Paranız boşa gitmesin

YAZI BOYUTU

Erkeklerin çoğu cinsel organlarının boyunu sorun ediyor. Eşlerini tatmin edemediklerini düşünüp bunalıma giriyorlar. Bu yüzden hep arayıştalar. Gördükleri her penis büyütücü hap ve kremi denemeye kalkıyorlar. Halbuki bu ürünler kesenize zarar vermekten başka bir işe yaramaz

GÜNÜN SORULARI

Erken boşalıyorum

24 yaşındayım. 10 gün sonra evleniyorum ama erken boşalma sorunum var. Ne yapmalıyım?

CEVAP

Hele bir evlen okurum. Hayırlı, uğurlu olsun. Dileğim ilk yıl eşinin hamile kalması. Çocuğu okşamaktan gece seanslarına pek sıra gelmez. Erken boşalmanın bir başka tedavisi dikkati başka konulara çekmektir.

Evlen, 3 ay geçsin, kendiliğinden düzelme olmazsa bu konuda yeterince bilgelik taslayanlarımız var. Hele şu bitkici mübareklerin tümü bu konunun tedavisine yönelmişler. Bu iş uzmanlık işidir, 3 ay sonra uzmanına git, ilacını al, mutluluğu yakala.

Sorun yaşar mıyım?

18 yaşındayım, penisim 21 santim. İlişkiye girmedim. İlk ilişkide sorun yaşar mıyım?

CEVAP

Kadına sor okurum. Kadın var, seni kapı dışarı atar. Kadın var, ses çıkarmaz. Değerli okurum, bu soruyu hayat kadınları için sorduğunu düşündüm. Kadına karşı aşağıdan al, hayatının karardığından falan söz et.

Öyle acıklı anlat ki eğer onu ağlatırsan zafer kazandın demektir. Yoksa didişme çünkü her şey onun elinde. Çok iyi yürekli olduğunu gözleri dolduğunda ekle. “Kimsenin seni anlamadığına bahse girerim” deyiver benim sahte avcım.

Niye farklı?

20 yaşında kızım. Vajinamın sol tarafında uzun bir et parçası var. Hiç kimseninki öyle değil. Neden benimki böyle? Ne yapayım?

CEVAP

Sevgili okurum, yapacağın bir şey yok. Zamanı gelince gerekirse operasyonla alınır. Dert edinilecek bir durum yok. Onun alınıp alınmamasına da kadın doğum uzmanı karar verir. Mutlaka ondan görüş al.

Kız şikayet ediyor

22 yaşındayım. Günde 8 defa boşalıyorum. Sizce zararı var mı? Kız arkadaşım şikayet ediyor. Ona sorun yaratır mı?

CEVAP

Değerli okurum, şikayet edeceğine "hayır" deyiversin daha kolay. Bir de birleşme süren kaç saniye, kaç dakika? Ayrıca kızı bu konuda ne kadar mutlu ettiğini, onu ne kadar hazırladığını ve orgazm olup olmadığını biliyor musun? Tek taraflı pilav kaşıklamaya devam. Değerli okurum, paylaşın, bölüşün, ortadan gidin. Bu sayılar gereksiz ve faydasız. Ve her iki taraf için zararlı. Kızın cinsel yaşamını köreltme.

Kızlığım bozuldu mu?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşarken vajinama penisin başı girdi. 4-5 damla kan geldi. Adet görmem gerekiyordu. Acaba onun kanı mı? Ertesi gün de akıntı vardı, adet gördüm. Kızlığım bozuldu mu?

CEVAP

Sevgili okurum, kızlığın bozuldu yavrum, ihtimali yüzde 90. İkinci gün gelen kan adet kanıydı. Onun ihtimali de yüzde 90.

İki kutu ilaç kullandım

26 yaşındayım. Penisim 12.5 santim, büyütmek istedim. İnternette bir hap buldum, 8 haftaya kadar gözle görülecek kadar büyüyeceği yazıyordu. 2 kutu aldım, 7 hafta bitmek üzere ama değişiklik olmadı. Ben penisimi nasıl büyütebilirim?

CEVAP

Değerli okurum, 4-5 milim bile büyümüş olsa bugün pek çok gencin cebinde senin o aldığın haplardan olurdu. Yazık sizlere, umut ve paranıza. 12.5 santim penis her işi aslanlar gibi yapar. Sadece kilo alma.

Sevgilime anlatsam mı?

24 yaşında kızım. Bir gece kendimi tatmin etmeye çalışırken parmağım vajinama girdi. acı duydum, 2 damla kan geldi. Acaba kızlık zarım yerinde duruyor mu? Evlenince yine kan gelir mi? Kendimi suçluyorum. Erkek arkadaşıma bu olaydan bahsedeyim mi?

CEVAP

Sevgili okurum, 1) Kızlık zarı yerinde duruyor.

2) Zedelendi.

3) Yeniden kanayacağını inanıyorum.

4) Arkadaşına bu olaydan bahsetmeni önermiyorum.

İdeal rakam kaçtır?

Basketbolcuyum. Az mastürbasyon yapmaya çalışıyorum ama bu bazen 4-5 ‘i buluyor. Sizce ideal rakam kaçtır?

CEVAP

Değerli okurum, azı 4-5'se, çoğu neydi? Keşke onu da yazsaydın. İdeali gün aşırıdır.

Baba olur muyum?

Günde 8-10 defa mastürbasyon yapmam ne gibi sorunlara neden olur? İleride çocuğum olur mu? Bir de mastürbasyondan sonra idrara çıkmak ihtiyacı duyuyorum, neden?

CEVAP

Değerli okurum, bunları bilirsen ne olacak? 'Çocuk yapamazsın' desem paniğe kapılıp bu sefer onu kafandan atamayacaksın. 'Mastürbasyon böyle bir sorun yaratmaz' dersem 8-10'u, 14'e mi çıkaracaksın? Kısacası değerli okurum ılımlı, akılcı, dengeli yolda yürü, gerisine doğaya bırak. Olabilir ya da olmayabilir ihtimalleriyle kafanı yorma.

Birkaç damla kan geldi

20 yaşında kızım. Erkek arkadaşımla cinsel ilişkide bulundum. Birkaç damla kan geldi. Sizce kızlığım bozulmuş mudur?

CEVAP

Sevgili okurum, evet. Büyük olasılıkla bozuldu. Belki tam yırtılma olmadı ama bayağı bir zedelenme söz konusu. Yırtılan yer kaynamaz. Ama yeniden bir kanama şansı olabilir. Şu anda yapacağın bir şey yok. Beklemede kal.

Kızlar istiyor

20 yaşındayım. Kızlar benimle ilişkiye girmek istiyorlar ama olmuyor. Çünkü penisim yaşıma göre çok kısa; 10 santim. Her gün 2-3 kez mastürbasyon yapmama rağmen faydasını görmüyorum. Ne yapmam gerekiyor?

CEVAP

Değerli okurum, bütün kızların seninle cinsel ilişkiye girme isteğini gerçekten anlamıyorum. Yani "hadi gel seninle cinsel ilişkiye girelim mi?" diyorlar. Penisin sana yeter. Kilo alma ki kasığın yağlanmasın.

Çünkü 1-2 santim penisi yutar. Penis sadece ameliyatla büyür. O da öyle kolay ve yapılası bir şey değil. Başka uygulamalar yapma. Mastürbasyonla penis büyümez.

Zevk almıyorum

22 yaşında kızım. Sevgilimle 4 aydır ilişkiye giriyoruz. Ben boşalıp boşalmadığımı anlamıyorum. Kaygan bir sıvı geliyor ama mastürbasyon yaparken yaşadığım kasılmaların hiçbirini yaşayamıyorum.

CEVAP

Sevgili okurum, alışacaksın. Zamanla vajinal orgazmı öğreneceksin. Klitoris orgazmdan vajinal orgazma geçiş yapılacak. Bunlar da zamana bağlı.

Korkuyorum

23 yaşındayım. Bu yaşıma kadar cinsel ilişkim olmadı. Geçen yıl mastürbasyon yapmaya başladım. Üzerimde korku var, ne yapayım?

CEVAP

Değerli okurum, 1 yıl öncesine kadar ne yaptın be yavrum? İşi rüyalara mı bıraktın? Bu mübareğe hiç dokunmamak olmaz ki. Bırak biraz çalışsın, antrenman yapsın, kendine gelsin. Biraz meni boşaltmanın yararı olur, zararı olmaz. Orada takılıp kalmamak gerekir. Hadi yavrum, zaman kaybetmeden önce flört et, aşkını yaşa. Haftada 3 kere mastürbasyon yap. Ve de cinsel birleşme zamanın gelmiş.

GÜNÜN SÖZÜ

Nankör hesap defterinde daima alacaklı kişidir. H.D.

Yazarlarımızdan

Sıradaki haber yükleniyor...