Mutluluk değil, yalnızlık getirir

YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Erkeklerin hayali daha büyük penis hiç ummadıkları anda kabusları oluyor. Mutlu başladıkları ilişkide kadın acıyla kıvranıyor, cinselliği yaşamak istemiyor. Beyler, santimler mutluluk getirmez. Sizi yalnız bırakır. Her şeyin ortası karardır.

Sürekli uzuyor

18 yaşındayım. Penisim gün geçtikçe büyüyor. Şu anda 21 santim. Ne yapmalıyım? Ne olur bana bir akıl verin.

CEVAP

Değerli okurum, bu değişimi içine sindirmen gerekiyor. Çok önemli bir eksiklik ya da fazlalık olursa doktora gideceksin. Penisinin büyümesine gelince; biz onu durduramayız. Sen de dokunma. Hiç olmazsa iştahını artırma.

Zarı etkiledi mi?

Bir arkadaşım küçükken bisikletten düşmüş. İç çamaşırına belli belirsiz kan gelmiş. Bu durum zarını etkilemiş midir?

CEVAP

Değerli okurum, arkadaşının kızlık zarına bir şey olmadı. O gördüğü kan, genellikle nazik bölgenin dış yapılarıyla ilgili bir zedelenme kanamasıdır. Kızlık zarı içeridedir. Bu tür düşmelerden bozulmaz. Bozulma olursa o zaman vajinanın kendi dokusu da yaralanır. Bunu da aile fark eder. Ve kan da hemen durmaz.

Büyütücü alsam mı?

18 yaşındayım, 1.90 boyundayım. Penisim ise 12 santim. Ben küçük olduğunu düşünüyorum. Büyütücü kullansam sorun olur mu, boyu uzar mı?

CEVAP

Değerli okurum, penis boyun kadını tatmine yeterli. Büyümez, büyütülmez. Saçma sapan girişimlerle hem paran gider hem de umudun.

Neden kan gelmiyor?

Kız arkadaşımla ilişkiye girdik, kanama olmadı. İlk kez benimle ilişkiye girdiğine eminim. Acaba neden kan gelmiyor? Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

CEVAP

Kan neden gelmedi sayayım oğlum. Bazı zarların anatomik yapısı öyle yelken gibi olmayıp çemberin içe gelen uzantısı çok incedir. İnce bir ambalaj lastiği düşün, içinden koca bir kitap geçer ama o esner, kopmaz. Bu çember zarın yapısal olarak girişi kapatılmış, havalanma boşluğu da küçük ve dar ise (Bu durum vajina ile ilgili değildir) kanama olasılığı yüksektir. Kız arkadaşına ben de güveniyorum. O masum sana kendini adamış, evlenme hayalleri kuran, gözüne bakan bu kızdan ne istiyorsun?

Acı çekiyorum

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama acı ya da kanama olmadı. Şimdi ilişkiye girdiğimizde 2-3 gün acı çekiyorum. Acaba sorunum ne olabilir?

CEVAP

Sevgili okurum, sorunun tedavilik. Önce kadın doğum uzmanına gideceksin, sorun yoksa da psikiyatriye.

Hamile kalır mı?

21 yaşındayım, sevgilimle ilişkiye girdim. Onun iç çamaşırına spermim bulaştı. Acaba sevgilim hamile kalır mı? CEVAP Değerli okurum, kalmaz ve kalmadı.

Ne kadar uzar?

33 yaşındayım, penisimin küçük olması. Boyu 9 santim. Bu beni korkutuyor. İnternette araştırdım. Penis büyütücü ilaçlar var. Yararı olur mu? Ameliyat olsam ne kadar uzar, üreme sistemim çalışır mı?

CEVAP

Değerli okurum, şu boy meselesine değinelim. Sadece ameliyatla belki 1-2 santim uzar. Eşinin mutluluğu, senin hormonal sistemin, duyguların, bu konudaki tecrüben bu işte rol oynar. Bu önemli konudaki kesin karar, bir uzmanla bire bir konuşup ona görünmendir.

Büyüklüğünden mi?

28 yaşındayım. Haftanın 3 günü ilişkiye giriyorum. Partnerim acı çekiyor. Penisim büyük. Acaba ondan mı? Ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, partnerin bir kadın doğum uzmanına gitmeli. Organik bir bozukluk yoksa acıyı hallederiz. Ama sen idareli kullanmanın yolunu öğren, biliyorsun peşinde koştuğun o uzunluk kadının canını yakıyor.

Kan gelmiş

Sevgilimle ilişkiye girdik. Ancak kan gelmedi. Bir gün sonra bana kan geldiğini söyledi. Böyle bir şey olabilir mi?

CEVAP

Olabilir değerli okurum. İşin tam ortasında kaldın, bir elinde vicdanın, bir elinde sorumluluk. Kura çek, sonucu da bana bildirmeyi unutma.

Bozuldu mu?

Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Kız arkadaşımdan 1 peçete kadar kan geldi. Arkadaşıma “Penis girdi mi?” diye sordum. Sevgilim bana “Hayır” dedi ama çok canı yandı. Acaba kızlık zarı bozulmuş mudur?

CEVAP

Değerli okurum, bir ihtimal kızlık zarı zedelendi. Yapılacak bir şey yok, bekleyin. Bundan sonra ilişkilerinize karar verin. Kız ve senin için çok önemliyse ve de evlenmeyecekseniz bir daha denemeyin. Oldu olacak bu yola devam derseniz ilerisini çok iyi hesaplayın. Kendinize zarar vermeyin.

Denesem mi?

19 yaşındayım. Ben geceleri boşaldığımı fark ediyorum. Sizce cinsellik için deneme yapma yaşında mıyım?

CEVAP

Değerli okurum, biraz daha bekle. Gece boşalmaları birçok gençte olur.

Hamile mi?

10 gün önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bu sırada cinsel organından kan geldi. Adet de görmüyordu. Sizce kızlığı bozulmuş mudur? Son günlerde kahverengi akıntıları oluyormuş. Sizce hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP

Okurum, zar incinmiş olabilir. İçeriden gelen kahverengi sıvı rahimden gelen bir olay olsa gerek. Örneğin, kan ya da iltihap. Kız arkadaşını bir jinekoloğa götürüver.

BÖYLE SORU YOK!

Kızlardan uzaklaşıyorum

18 yaşındayım. Kızlar bana yakınlaşmaya çalışsa da uzaklaşıyorum. Sebebi ne olabilir?

CEVAP

Ne diyelim delikanlı? Ailene, arkadaşlarına ve okuluna endekslisin. Bu açıdan bakarsak, yaşın gereği doğru yolu seçmişsin. Yavrum, bu yaşlarda sorun gibi görünenler deneyimlerle aşılacak. Senin de ruhun bu heyecanlara alışacak. Şimdi, şu fıkrayı okuyacaksın. Temel’in Dursun’a borcu var. Mahkemelik olmuşlar. Hakim Dursun’a, borcu olup olmadığını sormuş. Dursun, Temel’e bakmış: “Hakim Bey, ben bu adamı tanımıyorum” deyince, Temel fırlamış “Hakim Bey, o beni tanımıyorsa, ben onu hiç tanımıyorum” deyip salonu terk etmiş. Yavrum, kızlardan gelen mailler var. Bak ne diyorlar: “O bizden uzaklaşıyorsa, biz ona hiç yakınlaşmıyoruz.” Sana da veda ediyorlar.

GÜNÜN SORULARI

Neden penisim büyümüyor?

25 yaşında, 82 kiloyum. 1.75 boyundayım. Cinsel organım 6 santim. Krem ya da hap kullanmadım. Doktor da ameliyat için garanti vermedi. Ne yapacağım?

Değerli okurum, ver 15 kilonu, kurtar 4 santimlik yağda kalmış boyunu. Organ 10-11 santime çıkacak ve anatominin normal sınırlarında yerini alacak. Kadının cinselliği yani orgazmı ile organ boyunun fazla ilgisi yoktur. Bu durum kadının psikolojisine bağlıdır. Aşk ve sevgi varsa her şey yoluna girer. Eğer erkek, kadın ruhunu okuyamamış, onun cinsel kimliğini anlayamışsa organın boyu uzun bile olsa, zevk yerine kadına işkence yaşatır.

Benimki biraz uzar mı?

30 yaşında ve evliyim. Penisim 11 santim, uzar mı bilmiyorum. İnternetten birçok ürün denedim, etkisi olmadı. Bana yardım edin. Biraz daha uzun olmaz mı?

Okurum, dünyadaki tüm erkekler diyar diyar gezse de, her kapıyı çalsa da, ‘neyse o’ durumuna katlanmak zorundalar. Aslında çoğu erkeğin sahip olduğu boyut gereği kadardır. Olay iyi kullanmasını bilip elindekini değerlendirmektir. Kimi şarlatanlar, erkeklerin boy komplekslerinden faydalanarak sizlere birtakım büyütücüler pazarlayabilirler. Bunların tümü yalandır. Penis ancak ameliyatla büyüyebilir, bu da 1-3 santim arasıdır. Umutlarını ve paralarını böyle şarlatanlara kaptıran erkekler, hala beklerler doğacak güneşi.

GÜNÜN SÖZÜ

Nankörlük asla onulmaz bir yara gibidir. Üzerine ne denli pomat sürseniz o denli azar. H.D.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...
holder