada 1-2 atış talimi yaparsın.

Sevgilim ilişkiyi yarıda bırakıyor

24 yaşındayım. 5 yıllık bir ilişkim var. Ama son 6 aydır ilişkiye girdiğimizde sevgilim ilişkiyi yarıda bırakıyor. Zevk almadığını söylüyor. Kendisi mastürbasyon yaptığında boşaldığını anlatıyor. Sorun benden mi kaynaklanıyor ya da onun mu bir rahatsızlığı var?

CEVAP: Değerli okurum, partnerinin mastürbasyon problemi var. Bunu aşması gerekir. Aşması için de iradesini kullanacak, aklına yön verecek. Fantezilerini kullanacak. Kendisiyle kırıcı değil, yumuşak mücadeleler verecek. Sonra da olayı zamana bırakacak.

Devamı 2. sayfada...

Penisimin boyu çok büyük

27 yaşındayım. Kızlarla beraber olamıyorum. Penisimin sertleşmeden önceki hali çok büyük. Eski sevgililerim acı çekiyorlardı. 1 yıllık nişanlıyım. Nişanlımla konuşamadım. Onu kaybetmekten korkuyorum. RUMUZ: DELİ FİŞEK

CEVAP: Değerli okurum, durumun özel. Aslında evlilikte birçok şey formüle edilir. Ama hayatı boyunca birlikte yaşayacağı adamın korkutucu boyutlarda penisinin olması kadının yaşam haklarına haksızlık gibi geliyor bana. Göstermenin yolunu nasıl bulursun, bilemem. Bu konuda araya da giremem. Ama bu kız, benim kızım olsa, o kızı gözü kapalı adama veremem. Hayırlı olsun diyelim, mutluluk dileyelim. En azından sözle de olsa kızı bilgilendirelim.

Eşimdeki dövmeler çocuğuma geçer mi?

28 yaşında, nişanlı bir kızım. Nişanlımın vücudunun çeşitli yerlerinde dövmeler var. Acaba doğacak çocuğumuzun da çeşitli yerlerinde dövmeler olur mu? RUMUZ: ÇARESİZ SEVDALI

CEVAP: Sevdalı, belli ki sen sevdalanmışsın, dövmelere fena halde bel bağlamışsın. Nişanlının ne kadar dövmesi varsa, aynısından sen de yaptır. Ola ki çocuğun kız olursa, erkek dövmesi onda çıkarsa kızın evde kalır. Bebekler seçsin seçsin alsınlar, ona göre doğsunlar. Ya ikiz olur aralarında anlaşamazlarsa? Kaptıkları ellerinde kalırsa? Çift cinsiyetli çocuklar olursa. Yandı gülüm keten helva. İstersen sen nişanlından bu dövmeleri kazıt. İşi uzatabildiğin kadar uzat, kendini pahalı sat. Ya da kızım gel bilime, dikkat et dilime. Ne dövmeden ne boyadan çocuğa bir şey geçmez!!!

Devamı 3. sayfada...

Cinsel açıdan bahtımız hiç gülmüyor

Kendine güvenen, darbeli matkap gibi, zeki, İtalyan Tarzotti tarzından giyinen, ama para olmadığından cinsel açıdan bahtı gülmeyen iki genciz. Ne yapacağız? RUMUZ: TARZOTTİ

CEVAP: Tarzotti, otti. Ne otti? Horoz otti. Unutma ki palavracı ve kendini beğenmişlere zotti ya da zorti’de denirdi. Zekanıza hayran oldum, bu zekayı kim kaybetmiş de siz buldunuz? Her şey paraya bağlayan, paranın açmayacağı kapı yoktur sözüne inanan zeki(!) gençler. Gönül kapısını para açmaz. Parayla açılan kapılar insani değerleri hırpalar. Sahi siz kaç yaşındasınız. Darbeli matkap ustası nasıl oldunuz? Aman dikkat, darbeler ters tepmesin, matkap bu, ben anlamam ... demesin.

Acaba erkek arkadaşımı nasıl kazanabilirim?

30 yaşında bir kadınım. Sevgilim de aynı yaşta. Erken boşalma ve ilk ilişkiden sonra sertleşememe problemi yaşıyor. Bunu ona incitmeden söyledim. Şimdi aradığımda telefonunu açmıyor. Erkek arkadaşımı nasıl kazanabilirim?

CEVAP: Değerli okurum, kendini harcama, ruhunu da adamın ayakları altına atma ama gayreti bırakma. Erkek arkadaşını kazanmanın yolları: Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçermiş, bir ENDOSKOPİ yaptırarak mide ile kalbi arasındaki yolu ara. Sonra ‘Erkeği kazanmanın 1001 yolu’ adlı kitabı al, rastgele bir sayfayı çevir. Ne diyor? ‘Erkek akıllı kadından hoşlanmaz’ mı yazıyor. Hemen git bir zeka testi yaptır. Zeka yaşını 9’a indir. Bunu arkadaşına bildir. Kalp ve kafa halledildi. Geriye ne kaldı? O söz dinlemezin inadı. “Bunu sen yaptın, kanadı, kanadı” diye onu da kandır ve yüzüne bak. Erkeğin iktidarsızlığıyla, erken boşalmasını da bize bırak.

Eşim erken boşalıyor, yatakta öylece kalıyorum

 

Burada yer alan yazılar, Dr. Haydar Dümen'in Posta gazetesinde geçmişte yazdığı yazıların derlemesinden oluşmaktadır. Dr. Haydar Dümen'in günlük yazılarını Posta gazetesinden takip edebilirsiniz...

3

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.